201

Re: Mergina nori vibratoriaus

vat vat :::035

202

Re: Mergina nori vibratoriaus

pirk ir nepergivenk , dar joks vibratorius vyro nepakeite....

203

Re: Mergina nori vibratoriaus

Ištikrųjų,vibratorius niekada nepakeis gyvo žmogaus.Žinau,kad galima masturbuotis iki nukritimo,o vistiek norisi gyvo normalaus vyro.Toks moters noras gali rodyti du dalykus: 1-tu jos nepatenkini(reiktų patobulėt pačiam).2-jai tiesiog smalsu išbandyt.Šiaip jau,jeigu tu bijai mechaninio konkurento,tai toks tu ir vyras...

204

Re: Mergina nori vibratoriaus

Gyvo zmogaus sakai. O ar dabartinems mergeitems jo reikia??? Isisgime zmonija. Bendraut moka tik su savo kompu, dulkintis nori su vibratorium..... koks sekantis zingsnis?

Renata parašė:

Ištikrųjų,vibratorius niekada nepakeis gyvo žmogaus.Žinau,kad galima masturbuotis iki nukritimo,o vistiek norisi gyvo normalaus vyro.Toks moters noras gali rodyti du dalykus: 1-tu jos nepatenkini(reiktų patobulėt pačiam).2-jai tiesiog smalsu išbandyt.Šiaip jau,jeigu tu bijai mechaninio konkurento,tai toks tu ir vyras...

205

Re: Mergina nori vibratoriaus

8 POŽYMIAI, KAD MOTERIAI TRŪKSTA SEKSO!!

1. Neišsimiegojusi! Dėl oksitocino (hormono) – gamtinių raminamųjų, patenkančių į kraują orgazmo metu, trūkumo moteris gali ilgai vartytis naktimis!

2. Pasenusi! Kolagenas, pasigaminantis reguliarių lytinių santykių metu, lygina ir švelnina odą.

3. Su odos uždegimais. Progesteronas taip pat gaminasi sekso metu, veidas sveiksta nuo spuogų. Krūtinė netenka stangrumo, raumenys atrofuojasi (na, ir taip aišku, kodėl).

4. Išsilieja ant aplinkinių – endorfinų trūkumas veikia jos sąmonę, aplinkos suvokimą.

5. Dažnai geria nuskausminamuosius. Jeigu dažniau užsiiminėtų seksu, jai šito daryti nereikėtų – oksitocinas ir estrogenas slopina skausmo pojūčius.

6. Nuolat serga. Intymus artumas padidina antivirusinių antikūnių ~30%.

7. Reguliariai viską pamiršta. Sekso metu kraujas prisotinamas deguonies, kuris po to patenka į smegenis, kas gerina atmintį ir naujų žinių pasisavinimą.

8. Nepatenkinta savimi. Suk nesukęs, o sekso nebuvimas tikrai veikia moters (ir vyro) savivertę.

Taigi, mylėkitės atsakingai ir su mylimais ! Nesišvaistykit energija bet ir neakumuliuokit veltui! big_smile Na vibratoriaus pliusas matyt kad eina pakrauti ir visada stalciuke pas moteris big_smile matyt vyra susirasti sudetingiau big_smile

206

Re: Mergina nori vibratoriaus

Renata parašė:

Ištikrųjų,vibratorius niekada nepakeis gyvo žmogaus.Žinau,kad galima masturbuotis iki nukritimo,o vistiek norisi gyvo normalaus vyro.Toks moters noras gali rodyti du dalykus: 1-tu jos nepatenkini(reiktų patobulėt pačiam).2-jai tiesiog smalsu išbandyt.Šiaip jau,jeigu tu bijai mechaninio konkurento,tai toks tu ir vyras...

Tai, kad jau esam nusipirke ir ne viena ...o kas liecia del patenkinimo patenkinu pilnai, tiesiog kartais norisi kazka naujo isbandyti

207

Re: Mergina nori vibratoriaus

Net  pana su pana vibratoriu naudojia;) o dar saukia kaip vyru nemeksta;) tai kam vibratorius tada naudoja;) tai faktas kad vibratorius niekada penio nepakeis;) nors lt pakankamai paneliu,merginu ir moteru ji naudojia;) bet cia visai kitos priezastys;)  nors zinau ne viena motery kuri garantuojia jok vibratorius nr1  kazkokiai laiko atkarpai gal ir taip;) na kai nori tik drostys;) o jai dar pasitaike virukas su greita erkcija ir viskas;) kryzius;)  penis visagalis ir moterys patvirtins;)

208

Re: Mergina nori vibratoriaus

visoks parašė:

Net  pana su pana vibratoriu naudojia;) o dar saukia kaip vyru nemeksta;) tai kam vibratorius tada naudoja;) tai faktas kad vibratorius niekada penio nepakeis;) nors lt pakankamai paneliu,merginu ir moteru ji naudojia;) bet cia visai kitos priezastys;)  nors zinau ne viena motery kuri garantuojia jok vibratorius nr1  kazkokiai laiko atkarpai gal ir taip;) na kai nori tik drostys;) o jai dar pasitaike virukas su greita erkcija ir viskas;) kryzius;)  penis visagalis ir moterys patvirtins;)

O man atrodo moterim nei vibatoriaus nei vyro nereikia. Jos siaip kazkokios nesveikos.

209

Re: Mergina nori vibratoriaus

Arturas parašė:
visoks parašė:

Net  pana su pana vibratoriu naudojia;) o dar saukia kaip vyru nemeksta;) tai kam vibratorius tada naudoja;) tai faktas kad vibratorius niekada penio nepakeis;) nors lt pakankamai paneliu,merginu ir moteru ji naudojia;) bet cia visai kitos priezastys;)  nors zinau ne viena motery kuri garantuojia jok vibratorius nr1  kazkokiai laiko atkarpai gal ir taip;) na kai nori tik drostys;) o jai dar pasitaike virukas su greita erkcija ir viskas;) kryzius;)  penis visagalis ir moterys patvirtins;)

O man atrodo moterim nei vibatoriaus nei vyro nereikia. Jos siaip kazkokios nesveikos.

Tai jei kazkuriai taves nereik,tai dar nereiksia,kad kitom nereikia vyro..as manau tu kiekvienos moters asmeniskai nepazisti, kad galetum taip kalbeti ir izeidineti.

210

Re: Mergina nori vibratoriaus

Sutikciau kad visi keiciames tiek moterys tiek ir virai;) gyvenimas tampa vis ivairesnis ir tt ir panaseij;) bet ir cia esu bendraves tikrai ne su 1 -2 - 3 - 4mergina kuri tikrai yra verto visko;)  zinoma teko ir su kitokiomis pabendrauti kuri verta minimium gero spirio i uzpakali;) bet moters gyvenimas nelygus vyruij tad jioms manau tikrai sunkiau o kad visoms neitiksi faktas o dar dazniausiai akys nori to ko siela visai nenori o dar apacioj pasididziavimas kelia pretenzijas;) zodziu rasta JIA  kaip ir jioms TA  cia gal net diziausias isbandimas;)  nes gyventi belenkaip kazkodel niekas nenori;) is vienisu;) o tie kurie kartu ir gyvena belenkaip;)  a zinote kodel nesveikos? Nes moterys isgyvena jausmais ir prijama pasauli jausmais o sendiena aplinka kuriama tokia kad jausmu vertybes nebera,bent jau viesai, net sestokes jau mokina kas yra kontrceptikakurios arkliskos dozes vyrisku hurmonu  net zurnalas panelia vaiva su visom alkunemis  uztai siaubas;) plius alhoholis  ivairiausios filosofijios ir idelogijios   o tv leidziama zombiu programa  ir tt ir panaseij;) tai normalu kad jios tapo keistos;) o dar idomiausia kai sako jiok berniukams rupi tik tas galas;))) jiokina dar neuzaugusias braskes;))) lig pacios  domisi menulio aciradimu;)

211

Re: Mergina nori vibratoriaus

Lina parašė:
Arturas parašė:
visoks parašė:

Net  pana su pana vibratoriu naudojia;) o dar saukia kaip vyru nemeksta;) tai kam vibratorius tada naudoja;) tai faktas kad vibratorius niekada penio nepakeis;) nors lt pakankamai paneliu,merginu ir moteru ji naudojia;) bet cia visai kitos priezastys;)  nors zinau ne viena motery kuri garantuojia jok vibratorius nr1  kazkokiai laiko atkarpai gal ir taip;) na kai nori tik drostys;) o jai dar pasitaike virukas su greita erkcija ir viskas;) kryzius;)  penis visagalis ir moterys patvirtins;)

O man atrodo moterim nei vibatoriaus nei vyro nereikia. Jos siaip kazkokios nesveikos.

Tai jei kazkuriai taves nereik,tai dar nereiksia,kad kitom nereikia vyro..as manau tu kiekvienos moters asmeniskai nepazisti, kad galetum taip kalbeti ir izeidineti.

O tau vyro reikia?

212

Re: Mergina nori vibratoriaus

kietas parašė:

Kaip manote ar cia normalu, jeigu mergina vaikinui siulo pirkti vibratoriu. Jau kokius penkis kartus it tarpkito girdziu "butu visai smagu isbandyti..". Man tai negaila, bet ar nesibaigs viskas taip, kad poto jau ir manes nebereiks big_smile:::a43

Nenormalios aplinkybes reikalauja nenormaliu sprendimu, nera ko cia diskutuot esi niekam tikias meiluzis ir dar kurcias, is kur pas pana kantrybes net 5 kart kartot, jai nenupirksi dar pamanys, kad skupas tai neuzilgo pakeis i kita.:::219

213

Re: Mergina nori vibratoriaus

Dar į šią problemą ir iš kito taško galima pažiūrėti, pvz. kažkur išvažiuosi, ji liks viena, jai kažko truks ir kas žino... O turint šį įrenginį, automatiškai šansai mažėja, kad kažkas nutiks, ko nesinorėtų... Iškeist į jį tikrai neiškeis, moterims yra labai svarbus bendravimas, stiprus petys į kurį gali ji atsiremti ir jaustis saugi, o su kažkokiu plastmasės gabalu tikrai to nepajus...

Blogiausiu atveju jeigu kas ir nutiks, tai matyt tiesiog taip yra lemta, tada geriau greičiau nutinka nei vėliau, bus mažiau laiko sugaišta veltui...  Bet kuriuo atveju nėra ko nerimauti manau. gyvenime viskas visada eina tik į gerą, reikia tik sugebėti tai įžvelgti...

214

Re: Mergina nori vibratoriaus

Arturas parašė:
Lina parašė:
Arturas parašė:

O man atrodo moterim nei vibatoriaus nei vyro nereikia. Jos siaip kazkokios nesveikos.

Tai jei kazkuriai taves nereik,tai dar nereiksia,kad kitom nereikia vyro..as manau tu kiekvienos moters asmeniskai nepazisti, kad galetum taip kalbeti ir izeidineti.

O tau vyro reikia?

As turiu ir naujo nereikia :::920

215

Re: Mergina nori vibratoriaus

Lina parašė:
Arturas parašė:
Lina parašė:

Tai jei kazkuriai taves nereik,tai dar nereiksia,kad kitom nereikia vyro..as manau tu kiekvienos moters asmeniskai nepazisti, kad galetum taip kalbeti ir izeidineti.

O tau vyro reikia?

As turiu ir naujo nereikia :::920

As tau ne save siulau. Ir as ne ta prasme vyro kuris juo gali buti tik del isipareigojimu. Su isipareigojimais nesiskaito. Nes cia yra mainai jis tau rupesti, pinigus ir visa kita o tu jam seksa duodi. Tai nereiskia kad tau seksas reikalingas.

216

Re: Mergina nori vibratoriaus

Arturas parašė:
Lina parašė:
Arturas parašė:

O tau vyro reikia?

As turiu ir naujo nereikia :::920

As tau ne save siulau. Ir as ne ta prasme vyro kuris juo gali buti tik del isipareigojimu. Su isipareigojimais nesiskaito. Nes cia yra mainai jis tau rupesti, pinigus ir visa kita o tu jam seksa duodi. Tai nereiskia kad tau seksas reikalingas.

Ar tu mane taip gerai pazisti, kad zinai ko man reikia ir kokie mano santykiai su mano vyru? :::037

217

Re: Mergina nori vibratoriaus

tai jeigu mergina nori to irankio, tai nupirk ir viskas. Kur cia problema?

218

Re: Mergina nori vibratoriaus

Lina parašė:
Arturas parašė:
Lina parašė:

As turiu ir naujo nereikia :::920

As tau ne save siulau. Ir as ne ta prasme vyro kuris juo gali buti tik del isipareigojimu. Su isipareigojimais nesiskaito. Nes cia yra mainai jis tau rupesti, pinigus ir visa kita o tu jam seksa duodi. Tai nereiskia kad tau seksas reikalingas.

Ar tu mane taip gerai pazisti, kad zinai ko man reikia ir kokie mano santykiai su mano vyru? :::037

Nepazistu bet yra steriotipai kurie tinka 99 procentams moteru. Per daug lengvai moterys yra nuspejamos.

219

Re: Mergina nori vibratoriaus

tai dziaukis, kad ne pimpio antro..

220

Re: Mergina nori vibratoriaus

cia labiau psicholigine bukle,nei sexo trukumas...vibratorius niekad neisduos,neizeis,neapgaus...idejai i stalciu ryte,ir radai po darbo grizus vakare,pasitikejimas visu 100%