21

Re: Viengungio našta

per mazai vertinam mylincius zmones, per mazai pastangu darom juos ir gerus santykius su jais issaugot noredami..
patinka lengvos pergales ir viskas is karto...
Valdemaras tai juokauja- jis kitaip bendraut nesugeba:)

22

Re: Viengungio našta

kaip kas nori,tas taip ir gyvena,nesiruošiu niekam teisintis,ar įrodinėt savo tiesas,man nusispjaut ką galvoja kiti,gyvenu čia ir dabar

23

Re: Viengungio našta

dainius parašė:

kaip kas nori,tas taip ir gyvena,nesiruošiu niekam teisintis,ar įrodinėt savo tiesas,man nusispjaut ką galvoja kiti,gyvenu čia ir dabar

Tai ko cia rasineji jei tau nerupi ka galvoja kiti? big_smile

24

Re: Viengungio našta

Daiva parašė:

per mazai vertinam mylincius zmones, per mazai pastangu darom juos ir gerus santykius su jais issaugot noredami..
patinka lengvos pergales ir viskas is karto...
Valdemaras tai juokauja- jis kitaip bendraut nesugeba:)

Sunki pergale kai paskui merga lakstai kaip suo, perki dovanos ir t.t p ji gal po kokiu puses metu tik prisiledzia.
Tai daro tik visiski nevykeliai ir ubagai. Tik idiotas gyvena pasirinkes sunkiausia kelia. Jei moteris sako ne tai ir neverta gaisti del jos laiko nes visada bus ta kuri iskart sutiks.

25

Re: Viengungio našta

Arturas parašė:
Daiva parašė:

per mazai vertinam mylincius zmones, per mazai pastangu darom juos ir gerus santykius su jais issaugot noredami..
patinka lengvos pergales ir viskas is karto...
Valdemaras tai juokauja- jis kitaip bendraut nesugeba:)

Sunki pergale kai paskui merga lakstai kaip suo, perki dovanos ir t.t p ji gal po kokiu puses metu tik prisiledzia.
Tai daro tik visiski nevykeliai ir ubagai. Tik idiotas gyvena pasirinkes sunkiausia kelia. Jei moteris sako ne tai ir neverta gaisti del jos laiko nes visada bus ta kuri iskart sutiks.

Na, čia priklauso nuo požiūrio, koksai esi patsai, tai ir tokias panas turi :::045

26

Re: Viengungio našta

Depresija yra baisus dalykas big_smile paranoja irgi

27 (redagavo Andrius 2014-08-30 13:22)

Re: Viengungio našta

As manau , kad tiesiog reikia ismokti tapti sau geriausiu draugu ir nebus jokios vienatves smile Pvz as , atostogauti dazniausiai varau vienas, isgert ar panasei irgi varau vienas, apskritai 99procentus laiko praleidziu budamas vienas, ir ne del to jog negaliu tureti draugu, tiesiog man ju nereikia smile as geriausiai jauciuosi budamas pats savo kompanijoje. Tad tai ka kiti vadina vienatve man yra malonumas. Man nereikia prie nieko taikytis, nieko klausytis su niekuo kalbeti smile Tiesiog esu iprates taip gyventi ir toks gyvenimas man teikia malonuma, bet absoliutiskai pilnai neesu atsiribojas nuo socialinio pasaulio tad ir esu cia smile Suprantama jog ta vientave vadinama daugeli gazdina, atrodo kaip as cia dabar vaziuosiu vienas ilsetis i uzsieni arba kaip cia neturiu draugu juk nera su kuo pasikalbeti ir t.t smile Bet tame atrandi labai daug privalumu, na bent jau as  smile gal del to jog esu savimyla ir savaudis, ir man nereikia jokiu zmoniu savo gyvenime apart savo seimos, bet man labiausiai laika patinka leisti vienam.... smile kai tampi savo paties draugu tau nebereikia jokiu draugu nes pats sau esi geriausias draugas. Esu kaip katinas kuris megsta vaikscioti vienas, einu kur noriu ir kada noriu smile