141

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Adele parašė:

Neieskokite turtingo o ieskokite protingo su protu ir turto bus o turtingas tai viskas  ne tavo tai juo ir jai bus pirmas konfliktas bus pirmi zuodziai atejai ubagi o dabar keli balsa.

Adele :DDDD va čia išmintis prabilo ;DD 10 balų

142

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Tai kas neleidzia pacioms uzsidirbti? Kam tada studijuoti kazka del vaizdo jei nenori dirbti? big_smile

143

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Ponaitissss parašė:
Abigailė parašė:
Ponaitissss parašė:

Padori mergina neis i kavines su 5 skirtingais vaikinais. Jei mergina turi vaikina, tai jai ir nereikes kitu. Tik merginos vaikinas ir turetu vaisinti, o ne kiti.

O kodėl tu iškart užklijavai etiketę „padori“? Vadinasi ta, kuri eis į kavinę su 5 skirtingais vaikinais jau neatitinka kažkokios normos ir yra marginali? Čia kas taip nusprendė? Kodėl žmogus negali gyventi taip, kaip nori jis? Nes va atsiras tokių kaip tu, kurie iškart klijuos etiketes ir diagnozuos kažką. Nestatyk kitų žmonių į savo sukurtus mažyčius rėmus, ne visi nori būti tokie kategoriški ir konservatyvūs.

Na zinai, galima tureti ir 5 antrasias puses, sekso partneriu, tik nemanau, kad kas noretu tokios merginos ar vaikino. Nemanau, kad ir tu noretum tureti reikalu o juolab pazindintis su vaikinu, kuris ne tik su tavim turi santykius, bet ir su kitom. Tai gyvenkit kaip norit, juk dabar madinga per 5, per 10 vaikinu, merginu begiot, keist kaip kojines ir panasiai.:) Juk buti apsileidusiems-ioms, pasileidusiems-ioms yra smagu.

O ar aš išvis kalbėjau apie penkias antrąsias puses, sekso partnerius ir pan? Aš kalbėjau tik apie ėjimą į pasimatymus, nes tau kažkodėl mergina, kuri eina į kelis pasimatymus jau yra nepadori. O kas išvis yra padorumas? Tu ir vėl viską brėži per savo siauro matymo prizmę, tik kažkodėl suabsoliutini. O koks tau išvis skirtumas kaip kas gyvena? Kodėl jis turėtų vadovautis kito žmogaus primestomis taisyklėmis ar normomis? Kiekvienas turi pasirinkimo teisę ir gali ja laisvai naudotis, todėl aš nematau reikalo aptarinėti kitų žmonių pasirinkimų, nes man tai visiškai neįdomu. Čia jau kiekvieno žmogaus reikalas kaip jis nori gyventi, tad neteisk kitaip mąstančių ar besielgiančių žmonių smile

144

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Abigailė parašė:
Ponaitissss parašė:
Abigailė parašė:

O kodėl tu iškart užklijavai etiketę „padori“? Vadinasi ta, kuri eis į kavinę su 5 skirtingais vaikinais jau neatitinka kažkokios normos ir yra marginali? Čia kas taip nusprendė? Kodėl žmogus negali gyventi taip, kaip nori jis? Nes va atsiras tokių kaip tu, kurie iškart klijuos etiketes ir diagnozuos kažką. Nestatyk kitų žmonių į savo sukurtus mažyčius rėmus, ne visi nori būti tokie kategoriški ir konservatyvūs.

Na zinai, galima tureti ir 5 antrasias puses, sekso partneriu, tik nemanau, kad kas noretu tokios merginos ar vaikino. Nemanau, kad ir tu noretum tureti reikalu o juolab pazindintis su vaikinu, kuris ne tik su tavim turi santykius, bet ir su kitom. Tai gyvenkit kaip norit, juk dabar madinga per 5, per 10 vaikinu, merginu begiot, keist kaip kojines ir panasiai.:) Juk buti apsileidusiems-ioms, pasileidusiems-ioms yra smagu.

O ar aš išvis kalbėjau apie penkias antrąsias puses, sekso partnerius ir pan? Aš kalbėjau tik apie ėjimą į pasimatymus, nes tau kažkodėl mergina, kuri eina į kelis pasimatymus jau yra nepadori. O kas išvis yra padorumas? Tu ir vėl viską brėži per savo siauro matymo prizmę, tik kažkodėl suabsoliutini. O koks tau išvis skirtumas kaip kas gyvena? Kodėl jis turėtų vadovautis kito žmogaus primestomis taisyklėmis ar normomis? Kiekvienas turi pasirinkimo teisę ir gali ja laisvai naudotis, todėl aš nematau reikalo aptarinėti kitų žmonių pasirinkimų, nes man tai visiškai neįdomu. Čia jau kiekvieno žmogaus reikalas kaip jis nori gyventi, tad neteisk kitaip mąstančių ar besielgiančių žmonių smile

Pasimatymas gali buti tik su vaikinu. Nemanau, kad normalus vaikinas sutiktu su tuo, kad jo mergina eitu i pasimatymus su kitais. Tai gal ir vyras savo zmonai turetu leisti eiti vakareniauti su kitais vyrais? Pasimatymas tik poroje, o susitikimai nera pasimatymai, tad nepainiok skirtingu dalyku. Susitikimai buna tarp draugu, pazistamu, o pasimatymai tik tarp vaikino ir merginos, tai yra tarp poros. Na tau butu normalu jei tavo vaikinas eitu i pasimatymus su kitom, pietautu su kitom, eitu i sokius su kitom, smagu smile

145

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Ponaitissss parašė:
Abigailė parašė:
Ponaitissss parašė:

Na zinai, galima tureti ir 5 antrasias puses, sekso partneriu, tik nemanau, kad kas noretu tokios merginos ar vaikino. Nemanau, kad ir tu noretum tureti reikalu o juolab pazindintis su vaikinu, kuris ne tik su tavim turi santykius, bet ir su kitom. Tai gyvenkit kaip norit, juk dabar madinga per 5, per 10 vaikinu, merginu begiot, keist kaip kojines ir panasiai.:) Juk buti apsileidusiems-ioms, pasileidusiems-ioms yra smagu.

O ar aš išvis kalbėjau apie penkias antrąsias puses, sekso partnerius ir pan? Aš kalbėjau tik apie ėjimą į pasimatymus, nes tau kažkodėl mergina, kuri eina į kelis pasimatymus jau yra nepadori. O kas išvis yra padorumas? Tu ir vėl viską brėži per savo siauro matymo prizmę, tik kažkodėl suabsoliutini. O koks tau išvis skirtumas kaip kas gyvena? Kodėl jis turėtų vadovautis kito žmogaus primestomis taisyklėmis ar normomis? Kiekvienas turi pasirinkimo teisę ir gali ja laisvai naudotis, todėl aš nematau reikalo aptarinėti kitų žmonių pasirinkimų, nes man tai visiškai neįdomu. Čia jau kiekvieno žmogaus reikalas kaip jis nori gyventi, tad neteisk kitaip mąstančių ar besielgiančių žmonių smile

Pasimatymas gali buti tik su vaikinu. Nemanau, kad normalus vaikinas sutiktu su tuo, kad jo mergina eitu i pasimatymus su kitais. Tai gal ir vyras savo zmonai turetu leisti eiti vakareniauti su kitais vyrais? Pasimatymas tik poroje, o susitikimai nera pasimatymai, tad nepainiok skirtingu dalyku. Susitikimai buna tarp draugu, pazistamu, o pasimatymai tik tarp vaikino ir merginos, tai yra tarp poros. Na tau butu normalu jei tavo vaikinas eitu i pasimatymus su kitom, pietautu su kitom, eitu i sokius su kitom, smagu smile

Atsiprašau, nuo kada pasimatymas yra tik tarp draugaujančios poros? Tu gal dirbi kokioje lietuvių kalbos komisijoje ir įteisinai niekur negirdėtą ir nematytą dalyką? Nes mano žiniomis (ką teigia ir visi žodynai), pasimatymas yra iš anksto susitartas su kuo susitikimas. Tad neįsivaizduoju, ką čia ir begalima painioti, nors tu, kaip matau, net neturi supratimo, ką reiškia šis žodis ir pats painiojiesi smile Nebent čia yra toks tavo keistokas suvokimas, bet tada nereikėtų painioti kitų žmonių, nes tai nėra tiesa.

146

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Abigailė parašė:
Ponaitissss parašė:
Abigailė parašė:

O ar aš išvis kalbėjau apie penkias antrąsias puses, sekso partnerius ir pan? Aš kalbėjau tik apie ėjimą į pasimatymus, nes tau kažkodėl mergina, kuri eina į kelis pasimatymus jau yra nepadori. O kas išvis yra padorumas? Tu ir vėl viską brėži per savo siauro matymo prizmę, tik kažkodėl suabsoliutini. O koks tau išvis skirtumas kaip kas gyvena? Kodėl jis turėtų vadovautis kito žmogaus primestomis taisyklėmis ar normomis? Kiekvienas turi pasirinkimo teisę ir gali ja laisvai naudotis, todėl aš nematau reikalo aptarinėti kitų žmonių pasirinkimų, nes man tai visiškai neįdomu. Čia jau kiekvieno žmogaus reikalas kaip jis nori gyventi, tad neteisk kitaip mąstančių ar besielgiančių žmonių smile

Pasimatymas gali buti tik su vaikinu. Nemanau, kad normalus vaikinas sutiktu su tuo, kad jo mergina eitu i pasimatymus su kitais. Tai gal ir vyras savo zmonai turetu leisti eiti vakareniauti su kitais vyrais? Pasimatymas tik poroje, o susitikimai nera pasimatymai, tad nepainiok skirtingu dalyku. Susitikimai buna tarp draugu, pazistamu, o pasimatymai tik tarp vaikino ir merginos, tai yra tarp poros. Na tau butu normalu jei tavo vaikinas eitu i pasimatymus su kitom, pietautu su kitom, eitu i sokius su kitom, smagu smile

Atsiprašau, nuo kada pasimatymas yra tik tarp draugaujančios poros? Tu gal dirbi kokioje lietuvių kalbos komisijoje ir įteisinai niekur negirdėtą ir nematytą dalyką? Nes mano žiniomis (ką teigia ir visi žodynai), pasimatymas yra iš anksto susitartas su kuo susitikimas. Tad neįsivaizduoju, ką čia ir begalima painioti, nors tu, kaip matau, net neturi supratimo, ką reiškia šis žodis ir pats painiojiesi smile Nebent čia yra toks tavo keistokas suvokimas, bet tada nereikėtų painioti kitų žmonių, nes tai nėra tiesa.

Tureti vaikina ir eiti i pasimatymus su kitais 4-iais, na idomiai kazkaip, o kodel ne su jomis o su jais? big_smile

147

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Ponaitissss parašė:
Abigailė parašė:
Ponaitissss parašė:

Pasimatymas gali buti tik su vaikinu. Nemanau, kad normalus vaikinas sutiktu su tuo, kad jo mergina eitu i pasimatymus su kitais. Tai gal ir vyras savo zmonai turetu leisti eiti vakareniauti su kitais vyrais? Pasimatymas tik poroje, o susitikimai nera pasimatymai, tad nepainiok skirtingu dalyku. Susitikimai buna tarp draugu, pazistamu, o pasimatymai tik tarp vaikino ir merginos, tai yra tarp poros. Na tau butu normalu jei tavo vaikinas eitu i pasimatymus su kitom, pietautu su kitom, eitu i sokius su kitom, smagu smile

Atsiprašau, nuo kada pasimatymas yra tik tarp draugaujančios poros? Tu gal dirbi kokioje lietuvių kalbos komisijoje ir įteisinai niekur negirdėtą ir nematytą dalyką? Nes mano žiniomis (ką teigia ir visi žodynai), pasimatymas yra iš anksto susitartas su kuo susitikimas. Tad neįsivaizduoju, ką čia ir begalima painioti, nors tu, kaip matau, net neturi supratimo, ką reiškia šis žodis ir pats painiojiesi smile Nebent čia yra toks tavo keistokas suvokimas, bet tada nereikėtų painioti kitų žmonių, nes tai nėra tiesa.

Tureti vaikina ir eiti i pasimatymus su kitais 4-iais, na idomiai kazkaip, o kodel ne su jomis o su jais? big_smile

Aš išvis kalbėjau tik apie vaikščiojimus į pasimatymus, kai neturi vaikino, ar tu šito nesupratai dar? Tu išradai dviratį, kad pasimatymas yra tik tarp poros ir visai nesupranti, ką aš tau rašau. Argumentai baigėsi jau? smile

148

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Ponaitissss parašė:
OLA parašė:
Adele parašė:

Neieskokite turtingo o ieskokite protingo su protu ir turto bus o turtingas tai viskas  ne tavo tai juo ir jai bus pirmas konfliktas bus pirmi zuodziai atejai ubagi o dabar keli balsa.

Turtai negarantuola laimes jie garantuoja patogu, komfortiska gyvenima, o kame cia blogo jai zmogus nori sale saves matyti sekminga, turtinga partneri-re. Mane stebina kai kuriu poziuris nesirink turtuoli o rinkis vargdieni neva jis labiau gerbs ir stengsis, bet juk vargdieniams irgi budinga manipuliuot, zeminti kitus, tik kad pas turtuolius galimybes tam yra platesnes. Materialine gerove tai tik priedas svarbiause moketi myleti, gerbti,buti padoriems sios savybes nieko bendro neturi su issilavinimu, verslumu, suktumu ir darbstumu. Kiek kartu teko girdeti, matyti kai du ubagai susieina pjaunasi baisiause, o ir pasitaiko milijonieriu atrodo nieko netruksta abiem o pjaunasi kaip tie ubagai vaiksto su melynem, jai nera pagarbos, net prasideda visokie zeminimai tai jokios ateities negali but.:::001

Vat cia gerai pastebeta, nes ir zmogus turintis daug turtu gali buti sudziu, o yra gal ta dalis, kurie yra geri zmones. Tas pats ir su biednais, tarp ju visokiu gali buti. Patys turtai laimes tikrai negarantuoja, nes jei myleti tik turtus, reiskia buti su zmogumi del ju, o jei turtai baigtusi, jei kiltu tokia situacija? Tada tas turtuolis liktu ne tik be turtu, bet ir be tos antrosios puses. Geriausia zmonems ieskotis pagal save, nes socialinis statusas gali daryti sioki toki spaudima, nes jei vienas zmogus is turtingos seimos, tai tada tas zmogus ir valdys tariama antraja puse, kuri yra zemesnio socialinio statuso.

Jai zmones vienas kita myli tai abu ir vienas kita "valdo" nepriklausomai nuo soc. statuso, cia nebent aplinkiniams gal yra labai neparanku, kad zmones butu laimingi.Mano manymu geriause kai yra nelygevertes santuokos, kai turtuoliai susideda su varksais ir atvirksciai, nes turtuoliai atitruke nuo realybes, egocentriski, ambicingi lyderiai ir kai susieina du tokie tai prasideda neisvengiama konkurencija del valdzios, del turtu, pjaunasi del lyderevimo. O kai susieina vargdieniai abu depresijoje, abiems nesiseka vienas kita gramzdina i dar didesne nevilti ir skurda. Nelygevertei sajungoj vienas bus priverstas nusileisti "ant zemes" o kitas "pakilti" nuo tos zemes ir mastyti placiau:::001. O visokie ten priekaistai ir kalbos del "zemes kilmes", "atejai ant visko gatavo ir gero", t. y. pavydziu, blogu zmoniu itaka.:::008

149

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Abigailė parašė:
Ponaitissss parašė:
Abigailė parašė:

Atsiprašau, nuo kada pasimatymas yra tik tarp draugaujančios poros? Tu gal dirbi kokioje lietuvių kalbos komisijoje ir įteisinai niekur negirdėtą ir nematytą dalyką? Nes mano žiniomis (ką teigia ir visi žodynai), pasimatymas yra iš anksto susitartas su kuo susitikimas. Tad neįsivaizduoju, ką čia ir begalima painioti, nors tu, kaip matau, net neturi supratimo, ką reiškia šis žodis ir pats painiojiesi smile Nebent čia yra toks tavo keistokas suvokimas, bet tada nereikėtų painioti kitų žmonių, nes tai nėra tiesa.

Tureti vaikina ir eiti i pasimatymus su kitais 4-iais, na idomiai kazkaip, o kodel ne su jomis o su jais? big_smile

Aš išvis kalbėjau tik apie vaikščiojimus į pasimatymus, kai neturi vaikino, ar tu šito nesupratai dar? Tu išradai dviratį, kad pasimatymas yra tik tarp poros ir visai nesupranti, ką aš tau rašau. Argumentai baigėsi jau? smile

Tai rasyk aiskiau big_smile Tai valio, neturi vaikino, vaiksciuok kur nori.

150

Re: Pirmasis pasimatymas. Kuris moka?

Ponaitissss parašė:
Abigailė parašė:
Ponaitissss parašė:

Tureti vaikina ir eiti i pasimatymus su kitais 4-iais, na idomiai kazkaip, o kodel ne su jomis o su jais? big_smile

Aš išvis kalbėjau tik apie vaikščiojimus į pasimatymus, kai neturi vaikino, ar tu šito nesupratai dar? Tu išradai dviratį, kad pasimatymas yra tik tarp poros ir visai nesupranti, ką aš tau rašau. Argumentai baigėsi jau? smile

Tai rasyk aiskiau big_smile Tai valio, neturi vaikino, vaiksciuok kur nori.

Aš rašau taip, kaip aš noriu. Jeigu tu tik buitinę kalbą supranti, tai gal metas būtų ir akademinės pasimokyti? Tada nereikės prašyti, kad aiškiau rašyčiau smile