41 (redagavo Leta 2014-10-10 20:23)

Re: kas sutiktų?

Justė parašė:

sveiki. visada norėjau pabandyti pasimylėti su mergina (ne, nesu lesbietė, greičiau biseksuali). nežinau, ar tai normalu ir man nerūpi, tiesiog noriu paklausti, gal kas nors iš merginų jaučiasi taip pat ir pasirašytų nuotykiui?

as manau kad tu esi labai vienisa...ziauriai vienisa viduj ir nerandi bendros kalbos nei su jaunais vyrais,nei su merginom.O zaisdama zaidimus su savo lytiniais organais tu tikrai nesurasi saves ir juo labiau draugu.Nusipirk saskes ar sachmatus,susirask zmoniu kurie ismokintu tave sito zaidimo.nemanau,kad tavo kaip busimos mamos ir zmonos tikslas butu ismokti laizyti  kitos moters tarpkoji.

42

Re: kas sutiktų?

Ainis parašė:

Man tai visai priimtina, kai mergina ieško kaip paįvairinti savo gyvenimą. Žinoma bjauru būna, kai koks bičas pasisiūlo man nublizgint kotą už dyką, bet manau ir moterims seksualių vyrų glamonės tarpusavyje nėra tokios bjaurios, kaip lesbiečių santykiai :::m10

Labai.
Labai bjaurios.
Dvi dailiosios lyties atstovės dar kažkaip susiguli galvoj (iki tam tikros ribos), o vat vyrai, niekaip...
Čia tokia mano, homofobės nuomonė :DDD

43

Re: kas sutiktų?

as nebandziau, bet man tokie santykiai kaip mergina + mergina =  masturbaciniai santykiai. Gejai bent pimpalus turi. O merginos ka, tik pirstus ir daiktus kisis? cia mano nuomone,

44

Re: kas sutiktų?

Leta parašė:
Justė parašė:

sveiki. visada norėjau pabandyti pasimylėti su mergina (ne, nesu lesbietė, greičiau biseksuali). nežinau, ar tai normalu ir man nerūpi, tiesiog noriu paklausti, gal kas nors iš merginų jaučiasi taip pat ir pasirašytų nuotykiui?

as manau kad tu esi labai vienisa...ziauriai vienisa viduj ir nerandi bendros kalbos nei su jaunais vyrais,nei su merginom.O zaisdama zaidimus su savo lytiniais organais tu tikrai nesurasi saves ir juo labiau draugu.Nusipirk saskes ar sachmatus,susirask zmoniu kurie ismokintu tave sito zaidimo.nemanau,kad tavo kaip busimos mamos ir zmonos tikslas butu ismokti laizyti  kitos moters tarpkoji.

Taip geriau mokinkis griauzti kota big_smile

45

Re: kas sutiktų?

Arturas parašė:
Leta parašė:
Justė parašė:

sveiki. visada norėjau pabandyti pasimylėti su mergina (ne, nesu lesbietė, greičiau biseksuali). nežinau, ar tai normalu ir man nerūpi, tiesiog noriu paklausti, gal kas nors iš merginų jaučiasi taip pat ir pasirašytų nuotykiui?

as manau kad tu esi labai vienisa...ziauriai vienisa viduj ir nerandi bendros kalbos nei su jaunais vyrais,nei su merginom.O zaisdama zaidimus su savo lytiniais organais tu tikrai nesurasi saves ir juo labiau draugu.Nusipirk saskes ar sachmatus,susirask zmoniu kurie ismokintu tave sito zaidimo.nemanau,kad tavo kaip busimos mamos ir zmonos tikslas butu ismokti laizyti  kitos moters tarpkoji.

Taip geriau mokinkis griauzti kota big_smile

o tu, Arturai,jau ismokai?

46

Re: kas sutiktų?

Sveiki toks krč klausimas iš lempos.:D Kas nori į kluba su manimi varyti pašokti ?:)

47

Re: kas sutiktų?

Sandra parašė:

Sveiki toks krč klausimas iš lempos.:D Kas nori į kluba su manimi varyti pašokti ?:)

niekas

48

Re: kas sutiktų?

Leta parašė:
Arturas parašė:
Leta parašė:

as manau kad tu esi labai vienisa...ziauriai vienisa viduj ir nerandi bendros kalbos nei su jaunais vyrais,nei su merginom.O zaisdama zaidimus su savo lytiniais organais tu tikrai nesurasi saves ir juo labiau draugu.Nusipirk saskes ar sachmatus,susirask zmoniu kurie ismokintu tave sito zaidimo.nemanau,kad tavo kaip busimos mamos ir zmonos tikslas butu ismokti laizyti  kitos moters tarpkoji.

Taip geriau mokinkis griauzti kota big_smile

o tu, Arturai,jau ismokai?

Oj ne man nereikia su ta pacia lytim kaip kai kuriem is cia.

49

Re: kas sutiktų?

Arturas parašė:

Oj ne man nereikia su ta pacia lytim kaip kai kuriem is cia.

bet gi pasiskelbei kitoj temoj, kad su merginom nereikia bendrauti...tai reiškia, mokysies grauzti kota? kazkaip priestarauji savo zodziam... teves turbut blaiviu protu nesuprasi big_smile

50

Re: kas sutiktų?

Rita parašė:
Arturas parašė:

Oj ne man nereikia su ta pacia lytim kaip kai kuriem is cia.

bet gi pasiskelbei kitoj temoj, kad su merginom nereikia bendrauti...tai reiškia, mokysies grauzti kota? kazkaip priestarauji savo zodziam... teves turbut blaiviu protu nesuprasi big_smile

Tikrai nesimokisiu big_smile Galiu trumpai paiskinti. Nedraugavusios neduoda, o draugauti as pats nenoriu. O tos kurios duoda tai uz $, su juom bendraut nereikia big_smile