121

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Tai jum patinka Vyrai ilgais plaukais ar ne?

122

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

αφεντικό parašė:

Tai jum patinka Vyrai ilgais plaukais ar ne?

Bent jau man nepatinka.

123

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

naudoju Davines Melu priemones.. irgi turiu ilgus plaukus, ir TIKRAI nežadu kirpt big_smile

124

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Ilgi merginų plaukai yra labai labai gražu.

125

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Ilgi moters plaukai yra palaima vyro akims, o man ilgi plaukai yra labai seksualus.

126

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Dievinu ilgus plaukus smile

127

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

na sunkumo gal ir sunku juos priziureti, bet kas lengva, norint kazka grazaus tureti? viskam reikia pastangu ;] na reikia tinkamai maitintis, maziau stresuoti, naudoti tinkamas priemones ir viskas... lengva pasakyti, sunku padaryti ;]]] grozis reikalauja auku, merginos ! ;]

128

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Gražu ilgi, prižiūrėti plaukai. O ta priežiūra tai, bent jau man, ne joks vargas, o malonumas :::715

129

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Labai labai gražu smile Ir nėra juos sunku prižiūrėti, kaip dauguma mano smile

130

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

pritarsiu daugumai - labai grazu merginu ilgi plaukai smile

131

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Ilgi plaukai labai grazu, svarbu tiesiog juos tinkamai priziuret smile

132

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Man, kaip ir daugumai, labai patinka ilgi plaukai. Jei gatvėje pamatau merginą su žvilgančiais ilgais plaukais, butinai pasakau komplimenta...nes visdelto, tam reikia pastangų.:::305 Nors mano plaukai ilgi, manau, kad man labiau tiktu trumpi, bet negaliu atsisakyti galimybės gauti papildomų komplimentų big_smile Beje...aš jaučiu azartą juos auginti ''Na iki kur jie dabar?'':D
Man gaila, kad Lieuvoje tiek mažai vyrų-vaikinų su ilgais plaukais...:::011ilgi plaukai, barzda ir aplamai, kuo pas vyrą daugiau plaukų, tuo jis man vyriškesnis ir įdomesnis. Ir būti ''gauruotam'' nereiškia, iškart būti apsileidusiam, tiesiog reikia prisižiūrėti.:::212


Na, o čia ištraukos iš pakankamai idomaus teksto apie PLAAAUKUS, jei kam įdomu:::a


Rekrutas miega miške. Apsiginklavęs „priešas“ artinasi prie miegančiojo. Vyrai ilgais plaukais atsibusdavo nuo stipraus pavojaus jausmo ir pasitraukdavo dar iki to kaip priešas pasirodydavo ar galima buvo išgirsti kažkokius garsus, išduodančius priešo atėjimą.
Kitoje tyrimo versijoje ilgaplaukiai vyrai jautė artėjimą ir intuityviai jautė, kad priešas puls. Jie pasitikėjo „šeštu jausmu“ ir nejudėdavo apsimesdami miegančiais. Tada staigiai griebdavo puolantįjį ir „užmušdavo“ jį, kai tik „priešas“ prisiartindavo pakankamai arti, kad galima būtų užpulti. Tuos pačiu rekrutus, po patikrinimo trumpai apkirpdavo ir jis nepereidavo nei vieno testo, kuriuos iki šiol lengvai įveikdavo.
Taigi, dokumente buvo skelbiama, kad visi indėnų medžiotojai neprivalo kirptis. Praktiškai buvo reikalaujama, kad medžiotojai liktų ilgais plaukais.
P.S. Kai kurie autoriaus pastebėjimai, kurie mane sudomino:
Mokslas nuolat atranda neįtikėtinus išgyvenimo sugebėjimus pas žmogų ir gyvūnus. Kiekviena kūno dalis turi savo griežtai paskirtą funkciją, skirtą išgyvenimui bei teisingam bendram kūno funkcionavimui. Kiekviena kūno dalis turi priežastį savo egzistavimui.
Plaukai – tai nervų sistemos pratęsimas, visiškai korektiška juos vadinti nervais kūno išorėje, tam tikrais aukšto išsivystymo „ūsiukais“ ar „antenomis“, kurie perduoda milžinišką svarbios informacijos kiekį į smegenų kamieną, limfinę sistemą, smegenų žievę.
Žmogaus plaukai, įskaitant augančius ant vyro veido, ne tik tiesiogiai aprūpina smegenis informacija, plaukai taip pat skleidžia energiją, jais smegenų išskiriama elektromagnetinė energija išspinduliuojama į aplinką. Tai buvo nustatyta pasitelkus Kirliano efektą, kai žmogų pirmiausia fotografavo ilgais plaukais, o vėliau po kirpimo. Kai plaukai pakirpti, signalų iš aplinkos priėmimas ir išsiuntimas smarkiai suprastėja.
Plaukų kirpimas įtakoja nesąmoningą santykį su aplinkos ir vietinių ekosistemų problemomis. Tai taip pat nulemia nejautrumą bet kokiuose santykiuose bei seksualinį nepasitenkinimą.


Kasdienėje buityje ir skubėjime mažai kas susimąsto, kam žmogui plaukai. O juk jie mums duoti ne šiaip dėl grožio. Pas žmogų su ilgais plaukais geriau veikia intuicija. Moteris ilgais plaukais išnešios kūdikį BE TOKSIKOZĖS.
Taigi, pagal „Dangaus ir žemės būties“ knygą, Samsonas – senojo testamento herojus, kuris garsėjo nuopelnais kovose su priešais, turėjo ilgas kasas, suteikiančias jam ypatingą jėgą. Kai Samsonas sulaužė dievų įsakymą nesituokti ir pamilo Dalilą, jis, būdamas girtas, atskleidė jai paslaptį: „jeigu mane apkirptų, mane paliktų mano jėga“. Klastinga mylimoji sulaukė, kol vyras užmigs, ir nukirpo nuo jo galvos septynias kasas. Samsonas tuoj pat nusilpo, tuo ir pasinaudojo priešai – jį apakino ir privertė dirbti malūne. Bet kai Samsono plaukai ataugo, jėgos sugrįžo pas jį ir jis sugriovė pastatą, kuriame buvo priešai.
Prisimenu savo draugės istoriją. Ji mokėsi puikiai, sportininkė, komjaunuolė, kasa iki juosmens. Ir štai prieš pat egzaminu ji sugalvojo pasidaryti madingą trumpą šukuoseną. Ir ką jūs manote? Egzaminus ji išlaikė labai blogai. Tiesiog ji nesugebėjo prisiminti nieko, ką dar vakar puikiai mokėjo. Ji nusikirpo savo atmintį.
Todėl dažnai žmogui, išgyvenusiam didelį skausmą, pataria apsikirpti.
Ir dėl tos pačios priežasties jokiu būdu NEGALIMA kirpti mažų vaikų. Yra toks įsitikinimas, kad vaiką būtinai reikia apkirpti plikai suėjus metams. Taigi aš jus galiu pasakyti kad tai didžiausia kvailystė. Vaikas aktyviai pažįsta pasaulį, kiekvieną sekundę mokosi gyvenimo, o jūs tiesiog imate ir nukerpate jam visą atmintį. Jis pradeda mokytis iš naujo. Pradeda atsilikti vystymesi.
Kodėl mergaitės, kaip taisyklė, vystosi greičiau? Todėl kas jų, kaip taisyklė, neapkerpa. Įrodyta, kad vaikai, kuriems nekirpo plaukų, vystosi daug greičiau.
Dievo Svorogo įsakymai skelbia: „Nekirpkite savo plaukų rudų, plaukų skirtingų, taip pat pražilusių, kitaip Dievo Išminties nepasieksite ir sveikatą prarasite.“
Visi mes žinome, kad senovėje nekirpo plaukų. Moteris nukirptais plaukais buvo laikoma pažeminta, beje visose tautose. Net vyrai nesikirpo plaukų.
Kai kuriose tautose buvo priimta pakirpti vyrų plaukus, tačiau pastebėkite, plaukai vis viena buvo tikrai ne trumpi.

Moteris ilgais plaukais turi tokią galingą energetiką, kad gali sukurti apsauginį lauką dėl savo mylimo vyro, apginti jį savo energija nuo bet kokių bėdų. Beje, vyras gauna apsauga iš savo žmonos, kai šukuoja jai plaukus.
Pas slavus buvo tokia tradicija. Išsileisti plaukus moteris galėjo tik namie arba gamtoje. Dėl tos pačios priežasties, kad palaidi plaukai (o juo labiau kirpti) sugeria visą neigiamą energiją. Taip pat ir gašlias vyrų mintis.

Europoje plaukų kirpimą pirmas organizavo Romos imperatorius Neronas, kuris įsakė apkirpti visus užsieniečių legionus plikai. Kai konsulas, vadovaujantis užsieniečių legionui, paklausė imperatoriaus Nerono, kodėl tai yra būtina, jis atsakė: „Aš nenoriu, kad jie mąstytų, man užtenka, kad jie vykdytų mano įsakymus ir nurodymus.“

Perėjimą prie vyrų kirpimo XVIII amžiaus pradžioje įtvirtino imperatoriaus Petro I įsakymas „skusti barzdas ir nešioti vokiškus rūbus“, kadangi pas Petrą neaugo barzda ir jis dėl to labai kompleksavo. Taigi sprendimas buvo surastas – barzdų turi netekti ir visi likusieji.

ILGI PLAUKAI, pasak mūsų protėvių – IŠMINTIS.
Jūs niekada nesusimąstydavote, kodėl armijoje būtinai SKUTA PLIKAI, kodėl visi tikina, kad vaikams iki metų REIKIA NUKIRPTI pirmus plaukus, kodėl cerkvėse moterys PRIVALO UŽSIRIŠTI SKARĄ ant galvos? Ir, galų gale, kodėl indėnai nuiminėdavo skalpus?
Plaukai žmogui suteikia PSICHINĘ JĖGĄ, kuri reikalinga, pavyzdžiui, mąstymui ir suvokimui, ji duoda žmogui tuos sugebėjimus, kuriuos vadina magiškais. KUO ILGESNI PLAUKIA, tuo daugiau galios žmogus gauna. Todėl vyras Rusijoje nešiojo pailgintas šukuosenas, o raganos (ragana, kas nežino, yra reginti motina, o ne sena pikta boba) ilgus plaukus.

TUOS, KURIE SKUSTI, VALDYTI LENGVIAU. Taip pažeidžiamas ryšys su protėviais ir laisvas mąstymas, užtemdomas suvokimas.

Ilgi plaukai gerai saugo savyje energiją ir neeikvoja jos veltui. Jie tampa papildoma energetine apsauga ir dar sustiprina žmogaus intuicijos jautrumą. Energetikai jautrus žmogus gana aiškiai įsitikina apsaugine plaukų galia: esant nepalankiems energetiniams poveikiams (kurių aplinkui nemažai – nuo nepalankių jaunaties dienų iki tam tikrų religinių švenčių ar dar kažin ko) ilgi plaukai pradeda žmogų erzinti, jie tampa kažkokias energetiškai tamsiais, purvinais, norisi jų atsikratyti; tačiau tai jie prisiima sau negatyvą iš išorės, jeigu jų, ilgų plaukų, nebūtų, tai visa šita tamsa ir purvas būtų žmogaus galvoje ir iššauktų jame, žinoma, ne pačias geriausias psichines būsenas.
Dėl kažkokio minimalaus energetinio srauto likusio ilguose plaukuose, tas negatyvas vėliau išstumiamas iš plaukų. Energetinis plaukų valymas – paprasčiausias šukavimas.
Tuo, kad plaukai yra žmogaus asmeninės energijos akumuliatoriai, daugelis moterų įsitikina po šukuosenos pakeitimo iš ilgų plaukų į trumpus. Iš karto po ilgų plauk nukirpimo atsiranda prašviesėjimo, energetinio tonuso pakilimo būsena, tampa lengva ir malonu, todėl atrodo, kad taip pasidarė dėl to, kad atsikratoma nereikalingų plaukų, tačiau iš tiesų tai vyksta dėl to, kad išsilaisvino energija, kuri buvo susikaupusi ilguose plaukuose ir dabar ji iššvaistoma į trumpalaikį savijautos pakilimą.
O tuo, kad plaukai apskritai yra energijos laidininkai, daugelis žmonių įsitikina netikėto pavojaus ar paprasto išgąsčio atveju. Tą akimirką plaukai atsistoja. Va todėl jie ir atsistoja – per juos įvyksta staigus energetinis išmetimas, kuris suvaidina apsauginę rolę, ir būtent einanti per juos energija juos pakelia. Šis efektas panašus elektros efektui.

Pas vyrus ne mažiau reikšminga yra barzdos ir ūsų energetika. Daugelis praktikoje pastebėjo, kad jų energetika įtakoja intuicijos pakilimą ir ypač reikšmingi šioje srityje yra ūsai. Ir daugelis dalykų parodo, kad tai yra ne vienintelė ūsų ir barzdos funkcija.
Atsižvelgdami į plaukų energetikos ypatybes, arijai formavo tam tikrų tipų šukuosenas, ir šios šukuosenos buvo skirtingos kiekvienai kastai. Brachmanai, priklausantys šventikų kastai, plaukų iš viso nekirpo, tai jiems buvo neleidžiama, kadangi sumažindavo tam tikram laikotarpiui galimybę susisiekti su dvasinėmis materijomis.:::b33

133

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Oho smile.
Ačiū, Insomnia, buvo įdomu paskaityt.

134

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Ilgi žvilgantys plaukai nuostabu big_smile Patraukia dėmesį ilgam big_smile

135

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

I visa Insomnios idomu teksta atsakau trumpai:  ilgas plaukas - trumpas protas. big_smile

136

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Nors man patinka vyrai ilgais plaukais, bet tai nereiškia, kad kiekvienam tinka. Su moterimis taip pat.: )

137

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

Margarita, 12 parašė:

ka manote apie ilgus plaukus?ar verta nusikirpti?

Jei atsakant temos autorei ir konkreciai. Neverta.....

138

Re: ka manote apie ilgus plaukus?

tommas parašė:

I visa Insomnios idomu teksta atsakau trumpai:  ilgas plaukas - trumpas protas. big_smile

Nors siuo metu ir pats skustas ir ne del to kaip tamsta kad savo plike paslepti.... Bet drysciau su tuo teiginiu nesutikti... Esme, proto ilgumas tikrai neturi nieko bendro su plauko ilgumu.... smile (Abi lytis liecia....) smile