61

Re: kaip priaugti sworio?!

Vilma, 20 parašė:

pradesiu nuo sawes..mano ugis 172, sweriu 47-50kg(vis sokineja bet neperzengiu niekaip 50kg ribos)..taigi tik girdziu kaip tu tokia liekna,gal nieko nevalgai ir panasiai! valgau patikekit daug ir ivairu maista viska isbandziau, bet niekaip...jokiu papildomu kilu...

Patariu daugiau sportuoti, sveikas kūnas yra gražus kūnas.

62

Re: kaip priaugti sworio?!

ech!man tokios bedos...

63

Re: kaip priaugti sworio?!

O kam priaugti to svorio? Nejau Kai vejas pucia linksta kojos? big_smile man 19, ugis 164, svoris 44 ir esu laiminga. Istiesu jei nori priaugti svorio - sportuok

64

Re: kaip priaugti sworio?!

paprasciau galima-1 ampule retabolilo...

65

Re: kaip priaugti sworio?!

violeta parašė:

del medziagu apykaitos sutrikimu, valgyk nevalgius , nieko nepavyks

nieko kvailiau nesu skaiciusi.

66

Re: kaip priaugti sworio?!

Agniete parašė:

O kam priaugti to svorio? Nejau Kai vejas pucia linksta kojos? big_smile man 19, ugis 164, svoris 44 ir esu laiminga. Istiesu jei nori priaugti svorio - sportuok

44? Rimtai?  Ir nesinori truputį apvalumo?:)  aš 162,svoris vos siekia 50,pagalvoju kartais,porą kg nepamaišytų...:)vyrai ne šunys,kad ant kaulų gulėtų. Bet ir ne kepėjai,kad tešlą minkytų...:)

67

Re: kaip priaugti sworio?!

Rita parašė:
Agniete parašė:

O kam priaugti to svorio? Nejau Kai vejas pucia linksta kojos? big_smile man 19, ugis 164, svoris 44 ir esu laiminga. Istiesu jei nori priaugti svorio - sportuok

44? Rimtai?  Ir nesinori truputį apvalumo?:)  aš 162,svoris vos siekia 50,pagalvoju kartais,porą kg nepamaišytų...:)vyrai ne šunys,kad ant kaulų gulėtų. Bet ir ne kepėjai,kad tešlą minkytų...:)

o kodel tureciau noreti? Vien del vyru? Na jau ne!:D Geriau tegul Mano busimas vyras uzsikemsa Mano darytais pyragais ir Buna patenkintas Mano linijom.!:)

68

Re: kaip priaugti sworio?!

Dievinu lieknas kudas merginas, jei kas ir liepia jum priaugt tai tik del to, kad pavydi, jog gali valgyt ka nori ir kiek nori.. Tad dziaukites kol galit, kartais po gimdymo viskas apsivercia big_smile

69

Re: kaip priaugti sworio?!

Akivaizdus trukumas informacijos pas dauguma jusu jaunimas

70

Re: kaip priaugti sworio?!

Niekas negali valgyti ka nori ir kiek nori, nes tada kunas pradeda kaupti visa tai jei nesudeginamas perteklius jomajo ot zmogai nemasto, sedetu ji sau ir maziau judetu tai priaugs bet kuri o jei juda vaiksto i sporto sale ir klausia kaip priaugti tai yra apsoliutus durnizmas

71

Re: kaip priaugti sworio?!

Deividas parašė:

Akivaizdus trukumas informacijos pas dauguma jusu jaunimas

tai gal galetumete musu informacijos kieki praplesti, nes truksta jos ir tiems kas kalba tiesiog apie tai kaip jiems atrodo turetu buti ir vadina mus kvailiais!

72

Re: kaip priaugti sworio?!

idomiai jus cia siulot merginai, dekas,sustenolus,retabolina. Nuo siu preparatu jei netinkamai vartosi,perdideles dozes, po kurso nesileisi atsatatomuju preparatu,visko gali but kad sutriks hormonu pusiausvyra, prades augt arba slinkt plaukai, nekalbu apie zala kepenims ,inkstams. O rezultatas nulinis jei nesportuosi. Aisku kuri laika mase padides,bet tik kuri laika

Visi ale sportininkai stangistai,pasidomekit is pradziu pries vartodami chemijas. Kaip ,kokiais kiekiais, kokie atstatomieji  naudojami ir t.t

73

Re: kaip priaugti sworio?!

Nieko neskaites rasau komentariuka, tai tiek.

Turiu drauge kuri visa gyvenima skundziasi, kad labai nori priaugti svorio, kad jos uzkapale per maza ir pns. Ir visa laika giriasi kad daug valgo ir maista geresni paziuri. Tai as ir klausiu ka tu siandien valgei. Sako ryte isgeriau actimel... ir mane juokas is karto ima big_smile sakau nori suzinot ka as snd valgiau? Ryte 8 x actimel, po vienos valandos maza pica, per pietus kugelis su mesa, dar pridejau per pietus mesos su svogunais, grizes is darbo kotletuku su bulviu kose ir pries eidamas miegot nulekiau i hesa pavalgyt big_smile Toliau jei sakau, o ar tu isvis rytais valgai? Nu ne jinai atsako, gi nepriima skrandis ir pan. Bet ar tu bandei daugiau kaip sumustini ryte suvalgyt, ar bandei? Nu ne... gi nepriima skrandis. O tu pabandyk ir ne sumustini o koki kepsni arba uzkepele... Jos zodziai nu paziuresiu...

Kazkaip manau kad tiem nevalgantiem visiem tas pats smile aisku dar butu puikus variantas prie valgymo aktyvus gyvenimas... na bent jau treniruotes vietiniam klube istisus metus be pertrauku nebijant kad raumenys taps per dideli kas ale moteriai negrazu... is ko mane irgi juokas ima big_smile ir tada tikrai nebutu kuom skustis.

74

Re: kaip priaugti sworio?!

Geriausia patarinėti žmogui, kai žinai to priežastis. Universalaus recepto manau nėra. Viena iš priežasčių, kurios čia dar nebuvo paminėtos - nuolatinis stresas. Jei žmogus kasdien patiria didžiulį stresą darbe ar universitete, o kartais ir namie su sutuoktiniu ar tėvais (kaip taisyklė problema po vieną nevaikšto), vienas iš rodiklių būna svorio kritimas, nors mitybos įpročiai nesikeitė. Tai sukelia nevalingas raumenų įsitempimas, kuris lygiai kaip ir valingas (kur nors Impulse), degina kalorijas. Reikia mažinti stresą.
Stresas gali sukelti ir nutukimą, tačiau čia mitybos įpročiai būna pasikeitę. Stresuotas žmogus gali pradėti daug valgyti, nes taip nors trumpam pasijunta patenkintas. Dažnai motyvuoja, kad daugiau malonumų gyvenime neliko wink
Kokia gaunasi išvada: gyvenkite be streso (kaip koks atsipūtęs amerikonas), ir kartokite sau, kad pavalgyti yra vienintelis malonumas gyvenime - ir tapsi tikras, storas amerikonas big_smile Ko Jums ir nelinkiu big_smile

75

Re: kaip priaugti sworio?!

Ej, nu kam tas bereikalingas svoris, poto sunku bus nuo zemes atsiplesti smile ... Juk stresas prasideda ne nuo svorio perdidelio ar permazo, jis prasideda galvoje smile ! Mes nebesugebam saves vertinti del savo zmogiskuju savybiu, siekiam kazkokios tobulos isvaizdos, bet vistiek visada liekam nepatenkinti savo rezultatais. As sveriu 55 kg, ugis 168, atrodau pagal sudejima kaip 13 metu mergycka, net triusiku moteriskame skyriuje negaliu nusipirkti, jie nuslystu net jei ant kelniu uzsideciau, tai tenka pirkti is vaikisko skyriaus big_smile . Jums tai kelia juoka? Man irgi... Draugas juokais i kisenes man kartais akmenu prideda, kad neduokdieve vejas nenupustu, kol iki masinos eisiu. Istikro... mazas svoris nera problema, svarbu kaip i tai paziuresi... Asmeniskai man- tai judejimo laisve, gal besitesianti jaunyste, o gal jau suvaikejimas, bet ar dar kas mano metuose savo malonumui vienu upu neuzduses uzbegtu laiptais nuo pirmo iki penkto auksto aukstyn, a wink ?..

76

Re: kaip priaugti sworio?!

Vilma, 20 parašė:

na kaip priaugti o ne numesti sworio?!


ooo grinai apie mane, esu 170ugio, sveriu 50, taipogi ziauriai noris lasinuku ir pan, valgau belenkiek, kaikurie netgi stebisi kur man tiek telpa, taciau svoris neauga laikosi toks pat, anksciau labai nerimavau del mazo svorio, taciau neverta, esu kokia esu..;]]

77

Re: kaip priaugti sworio?!

bus vaikai, atsiras ir lasiniai.. big_smile