21 (redagavo ausra 2014-06-07 00:24)

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Atsipeikekit-cia jusu niekas nekabina ir nelipa ant galvos,o tik iesko priiimtino varianto...

22

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

ausra parašė:

Atsipeikekit-cia jusu niekas nekabina ir nelipa ant galvos,o tik iesko priiimtino varianto...

stai ir atsakymas,kam neparaso,tas brokuotas ir nieks jam nepades))tiesi nuoroda i "geju ieskok"

23

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

tai va iš kur tie pyderai atsiranda.... ;DDD  bobos kaltos ;DDD

24

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Tadas parašė:

tai va iš kur tie pyderai atsiranda.... ;DDD  bobos kaltos ;DDD

daug matau cia ieskanciu ir nerandanciu......potencialas yra))))

25

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Gabriel parašė:
Modestas parašė:

nieks cia nieko nekalbina, buk ramus, susitaikyk :DD labas, ka veiki ir kaip sekasi, neskaitau kaip uzkalbinimu big_smile

Na, ar man vienam atrodo keistas tas stereotipas, kad, jei žmogaus pirma žinutė yra paprasta (pvz: "labas, kaip sekasi?", "labas"), jau reiškia, kad jis bus neįdomus pašnekovas? Kaip galima spręsti apie žmogų iš pirmos žinutės? Ką čia tokio įdomaus parašysi, kol pašnekovo dar visiškai nepažįsti? Eilėraštį iš interneto nukopijuoti??? Nuo to protingesnis netapsi. Taigi net ir paprasčiausiu "labas" galima pradėti puikią pažintį, svarbu, kad tokie banalūs klausimai ateity sistemiškai nesikartotų.

tu per mazai bendravai turbut cia, kad tai suprastum kaip yra smile)

26

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

subobeje jus visi big_smile patarimas moterims, geriau neatrasykit net, tolko nebus..
o as einu i parka kalbint be tikslo, kad mane pakalbins big_smile man to nereikia big_smile

27

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Turbūt man dažniau parašo merginos/moterys, nei kai kuriems vyrams big_smile tik kad pakraipos nestandartinės..

28

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

ally lorel, sakai gyvai kalbini? ;DD juoką tu keli ;DD jei virtualioj erdvėj nesugebi normaliai bendrauti, tai aš įsivaizduoju kaip tu realybėje mekeni... ;DD na, nebent tau ten panos centų numeta ar cigarete pavaišina ir tada iškart atsikratyti bando ;DD

29

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

ausra parašė:

Atsipeikekit-cia jusu niekas nekabina ir nelipa ant galvos,o tik iesko priiimtino varianto...

Kokio dar varijanto:::012, nera cia jokiu varijantu, pagrindas- vede lovelasai, na gal dar vienas kitas 18-metis ieskantys pebdramziu draugaut, ar koks visai nukleres senbernis i kurio puse jau nieks neziuri,bet kuriuo atveju nebent pasilazdavot, o jau pirmom rasyt tai jau cia is vis nesamone...

30

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Tadas parašė:

ally lorel, sakai gyvai kalbini? ;DD juoką tu keli ;DD jei virtualioj erdvėj nesugebi normaliai bendrauti, tai aš įsivaizduoju kaip tu realybėje mekeni... ;DD na, nebent tau ten panos centų numeta ar cigarete pavaišina ir tada iškart atsikratyti bando ;DD

delto ir bego i parkeli,is panu cigaru pakaulyt.ant kliju centu.
o jei rimtai tai cia visi susisneketu jei gyvai.mes deja ne puskinai.ir nesusirasom niekaip

31

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

OLA, prie kurių save priskirtum?

32

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

tai be abejo tik gyvai kalbinu big_smile cia ateinu pasijuokt is tokiu kaip tu Tadai. Ir tokiu kaip Q. 
Jusu intelektas tiek tesugeba isgalvot, kad jeigu jau kalbint, tai cigaretes prasyt big_smile:D juokingi jus..

33

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

o ką tu dar galėtum pasakyti, forse? smile tik tiek ir tegali smile

34

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Modestas parašė:
Gabriel parašė:
Modestas parašė:

nieks cia nieko nekalbina, buk ramus, susitaikyk :DD labas, ka veiki ir kaip sekasi, neskaitau kaip uzkalbinimu big_smile

Na, ar man vienam atrodo keistas tas stereotipas, kad, jei žmogaus pirma žinutė yra paprasta (pvz: "labas, kaip sekasi?", "labas"), jau reiškia, kad jis bus neįdomus pašnekovas? Kaip galima spręsti apie žmogų iš pirmos žinutės? Ką čia tokio įdomaus parašysi, kol pašnekovo dar visiškai nepažįsti? Eilėraštį iš interneto nukopijuoti??? Nuo to protingesnis netapsi. Taigi net ir paprasčiausiu "labas" galima pradėti puikią pažintį, svarbu, kad tokie banalūs klausimai ateity sistemiškai nesikartotų.

tu per mazai bendravai turbut cia, kad tai suprastum kaip yra smile)

Tai paaiškink, jei patirties daug turi smile

35

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Merginos neraso todel, kad ir taip gauna laisku per diena 100+ ir daugiau... uztenka sukurt merginai anketa ir idet nuotrauka... ir vuolia, laiskai su visokiais pasiulymais ir "labas" pasipyla nesveikai...

36

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

pilnai pritariu. viena drauge xxx buvo uzsiregistravusi tai per diena 150-180 laisku. Jos pavargsta atsakinet, greit permeta akimis, jei idomesne zinute ir grazesnis snukutis tai atraso. Tai tikiu ir cia panasiai laisku skaicius. Daznai mane perziuri bet as nepuolu joms atrasinet, nors ir patiko. Kazkaip suprantu, jei perziurejai ir neparasei, reiskias as tau nepatikau. Nemegstu kazkaip pirmas rasyt. Po daug neatsakymu, tai pavargstu ir pradedu tinget kalbint... Taip nieko ir nerandu big_smile is dalies ir pats kaltas dabar big_smile

NaKi parašė:

Merginos neraso todel, kad ir taip gauna laisku per diena 100+ ir daugiau... uztenka sukurt merginai anketa ir idet nuotrauka... ir vuolia, laiskai su visokiais pasiulymais ir "labas" pasipyla nesveikai...

37

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

Apsidziaugciau jei mergina labas parasytu... Siaip nepamenu, kad mergina pirma parasytu. Na ir pats daugiau neberasau, lai kiti raso, vistiek neturiu ka pasiulyt..

38

Re: Kolegos, ar jums dažnai pirmos parašo merginos/moterys?

NaKi parašė:

Merginos neraso todel, kad ir taip gauna laisku per diena 100+ ir daugiau... uztenka sukurt merginai anketa ir idet nuotrauka... ir vuolia, laiskai su visokiais pasiulymais ir "labas" pasipyla nesveikai...

Bet as nesuprantu is kur tu vyru tiek. Neatrodo kad vyru yra 100 kartu daugiau negu moteru.