41

Re: ar tikite horoskopais ?

labai labai tikiu.  kad ir kur būtų parašyta, apie mane visuomet tobulai viskas atitinka. ypač fortuna.draugas.lt,  iš kur žmonės tiek galių turi kad taip tiksliai aprašo big_smile

42

Re: ar tikite horoskopais ?

kitu zmoniu galios atvirksciai proporcingos nuosavu galiu(proto) dydziui.

43

Re: ar tikite horoskopais ?

Kaip galima tiketi arba netiketi horoskopais? Siti bendri tai is viso jumoro vakaras. :::021 Jei as, tarkim esu vezys ( pagal horoskopa ) ir raso, kad veziam nusimato romantiskas vakaras, tai vadinasi visiems Zemes planetos gyventojams veziams bus romantiski vakarai...:::024... Jumoras ir nieko daugiau...
Net jei astrologe asmeniskai sudaro, tai irgi nestebuklas...yra tam specialios programos, pagal tai, kokie pradiniai duomenys i jas suvesti, programa isskaiciuoja ir tiek. As turiu asmenini horoskopa :::001 ( drauge pripasakojo apie viena astrologe, kaip is tikruju labai idomiai nupasakojo jos gyvenima, kaip teisingai viska ivertino, tai susigundziau ir nuejau )  Nepasakyciau, kad neisdildoma ispudi paliko :::037 , kratinys bendru fraziu ir speliojimu tebuvo. Sakyciau, neverta leisti pinigu  asmeniniams horoskopams :::305

44

Re: ar tikite horoskopais ?

Paskaitau ir užmirštu.
Nors kažkada buvau pasimatyme su vaikinu, kuris pasimatymo laiką derino pagal žvaigždes...

45

Re: ar tikite horoskopais ?

Tikiu kazkur 50 ant 50 horoskopais jie dar duoda lengviau pazinti zmogu nusako ko is jo galima tiketis ar nesitiket:)

46

Re: ar tikite horoskopais ?

tikiu,dažniausiai pildosi,kas parašyta smile

47

Re: ar tikite horoskopais ?

kartais...

48

Re: ar tikite horoskopais ?

kartais paskaitau horoskopus, tad turbut bent jau kazkiek tikiu smile

49

Re: ar tikite horoskopais ?

Kartais ir as paskaitau bet viskas nesamone nekada man nera  atitike tai yra bobuciu pasakos o kas tiki tegu tiki sitom nesamonem.

50

Re: ar tikite horoskopais ?

tik kvailiai tiki tokiom nesamonėm nesugebandys atskirti realybės nuo pasakų smile

dar kai vaikai tiki tai bala nematė, bet kai suaugę tokiom nesamonėm tiki, tai taip ir parodo visuomenės bukumo lygį

51 (redagavo Rasa 2014-11-30 09:30)

Re: ar tikite horoskopais ?

tik isivaizduokim, kad horoskopai teisus ir viso pasaulio zmones kiekvienas pagal savo zenkla(o ju tik 12 smile ) kazkaip magiskai paklusta astrologu "numatytoms" elgesio normoms ir ivykiai visiems vieno zenklo atstovams eina vienodai... Juk vien pagal tai galetume vos paziureje i zmogu, iskart pasakyti kokio magisko horoskopinio zenklo yra sis ar kitas pilietis... Man parodykit pirstu i ta, kuris tiek prisiklauses horoskopu, kad jau sugeba zengdamas gatve, aleja, parku, nesvarbu kur, bet kad galetu vien tik paziurejes i nepazystamus zmones, isskirti is minios bent jau savo magiskojo zenklo atstovus...
galvokit kaip norit, bet man persasi nuomone kad astologija kaip ir religija,- tik dar vienas gudrus zaidimas ir manipuliacija patikliais zmonemis... wink
Mes kiekvienas, kuris turim galva, ivykiu seka galim pasukti reikiama linkme. Aisku, nevisada gaunasi taip, kaip planuojam, daznai ir likimas is musu pasijuokia, bet tame ir yra zavesys, kad galime ijungti savo mastyma ir visgi pabandyti pergudrauti jo didenybe- likima wink

52

Re: ar tikite horoskopais ?

netikiu

53

Re: ar tikite horoskopais ?

aš irgi netikiu...