901

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ryte žmonės visada kokiu centimetru aukštesni nei vakare tongue

902

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

taip, tą žinau smile

903

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

JONAS parašė:

mano ugis 1.66 kaip manot ar ymanoma man rasti panele

Tau tikrai imanoma rasti panele. Jei nekompleksuotum salia aukstesniu merginu, graziau atrodytu jei pana butu aukstesne, kai ugis vaikino toks... Taciau aukstesniems ir zemos tinka salia smile ...

904

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Turi

905

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

JONAS parašė:

mano ugis 1.66 kaip manot ar ymanoma man rasti panele

paziurek i Deivi.. rado.. gali naudot paieska pagal ugi big_smile  lengviau atsirinksi

906

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas parašė:
ns parašė:

ne, tie, kurie žemesni už mane nėra neūžaugos, mano ūgis nėra tas taškas, nuo kurio vertinčiau kitus žmones.:) tiesiog iš savo patirties šneku, kad pikčiausi būdavo tie, kurių ūgis buvo daugiau mažiau 170 cm. Ai, nu va, ir Tomas :>
Jei jau kiti gali "pavaryt" ant aukštaūgių, aš su mielu noru pašiepsiu žemesnius. Ypač, kai teko ilgą laiką būt žemaūgių vaikinų aplinkoj, ir kasdien kęsti jų pašaipas į mano pusę ir neapykantą/pavydą aykštesniems vaikinams smile

Niekas tos neapykantos nedaro is nieko. Tiesiog zemesni vaikinai bando save apginti, nes merginos juos megsta pulti. O man idomu kaip pvz reaguotu merginos jei jiems visi vyrai sakytu kad jei tavo akys pvz melynos, ji lovoje niekam tikus? Taip ir zemesni reaguoja, kai merginos sako kad jiems nesaugu salia zemesnio. Nors realybeje buna kitaip. Pvz kazkada susitikinejau su mergina, ji tuo metu gyvenu su bernu. Tas bernas buvo apie 190, kai as atvaziuodavau jis net i kiema bujodavo iseiti. Tai koks tas saugumas is to ugio jei bijo 170 ugio pasikociojusio?
Suprasciau kad merginos sakytu noriu sportisko, va tada tai gal is saugumo jausma priduoda.

ne i tema, bet idomu- draugavot su mergina, kuri gyveno su vaikinu???? ir kaip draugavosi??

907

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man visada patiko aukstaugiai, gal todel, kad priesingybes traukia...
bet galiu pasakyti, kad lietuviskas standartas /170-185 ugis/ pats tas. Nuo aukstesniu prasideda sveikatos problemos, su zemesniais- psichikos problemos/ napoleono sindromai visokie ten..../

908

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

bet pagal mane skirtumas neturetu buti didesnis nei kokie 10 cm.  tada imanomi lygiaverciai santykiai.  kitaip zodelis "mazyte" igauna tiesiogine reiksme.. big_smile

909

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Turi smile Geriausia kokių 15cm maždaug aukštesnis smile

910

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

profesoriux parašė:

bet pagal mane skirtumas neturetu buti didesnis nei kokie 10 cm.  tada imanomi lygiaverciai santykiai.  kitaip zodelis "mazyte" igauna tiesiogine reiksme.. big_smile

O jeigu ta mažytė 180, o tu 200? big_smile

911

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

ne, tiesiog tada abu ne taip jaukiai jauciasi.. merginai reik ziuret i virsu, vaikinui irgi reikia lenktis kad pasibuciuot.. geriausia kai apylygiai.. idomiau gyvent buna..

912

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

neturi jokios reiksmes svarbu, kad geras zmogus butu smile

913

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

profesoriux parašė:

ne, tiesiog tada abu ne taip jaukiai jauciasi.. merginai reik ziuret i virsu, vaikinui irgi reikia lenktis kad pasibuciuot.. geriausia kai apylygiai.. idomiau gyvent buna..

tai kiek ten buciuojas - pirmus metus gal daugiau, paskui nieko ten nesibuciuoja smile

914

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Darius parašė:

tai kiek ten buciuojas - pirmus metus gal daugiau, paskui nieko ten nesibuciuoja smile

nebesibuciuoja po pirmu metu? Ko dar nedaro big_smile ?..

915

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

kuom kojos ilgesnes tuom "anis" trumpesnis atrodo

916

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Darius parašė:
profesoriux parašė:

ne, tiesiog tada abu ne taip jaukiai jauciasi.. merginai reik ziuret i virsu, vaikinui irgi reikia lenktis kad pasibuciuot.. geriausia kai apylygiai.. idomiau gyvent buna..

tai kiek ten buciuojas - pirmus metus gal daugiau, paskui nieko ten nesibuciuoja smile

Nusišnekėjai big_smile

917

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

jei turi tai tu paviršutiniškas žmogus

918

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Kadangi pati esu auksta tai man vienas svarbiausiu kriteriju yra vaikino ugis. Nes pati kompleksuoju del to kad esu per auksta kaip mergina todel man jaukiau prie aukstesnio ir raumeningo vyro smile