1

Tema: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Laba diena visiems, norėjau paklausti ar yra merginų kurioms patinka bisex vaikinai ir norėtų su tokiu draugauti? smile

2

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Nenaturalus seksualumas yra liga, nukrypimas nuo normos... Klausi merginu, ar joms patinka ligoti, nukrype vaikinai... Atsakyma zinai ir pats... Jei mergina normali, tu jos tikrai nedominsi... Jei ji irgi turi kokiu psichologiniu problemu, tuomet...gal smile

3

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Man irgi nelabai smile Kažkaip... ne.

4

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

ne, nenoreciau.

5

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Parašyk man, zuikuti

6

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Ptfuj.. nerašyk t.y. smile protas aptemęs trumpam buvo big_smile

7

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Sako p..sa viską kas juda smile tai čia šitie tokie big_smile Okey, bet atvirai turiu pora bičiuliu, abu brazilai, abu biseksai, bet kaip žmonės - žiauriai maladiec, atsipūtę, linksmi. Vienas vedęs ir du vaikai, žmona graži, feisbuke fotkės su gėjukais ir su merginom, normaliai normaliai. Sakyčiau pažangus individas jei su moterim pabodo, su vyrais truputį, kai tie nusibosta - atgal prie damų. Gal net pavydžiu smile

8

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

isigimeliu, slykstiniu kompanijos

9

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

ne tikrai ne

10

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Tomas parašė:

Sako p..sa viską kas juda smile tai čia šitie tokie big_smile Okey, bet atvirai turiu pora bičiuliu, abu brazilai, abu biseksai, bet kaip žmonės - žiauriai maladiec, atsipūtę, linksmi. Vienas vedęs ir du vaikai, žmona graži, feisbuke fotkės su gėjukais ir su merginom, normaliai normaliai. Sakyčiau pažangus individas jei su moterim pabodo, su vyrais truputį, kai tie nusibosta - atgal prie damų. Gal net pavydžiu smile

Negaliu normaliai perskaityt komentarų, toks jausmas, kad staugi man į veidą.

11

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Krabas parašė:
Tomas parašė:

Sako p..sa viską kas juda smile tai čia šitie tokie big_smile Okey, bet atvirai turiu pora bičiuliu, abu brazilai, abu biseksai, bet kaip žmonės - žiauriai maladiec, atsipūtę, linksmi. Vienas vedęs ir du vaikai, žmona graži, feisbuke fotkės su gėjukais ir su merginom, normaliai normaliai. Sakyčiau pažangus individas jei su moterim pabodo, su vyrais truputį, kai tie nusibosta - atgal prie damų. Gal net pavydžiu smile

Negaliu normaliai perskaityt komentarų, toks jausmas, kad staugi man į veidą.

Is tikruju...man lygiai toks jausmas☺

12

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

jei aš suprasčiau,kad tas vaikinas mano likimas ir man labai patinka-aš priimčiau jį tokį ir nesvarbu,kad santykiavo su vyrais.

13

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Rasa parašė:

Nenaturalus seksualumas yra liga, nukrypimas nuo normos... Klausi merginu, ar joms patinka ligoti, nukrype vaikinai... Atsakyma zinai ir pats... Jei mergina normali, tu jos tikrai nedominsi... Jei ji irgi turi kokiu psichologiniu problemu, tuomet...gal smile

O gal tai ne liga, tiesiog tau uzhe sorak odin, tave jauna 90-aisiais girde ir tratino tulpiniai, todel nuo jaunu dienu dienu tik su tokiais bendraudama neismokai toleruoti kitu zmoniu pasirinkimu?

14

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Zekas Mindė parašė:

O gal tai ne liga, tiesiog tau uzhe sorak odin, tave jauna 90-aisiais girde ir tratino tulpiniai, todel nuo jaunu dienu dienu tik su tokiais bendraudama neismokai toleruoti kitu zmoniu pasirinkimu?


na, is to koks esi tolerantiskas ir zinai kaip elgiasi tulpiniai, matom uz kiek jiems atsiduodi... Buk tu biseksualu, buk tu gejum, bet ar verta tuo didziuotis? Cia panasiai jei sirgtu kas utelem ir kviestu padraugauti tiek uteletus, tiek sveikus...

15

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Fuuuu, ne....

16

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

visai neblogai yra tokie vyrukai

17

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Na merginos kaip jums tokie? smile

18

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Aš nei prieš gėjus,nei prieš biseksualas nieko neturiu ir šiaip who not?
Ta prasme,jeigu čiūvas biseksualus,bet man patinka,tai kodėl gi ne. Manau draugaučiau.

19

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Biseksualas parašė:

Na merginos kaip jums tokie? smile

Šaunuolė wink

20

Re: Ar merginoms patinka bisex vaikinai?

Jei mergai patinka bi- ji durna boba. Tai tas pats, kaip kita boba kuri nuciulpia, ir duoda rudnosiuko, bet ta boba- dura. Normalios- uz normalius. O bi- pi wink