141

Re: Ko nedarytumet del vyru?

O vyrai tai išvis galėtų patylėti big_smile Ar jiems gimdyt? Ar jiems augint? Ar jiems gyvent su pasekmėmis po gimdymo? Žiauriausia yra tai, kad visi žino, ko tau reikia gyvenime.
Man yra VISKAS žirgai. Jokie vaikai, to neatstos gyvenime. O jums visiems yra priešingai. Taip kad esame lygūs ir neturime teisės vieni kitų už tai pjaut.
Vaikai=skyrybos ir daug ašarų bei skausmo.
Mano išrinktasis beveik suvokt pradėjo, kad vaikai ne iš dangaus krenta, o šiek tiek sudėtingesniu keliu atsiranda. Ir tikiuosi, kad jam "daeis" iki galo visa tai, nes tokie jo norai verčia galvoti, kad tas žmogus, kurį beprotiškai myliu, nori mano skausmo ir kančių, bet nieko man nejaučia, jam tik vaikų reikia, kurių net išlaikyt nesugebės big_smile Vaikas, tai kaip kažkokia prievolė atrodo. Man čia tik atgyvenęs požiūris į viską. Juk galima save ir kitaip įprasmint.
Mylit vaikus, tai valio. Džiaukitės tuo ir gyvenkit dėl jų. Be mano vaikų žmonija neišnyks, tai kam taip aukotis? Kiekvienas žmogus yra kažkuo unikalus. Gal man lemta kažką prasmingesnio pasiekti. Laikas viską parodys.
Prašau Jūsų, būkite tolerantiški, nes aš taip pat tokia esu ir nebruku Jums savo požiūrio į gyvenimą "KITAIP NEGALIMA, GYVENKIT TAIP, KAIP AŠ" manau panašiai tai skambėtų.

142

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Sigis parašė:
Ieva parašė:

Jei moteris turi galimybę gimdyti, tai dar nereiškia, kad ji PRIVALO tai daryti. Viduramžiškas požiūris.
Jei vyras nedirba fizinio darbo (hm, juk kažkokia tokia paskirtis), o kepa pyragaičius, ar mezga kojines, tai niekas nepuola smerkt, bet jei moteriai nepatinka vaikai, tai jau viskas, ji savanaudė kalė, niekas jai nerūpi, tik pati sau. Ir taip žiūri visą gyvenimą visi skersai. Kur tolerancija kažkuo išskirtiniasniam žmogui?
Aš nebijau dėl to likt senmerge big_smile Mano kūnas, ką noriu tą darau su juo, mano gyvenimas, noriu gimdau, noriu ne- niekas neturi teisės versti tai daryti, ar savo nuomonę kišti.
Čia mes vieni kitų nesuprantam ir nesuprasim. Turiu vieną pažįstamą su kuria nuomonės sutampa ir nebesitikiu daugiau bendraminčių šioje srityje sutikti. smile

tai  cia tik pasidalini pamąstymais ir viskas, smile niekas  privaloma nei pan,o senmerge nebijok buti,cia ju jau ne vienas simtas ir ne du big_smile as senbernis ir visai nepergyvenu del to big_smile  o kas bus po metu po dešimt  niekas nežino big_smile

   taip , Sigi , piktoka ta mūsų Ieva , akivaizdu jos nemylėjo mama , nes buvo nelaukiama ...todėl viskas taip ,Gal ir negalima smerkti žmogaus už jo nuomonę ...bet smile ...tai llaabbaaiii reti atvejai smile ..kad ir senmergės ,kaip sakai , bet ir joms ateina laikas , kai nori savo vaiko , o jei jau toks amžius ateina , kai nebegali -augina svetimus smile Ievai ši nuostata pasikeis smile ..su metais , žinoma smile    beprotiškai mylimas žmogus ilgai nebus su ja , tuo labiau kad jis nori vaikų .....vadinasi jis jų turės su kita moterimi , apie kurią Ieva net nežinos smile ...o dabar ką -sexas , , betikslis ir beprasmis gyvenimas , gyvenimas sau ...tokios Ievos ilgai nereikės tam vyrui , nes rimtas vyras nori  šeimos ...tikros šeimos ..vaikų ir bendrų malonių rūpesčių smile 
kokia bailė ta mūsų Ieva ...visos gimdo ir nieko smile ..pyktis rodo jos dideles baimes , tai jos gynyba .
   kiekvienam savo smile ..užjaučiu smile ...
  O , tau , Sigi smile -kokia čia labai jau senbernystė smile ...viskas prieš akis ..dar smile ....su savo labai normaliu požiūriu į pasaulį tikrai dar rasi savo likimą , savo merginą smile gal ne šiandien , ne ryt ,....

143

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Ieva parašė:

O vyrai tai išvis galėtų patylėti big_smile Ar jiems gimdyt? Ar jiems augint? Ar jiems gyvent su pasekmėmis po gimdymo? Žiauriausia yra tai, kad visi žino, ko tau reikia gyvenime.
Man yra VISKAS žirgai. Jokie vaikai, to neatstos gyvenime. O jums visiems yra priešingai. Taip kad esame lygūs ir neturime teisės vieni kitų už tai pjaut.
Vaikai=skyrybos ir daug ašarų bei skausmo.
Mano išrinktasis beveik suvokt pradėjo, kad vaikai ne iš dangaus krenta, o šiek tiek sudėtingesniu keliu atsiranda. Ir tikiuosi, kad jam "daeis" iki galo visa tai, nes tokie jo norai verčia galvoti, kad tas žmogus, kurį beprotiškai myliu, nori mano skausmo ir kančių, bet nieko man nejaučia, jam tik vaikų reikia, kurių net išlaikyt nesugebės big_smile Vaikas, tai kaip kažkokia prievolė atrodo. Man čia tik atgyvenęs požiūris į viską. Juk galima save ir kitaip įprasmint.
Mylit vaikus, tai valio. Džiaukitės tuo ir gyvenkit dėl jų. Be mano vaikų žmonija neišnyks, tai kam taip aukotis? Kiekvienas žmogus yra kažkuo unikalus. Gal man lemta kažką prasmingesnio pasiekti. Laikas viską parodys.
Prašau Jūsų, būkite tolerantiški, nes aš taip pat tokia esu ir nebruku Jums savo požiūrio į gyvenimą "KITAIP NEGALIMA, GYVENKIT TAIP, KAIP AŠ" manau panašiai tai skambėtų.

   žirgą mylėti labiau net už būsimą savo vaiką ????? ...baisus žmogus esi smile , o meilė tavo tavajam žmogui tėra muilo burbulas big_smile  , niekas nepatikės big_smile .....apie kokius čia skausmus svaigsti ??? big_smile tai toks trumputis laikas ..tas gimdymas , kad tuoj pat viską užmiršti smile ( na jei nėra kokios patologijos ) ......tikrai užjaučiu ....prasmingesnio žadi nuveikti ????? kokį žirgą išdresuosi gražiai vaikščioti ??? , matyt esi kūnu vyras ...na būna taip ..kartais ....:) ...čia tiesiog patologija ....

144

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Suprantu as Ieva, kad ji zirgus myli labiau negu vaikus.Dauk zmoniu teko sutikti , kuriems labai patinka zirgai,bet cia nera meile,o tik prisirisimas prie givuno, myleti gali tik zmogus zmogu ir tik meiles deka zemeje gyvena zmonys, o Ieva zmogaus kuri ji myletu, dar nesutiko, tikekimes, kad ji sutiks zmogu, kuri pamils ir tada kardinalei jos nuomone pasikeis apie vyrus ir vaikus anksciau ar veliau ateitis parodys.

145

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Nesupratu ko dauguma prikibo prie tos Ievos panelei 18m. vejai galvoje, nori pasimegauti jaunyste, pagyventi  sau, naturalu, kad zirgai ir neipareigojantys santykiai su vyru jai yra idomiau nei vaiku vystiklai, bemiegies naktys, niuri buitis ir amzinai viskuo nepatenkintas vyras. Jaunyste kvailyste roziniai akiniai, naivumas, maksimalizmas, blaskimasis tai viloja dauguma vyru ji tiesiog megaujasi ta akimirka kuri labai greit praeis negriztamai, o tas jos ale isrinktasis nori ta akimirka isnaudot nes tokia naive butybe suvistyt ir suviliot daug pastangu nereikia, grazus zodziai, trupiniai demesio ir ji isimylejus:::012, todel ir nori apkraut vaikais, kad ji niekur nepabegtu, bet merginos bresta, moteriskeja, suauga prioritetai pasikeicia ir toks vyras tampa neidomus, nereikalingas ji ismeta kaip siuksle  o toks tampa siusksliu koteineriu amzinai bambandziu ir viskuo nepatenkintu.:::001

146

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Jonas parašė:

Suprantu as Ieva, kad ji zirgus myli labiau negu vaikus.Dauk zmoniu teko sutikti , kuriems labai patinka zirgai,bet cia nera meile,o tik prisirisimas prie givuno, myleti gali tik zmogus zmogu ir tik meiles deka zemeje gyvena zmonys, o Ieva zmogaus kuri ji myletu, dar nesutiko, tikekimes, kad ji sutiks zmogu, kuri pamils ir tada kardinalei jos nuomone pasikeis apie vyrus ir vaikus anksciau ar veliau ateitis parodys.

    labai teisingai parašei ,Jonai smile ....taip , Ieva dar nėra mylėjusi ...štai viskas tuo paaiškinta smile ,
   čia tinka visai moteriškai giminei : ( ko gero ir vyrams ) ....jei nuo to žmogaus ( ar su tuo žmogum -jei vyras ) nori turėti vaikų -tai reiškia -myli smile , o sexas , palaidas gyvenimas , trumpalaikiai susižavėjimai besibaigiantys sexu visiškai nereiškia jokios tokios meilės ..tai tik techninis veiksmas patenkinant savo biologinius poreikius  smile
     o atsakant tiesiogiai į klausimą " ko nedarytumėt dėl vyrų " :..nieko nedaryčiau DĖL  ...., jei tas žmogus nėra vertas mano dėmesio smile

147

Re: Ko nedarytumet del vyru?

OLA parašė:

Nesupratu ko dauguma prikibo prie tos Ievos panelei 18m. vejai galvoje, nori pasimegauti jaunyste, pagyventi  sau, naturalu, kad zirgai ir neipareigojantys santykiai su vyru jai yra idomiau nei vaiku vystiklai, bemiegies naktys, niuri buitis ir amzinai viskuo nepatenkintas vyras. Jaunyste kvailyste roziniai akiniai, naivumas, maksimalizmas, blaskimasis tai viloja dauguma vyru ji tiesiog megaujasi ta akimirka kuri labai greit praeis negriztamai, o tas jos ale isrinktasis nori ta akimirka isnaudot nes tokia naive butybe suvistyt ir suviliot daug pastangu nereikia, grazus zodziai, trupiniai demesio ir ji isimylejus:::012, todel ir nori apkraut vaikais, kad ji niekur nepabegtu, bet merginos bresta, moteriskeja, suauga prioritetai pasikeicia ir toks vyras tampa neidomus, nereikalingas ji ismeta kaip siuksle  o toks tampa siusksliu koteineriu amzinai bambandziu ir viskuo nepatenkintu.:::001

     OLA, na nelabai aš čia sutinku smile ...apie tai , kad vyras bando apkrauti vaikais , kad nepabėgtų .Šiaip tai mes pačios savanoriškai vaikais "apsikrauname"  ir nuo mūsų tik priklauso kiek jų turėsime .Šiuolaikiniai normalūs vyrukai nori vaikų , dalyvauja gimdymuose , būna su savo vaikučiais , smile , myli ir didžiuojasi savo žmonomis ir savo mažomis atžalomis smile , kaip nebūtų keista vyrukai nori dukryčių smile , o kas liks moteriai , jei gyvenimas nenusiseks ir liks viena , be vyriškio ??? .liks vaikutis , kuris bus gyvenimo prasmė ir tikslas ...tik maži vaikai reikalauja didesnio dėmesio ( aš taip suprantu , kad bijote darbo , bijote kasdienio rūpesčio ,-kaip lengva gyventi be atsakomybės , be pareigos ) ...vėliau bet koks vaikas bus jums džiaugsmas ir padėjėjas smile . ...ačiū dievui , kad tokių moteriškos giminės atstovių mažai -visos nori šeimos smile , ypač vaikų . o kitos tiesiog pasigimdo tyčia ir sąmoningai gyvena vienos , nes kaikurie vyrai tikrai neverti būti šalia smile

148

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Danguolė,va del dukros cia pataikei teisingai smile https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ … 2875_n.jpg

149

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Sigis parašė:

Danguolė,va del dukros cia pataikei teisingai smile https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ … 2875_n.jpg

ne pataikiau big_smile big_smile , tiesiog matau žmones aplink smile ir jų džiaugsmus , ypač atkreipiu dėmesį į jaunus vyrus tėvelius su savo dukrytėmis smile ( kažkodėl tai labai krenta į akis smile )

150

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Dėl vyrų nieko nedaryčiau, o dėl vieno, mano nusavinto   vyro, galėčiau bet ką.
:::920.

151

Re: Ko nedarytumet del vyru?

moteris bejėgės kažką padaryti dėl musų:::037

152

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Pritariu ir Ievai, ir Olai!
  o Danguoles norėtųsi paklausti, -  kas liks moteriai, kuriai, kaip kad ji sako, gyvenimas nenusisekė (nes ji liks be vyro) kai jos mažyliai vaikučiai užaugs. smile
Nemėgstu tokių moterų, kurios tiki, kad jų vienų nuomonė teisinga.

Danguolė parašė:
OLA parašė:

Nesupratu ko dauguma prikibo prie tos Ievos panelei 18m. vejai galvoje, nori pasimegauti jaunyste, pagyventi  sau, naturalu, kad zirgai ir neipareigojantys santykiai su vyru jai yra idomiau nei vaiku vystiklai, bemiegies naktys, niuri buitis ir amzinai viskuo nepatenkintas vyras. Jaunyste kvailyste roziniai akiniai, naivumas, maksimalizmas, blaskimasis tai viloja dauguma vyru ji tiesiog megaujasi ta akimirka kuri labai greit praeis negriztamai, o tas jos ale isrinktasis nori ta akimirka isnaudot nes tokia naive butybe suvistyt ir suviliot daug pastangu nereikia, grazus zodziai, trupiniai demesio ir ji isimylejus:::012, todel ir nori apkraut vaikais, kad ji niekur nepabegtu, bet merginos bresta, moteriskeja, suauga prioritetai pasikeicia ir toks vyras tampa neidomus, nereikalingas ji ismeta kaip siuksle  o toks tampa siusksliu koteineriu amzinai bambandziu ir viskuo nepatenkintu.:::001

     OLA, na nelabai aš čia sutinku smile ...apie tai , kad vyras bando apkrauti vaikais , kad nepabėgtų .Šiaip tai mes pačios savanoriškai vaikais "apsikrauname"  ir nuo mūsų tik priklauso kiek jų turėsime .Šiuolaikiniai normalūs vyrukai nori vaikų , dalyvauja gimdymuose , būna su savo vaikučiais , smile , myli ir didžiuojasi savo žmonomis ir savo mažomis atžalomis smile , kaip nebūtų keista vyrukai nori dukryčių smile , o kas liks moteriai , jei gyvenimas nenusiseks ir liks viena , be vyriškio ??? .liks vaikutis , kuris bus gyvenimo prasmė ir tikslas ...tik maži vaikai reikalauja didesnio dėmesio ( aš taip suprantu , kad bijote darbo , bijote kasdienio rūpesčio ,-kaip lengva gyventi be atsakomybės , be pareigos ) ...vėliau bet koks vaikas bus jums džiaugsmas ir padėjėjas smile . ...ačiū dievui , kad tokių moteriškos giminės atstovių mažai -visos nori šeimos smile , ypač vaikų . o kitos tiesiog pasigimdo tyčia ir sąmoningai gyvena vienos , nes kaikurie vyrai tikrai neverti būti šalia smile

153

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Arturas parašė:

moteris bejėgės kažką padaryti dėl musų:::037

 

siais laikais klumpiu niekas nebedevi... tai ir vyrai-klumpiai nebereikalingi - kam del ju kazka daryti?  naudos jokios - tik kojos sals...

154

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Merginos, tai gal mums vyrams irgi reiketu turet per kur gimdyt, kad mus pradetumet gerbt ir suprast? Nes toks ispudis, kad jei jus gimdot, tai jums jau sunku. O kiek nelaimingu vyru yra, kurie neturi galuniu ar turi dauno sindromus? Tokie niekam nereikalingi.

Ne vien vyrai palieka moterys, bet ir moterys palieka vyrus, tad nevaidinkit, kad tik jus visada bunat teisingos ir sventos. Jei renkates tokius moralinius idiotus, kurie su jumis kaip su skudurais elgiasi, tai pacios kaltos smile

155

Re: Ko nedarytumet del vyru?

kokie klumpiai, darys  tai  ką gali ir nori smile visų vyrų nežinai tad patylėk vyrai tai ne moterys turi stipria širdį galva, mąsto kuria gyvenimą.

156

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Tiek vytų, tiek ir moterų tarpe visokių pasitaiko ir tą spėju žinot, merginos tiesiog atsargiau rinkitės, na aišku meilė būna susuka galvą ir padarot klaidingą sprendimą, bet iš savų klaidų juk mokaisi, jeigu ne tada jau kitos bėdos. Nors mažiau, bet vis vien yra vyrų ieškančių tikros meilės, tiesiog juos rasti reikia.

157

Re: Ko nedarytumet del vyru?

del vyro galima viska daryti, bet tik kartu su juo, kaip komanda :::045

158

Re: Ko nedarytumet del vyru?

nieko nedaryciau ko nenoriu daryti

159

Re: Ko nedarytumet del vyru?

Viktorija parašė:

nieko nedaryciau ko nenoriu daryti

tada ur vyras del taves irgi nieko nedarys)