61

Re: Ieskau meiles ;)

Pritariu  Jonui  ir  Odetai.

62

Re: Ieskau meiles ;)

Jonas parašė:

Aciu  ODETA,kad musu mintys sutampa.As  patarciau, netik jaunom merginom,ir pagyvenusioms moterims,jaunuolems ir pagyvenusiems sinjorams nesipulti i glebius is pirmo susitikimo,o  tik padraugave ilgesni laika, ko katras is kito tikisi, ir ko katras siekia, ar vienkartinio nuotikio, ar svelnios ir ilgos draugystes.Is pirmo pasimatymo ivyksta tik susizaveimas vieno kitu, o meile visada ateina veliau, kada arciau susipazysta vienas su kitu

o kam ta ilga draugyste? Tam kad butum kazkada iskaudintas? Tik nuotikiai gali atnesti laime.

63

Re: Ieskau meiles ;)

Ilga draugyste reikalinga  kad pazintum zmogu pabendrautum o vienadieniai nuotikiai tai tik save raminimas tai va as erelis o jai nori zmogu pazinti reikia daug pastangu  kad pamatytum koks jis  zmogus  visi yra geruciai ir visi su kaukem.

64

Re: Ieskau meiles ;)

Adele parašė:

Ilga draugyste reikalinga  kad pazintum zmogu pabendrautum o vienadieniai nuotikiai tai tik save raminimas tai va as erelis o jai nori zmogu pazinti reikia daug pastangu  kad pamatytum koks jis  zmogus  visi yra geruciai ir visi su kaukem.

kodel draugaujant negalima pazindintis? koks tikslas bendrauti, ir po pusmecio suprasti kad ji ne tau? nematau jokio tikslo

65

Re: Ieskau meiles ;)

Adele parašė:

Ilga draugyste reikalinga  kad pazintum zmogu pabendrautum o vienadieniai nuotikiai tai tik save raminimas tai va as erelis o jai nori zmogu pazinti reikia daug pastangu  kad pamatytum koks jis  zmogus  visi yra geruciai ir visi su kaukem.

Kiekvienas pasaulį mato pagal savo sugedimo laipsnį;).

66

Re: Ieskau meiles ;)

aš irgi ieškau ;D jei kas radote ar turite kokios informacijos, praneškit prašau ;DD

67

Re: Ieskau meiles ;)

Tadai taigi cia visi lietuviai. Ne tik nepagelbes ir kur siaure nepasakys, bet dar ir patyliukais paplos, juk valioo kazkam nesiseka smile

68

Re: Ieskau meiles ;)

tai gal čia ne tik grynakraujai lietuviai renkasi ;DD gal visgi atsiras nors vienas dorovingas ir sąžiningas žmogus, kuris praneš man, esant reikalui ;DD

69

Re: Ieskau meiles ;)

Ai parašė:
Adele parašė:

Ilga draugyste reikalinga  kad pazintum zmogu pabendrautum o vienadieniai nuotikiai tai tik save raminimas tai va as erelis o jai nori zmogu pazinti reikia daug pastangu  kad pamatytum koks jis  zmogus  visi yra geruciai ir visi su kaukem.

Kiekvienas pasaulį mato pagal savo sugedimo laipsnį;).

tikslai pazindinimosi turi sutapt
jei vyras nori nuotykiu, o moteris meiles ir seimos... tada ****

70

Re: Ieskau meiles ;)

Tadas parašė:

tai gal čia ne tik grynakraujai lietuviai renkasi ;DD gal visgi atsiras nors vienas dorovingas ir sąžiningas žmogus, kuris praneš man, esant reikalui ;DD

pranes ka?

71

Re: Ieskau meiles ;)

praneš  arba suteiks informacijos kur yra mano meilė ;D

72

Re: Ieskau meiles ;)

tai suprasit tik jus pats, Tadai:)
suprasit, kad tai- jusu zmogus, kad del jo padarysit viska, kad tik butu laimingas

73

Re: Ieskau meiles ;)

Daiva, visą aš tai žinau, tiesiog į visą tai žiūriu su humoru smile vieni verkia, seilėjasi kaip jiems meilės trūksta, o aš va blevyzgoju ir juokauju ;DD

74

Re: Ieskau meiles ;)

puiku

75

Re: Ieskau meiles ;)

Aš irgi ieškau negi nesu vertas

76

Re: Ieskau meiles ;)

as tai neieskau..

77

Re: Ieskau meiles ;)

as ieskau)

78

Re: Ieskau meiles ;)

kai zmogus konkreciai zino, ko iesko, jam lengviau ieskoti, lengviau rasti :::045