21

Re: padekit man..

gabrielr parašė:

Sveiki, esu mergina mes su draugu draugaujam jau trejus metus. Ir atsitiko tai kad jis pasake jog nenori manes lovos reikalais. Kaip manote kas gali buti ? Ar gali tokiu atveju nutrukti santykei ar tik seip uzejo fazes... kreipiuosi i vaikinus ar jums taip nera buve kad jua nebenorite su savo mergina myletis:)

yra kita arba uzsikretes lytine liga...
mylintis vaikinas yra visada norintis vaikinas... uzjauciu
kad butu lengviau, pirma jam pasakyk ate

22

Re: padekit man..

Arturas parašė:

Nu vyrai,vyrai,stumiat ant savo lities. Pradžiai megink išklausinet tiesiai per aplink,nes jei tiesiai klausi nuo viro atsakimo negausi.Gal problemele slypi jusu bendravime? Jai tai nepades,tai koordinaliai pakeisk savo ekipiruote jam tuo nesakius t.yra persidažyk plaukus,pakeisk nagu spalva na ir t.t. Kai busit lovoje,imkis švelniai iniciatyvos,bet nešnekek apie seksa. Man budavo su pirmaja žmona : pareini nusikales kaip sabaka,ižsytesi lovoi,ji atsiguls ir kaip medkirtys,,davai pasipi.... ,tai nulingdavo net tas kuris nestovedavo tuo metu nuo tokio pasakimo smile

nesamone
paziurek i akis, i pimpaliuka ir paklausk- ar tai viskas?

23

Re: padekit man..

Tinka jei jau 3 metus isbuvo,isgyvensit gal busit ilgai p gal ir ne,kas ten supras ta gyvenima,zinociau i prieki
Buciau vangos anukas.

24

Re: padekit man..

Ir kuo cia padesi.visada reik paciai sprendimus priimt ,mokytojai nera tavo kailyje.maziau klausyt musu.

25

Re: padekit man..

anonym parašė:

Gal tesiog vienas kitam netinkat ir viskas..:)

neatitiko kirvis koto big_smile

26

Re: padekit man..

O mano "exė" mėgo tik šaukšteliu, baisu net atsimint, kaip sunku būdavo "jam" dasikast iki tikslo pro tOOkius žandus. Manau toliau komentarai nereikalingi.

27

Re: padekit man..

manau rutina uzkniso.... reikia naujoviu, aistros:)

28

Re: padekit man..

Vindausis parašė:

O mano "exė" mėgo tik šaukšteliu, baisu net atsimint, kaip sunku būdavo "jam" dasikast iki tikslo pro tOOkius žandus. Manau toliau komentarai nereikalingi.

apie exes tik blogai arba nieko big_smile

29

Re: padekit man..

Oho kiek pagalbininku:D visi geriausi:D ir geraširdžiai:D

30

Re: padekit man..

Labas, priežastys gali būti tik dvi.
Arba žmogus nesusivokęs ir nori patikrinti kitus galimus variantus, arba konkrečiai tavyje jį kažkas erzina, o pasakyti neįmanoma.
Antru atveju priežastys gali būti sekančios:

Per sausa makštis
Erzina kvapas
Moraliniai aspektai (egoizmas)
Įsipareigojimų baimė (per daug lenki ant vedybų, o kraitis menkas)
Išvaizda (apranga, fiziologija)

Sprendimų yra visais atvejais.
Arba galima rasti partnerį, kuriam tiksi tokia, kokia esi.