181

Re: Ar egzistuoja Dievas?

paradoxas ,irodymas ar paneigimas simuliacijos?
jei tu vardan eksperimento uzsidarysi dezeje tave kitaip nei daunu niekas neprisimins.kalbama ne apie kvantini temoje,bet i klausimus is kvantinio netasakete.

182 (redagavo Mindaugas 2015-05-16 12:17)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tai **** čia mane į tą dėžę "kiši" jei rezultatą jau pats žinai?

O ar gyvename realiame pasaulyje, ar tik jo simuliacijoje, manau nei man, nei tau nepavyks įrodyti - gal kiek dar per durni... Tačiau yra tokių, kurie ieško atsakymo.
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/i … liacijoje?

183

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tu rimtai daunas ar apsimeti.juk ne tu tvirtini kad kazkas gali maitintis 75 metus energija.velgi i klausimus neatsakyta.matyt tau siektiek tik suprantama tokie zodziai kaip deze ir kisti.visa kita painu,tai ir nelieti.

184

Re: Ar egzistuoja Dievas?

as tau gi sakau kad simuliacija tokia kaip tu teigi paneigiama.straipsnis vejinis.per kelias minutes paneigciau.gi klausiau ar paradoksas simuliacijos irodymas ar paneigimas?

185

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kas plaka tavo širdį?

186

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Ana parašė:

Kas plaka tavo širdį?

alkoholis ir narkotikai

187

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Ne

188

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jo

189

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Pasirodo cia yra ir idiotu,kurie laiko save dievu,o,jus zinot ,kas yra tikejimo paslaptis

190

Re: Ar egzistuoja Dievas?

zinom,tai kazkas panasaus i onanizma

191

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tam ir paslaptis, kad niekas nezinotu... big_smile

192

Re: Ar egzistuoja Dievas?

dievo niekam matau cia nereikia.vienas kitas paieskose,visi kiti totalus nusidejeliai.gaunasi amoralus puslapis.

193

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Man juokinga. Teigiat iki apsisikimo, kad jis yra, o irodyt niekaip negalit. O as galiu irodyt, kad jo nera. Nes matot- jo nera, nesimato, jis nieko ant lekstes neatnesa, patys viskam uzdirbat. Nera ten, ner ten, matot- nera!

194

Re: Ar egzistuoja Dievas?

ko nera?dievo?juk reikia zinoti kas jis kad irodyti jog nera arba nematyti.niekas nepasako ko nera.taipkad neirodei.

195

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Nera, nes nera

196

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tai ka irodyti?pasakykite ka irodyti irodysiu.

197

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Kad nera jokiu isgalvotu personazu, o tie, kas tyki- lb bijos mirt, kai suzinos, kad mirtis- tai visiskai nieko, neber taves, samones, proto- nieko! smile

198

Re: Ar egzistuoja Dievas?

kodel nebebus?tada turetum irodyti kad samone ir taippat tu esi visiskai fizinis.ir tau supuvus viskas subyres visa tavo fizine struktura.sito tu nesugebesi irodyti.tame ir remiasi sielos buvimas.nes nera dar tokio kuris tai irodytu.tik atvirksciai irodoma kad negali buti jog esi tik fizine struktura.

199

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Irodau, kiek pazystamu mire, nei vieni nesikalba nesirodo- ju neber!

200

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sergio parašė:

Man juokinga. Teigiat iki apsisikimo, kad jis yra, o irodyt niekaip negalit. O as galiu irodyt, kad jo nera. Nes matot- jo nera, nesimato, jis nieko ant lekstes neatnesa, patys viskam uzdirbat. Nera ten, ner ten, matot- nera!

O tu įrodyk aklam nuo gimimo žmogui, kad egzistuoja (paprastai tariant...) toks dalykas kaip šviesa.
Arba sugalvok "labai paprastą" dalyką - naują spalvą. Taip, įmanoma technologinėmis priemonėmis sukurti spalvą, kurios nesi matęs, bet tu sugalvok ją ir apibūdink kokia tai spalva.

Manau taip pat ir su dievu:
jis gali būti personažas iš biblijos, gali būti atsakymas į visatos paslaptis, į sąmonės paslaptis, o kitiems jo tiesiog nėra...

Labai gerai dievą atvaizduoja šis paveiksliukas smile
https://omgobama.files.wordpress.com/2010/11/eat-survive-reproduce.jpg

O mano asmeninė nuomonė yra gal kiek nestandartinė:
Jeigu paanalizuotumėte visatą, gyvybę, kiekvieną individą... Pamatytumėte, kad viskas turi vieną bendrą dalyką: +/- nėra identiškų dalykų, o tiksliau viskas "random'u". Kad ir ta pati genų evoliucija - genų mutacija tai tik atsitiktinė mutacija, ir jei iš tos mutacijos buvo gauta kažkokia nauda, ta mutacija tapo dominuojanti, t.y. tie individai tapo stipresni ir iš "modelio" išstūmė silpnesnius.

O kai priimu paralelinės visatos sąvoką kaip tikrai "realų" dalyką, tai tik dar labiau sustiprina mano tikėjimą.

Manau kažkas tikrai ieško atsakymo bandydamas išmėginti visus galimus variantus smile O koks buvo klausimas, tai jau ne mums spręsti - mes tik proceso dalis (o gal reikėtų sakyti pats procesas) smile