21

Re: sirdi veriantys santykiai

o ko čia nesuprast? kai merginai n-iolika metų, o bičui beveik 30m. na, tai jis joms ir yra senis ;D būtų moteriai kokie 29m. o bičui 35 - 40 kitas reikalas... o dabar..  senis ir ne kitaip smile

22

Re: sirdi veriantys santykiai

Šita "širdį verianti istorija" jau eina per visus įmanomus forumus paste kopy būdu, neturi ką veikt jaunimas žiūriu big_smile Paliko vyrukas pavalkiojęs kvailą mergą ir tiek žinių.

23

Re: sirdi veriantys santykiai

Darius parašė:
Waperiux parašė:

Ola už tai dabar gyveni su katukais big_smile

ka tu turi pries kaciukus ?:) pats mieliausias padarelis, niekos jis tau blogo nepasakys, visad myles tave, lauks griztancio.


Moteriai turbut tikrai geriau nei belekoks vyras.

Keista ,kad taip vyras galvoja. Ar cia nepasitikejimas savim kalba tamstos lupomis?

24

Re: sirdi veriantys santykiai

dalija parašė:
Darius parašė:
Waperiux parašė:

Ola už tai dabar gyveni su katukais big_smile

ka tu turi pries kaciukus ?:) pats mieliausias padarelis, niekos jis tau blogo nepasakys, visad myles tave, lauks griztancio.


Moteriai turbut tikrai geriau nei belekoks vyras.

Keista ,kad taip vyras galvoja. Ar cia nepasitikejimas savim kalba tamstos lupomis?

man keista kad tau keista smile

25

Re: sirdi veriantys santykiai

Man juokinga big_smile

26

Re: sirdi veriantys santykiai

Paklauskit bet kurios, kuri gyvena pastoviuose barniuose seimoj: Kodel tu nepalieki arba neiseini? Viesumoj atsako , kad myli, draugei pasakytu - nera kur eiti . Vat ! Jei butu kur eiti, manau apsisukti ir kita susirastu.

27

Re: sirdi veriantys santykiai

kuo cia detas tas skirtumas....pagal mergina atrodo kad jis ja patenkina

28

Re: sirdi veriantys santykiai

gal cia is viso tema prikurta is lempos... big_smile

29

Re: sirdi veriantys santykiai

Treasure parašė:

Labas. Tokia žiauri istorija, negaliu ir patikėti...
Gyvenome su vaikinu kartu bute - apie 5 mėnesius. Ir beveik visą laiką labai labai nesutarėme. Vakar susipykome ir jis išėjo, nieko nepasakęs, susirinko visus daiktus ir paliko raktus pašto dėžutėj... Na žinoma, aš nuvažiavau iškart iki jo tėvų namų, galvojau jį ten rasiu - nebuvo jo, tačiau pro langą mane pamatė jo močiutė(. Kas keisčiausia - kad su močiute iki to laiko sutarėme puikiai. )
Kai mane pamatė, po 5 min gavau sms, sakančią : daugiau jo neieškok, jis pas tave nebegrįš, traukinys nuvažiavo.
Man buvo šokas skaitant tai, bet nepasimečiau ir paskambinau, klausdama ką nori tuo pasakyti. Pakvietė į namus pasikalbėti, ten buvo ir jo mama. Mes šnekėjomės ir visą laiką aš girdėjau źodžius - kad mes vienas kitam netinkami ir kad jei jis dar kart bandys su manim gyvent, močiutė stos piestu, uždraus sakė ir pan... Taprasme ar čia normalu kad žmonės taip kišasi į santykius?... Vaikinui 28 metai, juk čia visiškai suaugęs, subrendęs vyras... Su pačiu vaikinu pasišnekėjom, kad kuris laikas susitikinėsim kartą į savaitę,, kartu gyvent kol kas vėl iš naujo neplanuojam. Bet kas žino kaip viskas pasisuks?.. Ir jei po poros mėnesių mes vėl norėsim būt kartu, kas tada...? Reiškia šeima mėtys akmenimis ir gali uždraust?.. Siaubinga siaubinga situacija. Jaučiuosi labai pažeminta... hmm
Dar + prie viso to, po pokalbio su močiute, ji neleido man pasilikti jų namuose jo palaukti. Pasakė, kad negaliu aš čia likti.. Pasijaučiau lyg svetimas žmogus.. ( o draugaujame išvis jau 2 metus 7 mėn )
Galima jūsų nuomonių?...

sad