Re: Abortai
Tik uz abortus. Uz. Moteris turi tureti teise spresti, kad daryti su savo kunu. Jau nekalbu apie atvejus kai vaikas gali gimti nesveikas ir buti darzove visa gyvenima.. O dar kai pas mus toks vyru poziuris i moteris, tai tik uz.
Jūs esate neprisijungęs. Prašome prisijungti arba registruotis.
Diskusijų forumas → Lytinis Gyvenimas → Abortai
Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 Sekantis
Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis
Tik uz abortus. Uz. Moteris turi tureti teise spresti, kad daryti su savo kunu. Jau nekalbu apie atvejus kai vaikas gali gimti nesveikas ir buti darzove visa gyvenima.. O dar kai pas mus toks vyru poziuris i moteris, tai tik uz.
O kiek buna atveju kad daktarai klysta,Jei nestumas puikus kodel turi but blogai. Taip pasitaiko vosko.mano mergaite susirgo 5men sirgom sunkiai, isleido is ligonines mazesne negu gime.Zadetos pasekmes nevaikscios nekalbes ir dienos neilgos. PATIKEKIT SUKLYDO MANO PANELE JAU PAUGLE MOKSLAI PUIKIAI SEKASI ,DAKTARAI NE DIEVAI JIE IRGI KLYSTA TAD SPRESKIT PACIOS KENTESIT JUS NE VYRAI IR NE DAKTARAI norit meiles i sveikata saugos priemoniu en o jei vyras protingas moka apsaugot ir be priemoniu tik nereikia sakyt kad neimanoma
Vistiek uz abortus. Jeigu ju neuzdraus, tai nereiskia kad visi puls darytis, kalbam apie krastutinius atvejus
na jo, tarkim moteris turi teise daryti ka nori su savo kunu... dabar kitas klausimas - ar ji turi teise spresti ka daryti su vaiko kunu? ![]()
Galvai abortus pasidarykit
Jei gyditojai mato kad gresia moteriai pavojus ar vaiko vystimasis sustoja tai visada pataria ka daryti tokiu atveju niekas nedraus daryti aborto net prireikus daro ir operacijas.cia kalbama apie netyciukus kurie zudomi del karjeros ar finansu,tai nesuprantama tiesiog norui esant galima viska suderinti
na jo, tarkim moteris turi teise daryti ka nori su savo kunu... dabar kitas klausimas - ar ji turi teise spresti ka daryti su vaiko kunu?
Zinoma, kad turi jai aplinkiniams ir vaiko darytojui nusisikt i moters ateiti, bukle ir palikuonio ateiti ir visa atsakomybe uzkrauna ant moters kuri apsiriko pasirinkime ir patikejo tuo ko niekada neturejo ir netures tai palaikymo moralinio ir materialinio.
Jei gyditojai mato kad gresia moteriai pavojus ar vaiko vystimasis sustoja tai visada pataria ka daryti tokiu atveju niekas nedraus daryti aborto net prireikus daro ir operacijas.cia kalbama apie netyciukus kurie zudomi del karjeros ar finansu,tai nesuprantama tiesiog norui esant galima viska suderinti
Tai is cia esanciu, daug kam turejo but padaryta


as jum pasakysiu tik tiek mirti aborto metu yra daug blogiau nei mirti gyvenimo metu ![]()
na jo, tarkim moteris turi teise daryti ka nori su savo kunu... dabar kitas klausimas - ar ji turi teise spresti ka daryti su vaiko kunu?
Taip taip taip , pradekim dabar kalbet, kad jau iskart po apvaisinimo ten atsiranda vaikas ir jis jau masto galvoja ir pan. Taip nera. Ir zinoma kad gali. Isvis nemanau, kad vyrai gali sitokiom temom prikisinet savo nuomone, lygiai taip pat kaip merginos prikisineja sauktiniams, kodel neina tarnaut.
Jei gyditojai mato kad gresia moteriai pavojus ar vaiko vystimasis sustoja tai visada pataria ka daryti tokiu atveju niekas nedraus daryti aborto net prireikus daro ir operacijas.cia kalbama apie netyciukus kurie zudomi del karjeros ar finansu,tai nesuprantama tiesiog norui esant galima viska suderinti
Tikrai nera galima suderinti, kam tada kankint ta vaika nepilnaverteje seimoje? Jei nieko jam duoti negalesi ir neturesi galimybes? Vaikai po to uzauga ir nusikalteliai visokie buna arba nemoka isvis uz save pastovet. Visiskai nepateisinu daugiavaikiu mamu, kurios daug tu "netyciuku" prisidare ir verkia kaip sunku gyvent. O protas kur buvo? Kaip kates dauginas.. Baisu.
pabusk kristina ![]()
Tokiu atveju žmona paleidi pas kitą jei myli siekį kad žmona būtų laiminga.vaikai į namus neša didelį džiaugsmą o šais laikais tikrai ne problema apsisaugoti netgi nuo greito sekso tad apie tai nėra net kalbos galima ar ne žudyti.kol jauni bijot o kai norėsit negalėsite nes negimdžiusi moteris pasidarius abortą gali vaikų nebeturėti.Vaikai yra didžiausias turtas .Aš iš didelės šeimos ir esu labai laiminga mums liūdna nebuvo niekad o jei jums rūpi tik babkės ir seksas tai nešiojatės visur ir visada merginos saugokit savo kūnus gimdymas šventė o abortas laidotuves jūsų teisę rinktis bukit atsakingos pačios nes tipo vyrai dės į padus ir liksit vienos su savo bedelemis
Tas kitas buvo vienos nakties nuotykis. Tai kokia cia meile....
pries abortus ir viskas pasakyta, reikejo galvot anksciau, pasiziurekit i moteru pasidariusiu abortu gyvenimus, nusisekusio nera, abortas naikina ir pacia moteri, o ne tik vaika. Ligos limpa lyg uodas prie prakaituoto kuno, ai spreskit patys, jus atsakingi uz savo veiksmus ,as galiu tik patart
Is pirsto lauztos kalbos. Niekas to neirode.
na jo, tarkim moteris turi teise daryti ka nori su savo kunu... dabar kitas klausimas - ar ji turi teise spresti ka daryti su vaiko kunu?
Zmoniu zemeje ir taip per daug. O kai juos dar gimdo tevai ju nenorintis. Gal geriau mirti negimus, negu zudytis ir but nelaimingu, nes tevai taves nemyli.....
as jum pasakysiu tik tiek mirti aborto metu yra daug blogiau nei mirti gyvenimo metu
Nesamone. Dar negimes tu mirsti, mazai skausmo aplinkiniam, pats dar nieko nezinai ir nesupranti. O kai mirsti gimes, didelis skausmas aplinkiniam, arba pats uzauges ten kur nezinai kaip atrodo meile ir uz tai nekenti ir skriaudi visus aplinkui. Arba jautiesi niekam nereikalingas ir tada pats nusizudai. Ir tai tikrai yra blogiau negu mirti negimus.
Pvz as tikrai noreciau kad mano mama butu padarius aborta. Bet deja buvau planuotas......
sonata parašė:Jei gyditojai mato kad gresia moteriai pavojus ar vaiko vystimasis sustoja tai visada pataria ka daryti tokiu atveju niekas nedraus daryti aborto net prireikus daro ir operacijas.cia kalbama apie netyciukus kurie zudomi del karjeros ar finansu,tai nesuprantama tiesiog norui esant galima viska suderinti
Tikrai nera galima suderinti, kam tada kankint ta vaika nepilnaverteje seimoje? Jei nieko jam duoti negalesi ir neturesi galimybes? Vaikai po to uzauga ir nusikalteliai visokie buna arba nemoka isvis uz save pastovet. Visiskai nepateisinu daugiavaikiu mamu, kurios daug tu "netyciuku" prisidare ir verkia kaip sunku gyvent. O protas kur buvo? Kaip kates dauginas.. Baisu.
Teisingai pasakyta.
pabusk kristina
Tu pabusk is pasaku salies kur aplink visi laimingi.....
pabusk kristina
As jau senai pabudusi, tik atrodo, kad Jus ne ![]()
profesoriux parašė:na jo, tarkim moteris turi teise daryti ka nori su savo kunu... dabar kitas klausimas - ar ji turi teise spresti ka daryti su vaiko kunu?
Zinoma, kad turi jai aplinkiniams ir vaiko darytojui nusisikt i moters ateiti, bukle ir palikuonio ateiti ir visa atsakomybe uzkrauna ant moters kuri apsiriko pasirinkime ir patikejo tuo ko niekada neturejo ir netures tai palaikymo moralinio ir materialinio.
ka reiskia apsiriko, patikejo, materialinio? reikia is pradziu pagalvoti, o po to miegoti. nes jei taip visus zudys, kol sutiks savo ideala, tai greitai ir konteineriai uzsikis.. ![]()
Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 Sekantis
Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis
Diskusijų forumas → Lytinis Gyvenimas → Abortai