41

Re: noriu jos

Taip, as turiu savo nuomone ir taip turi buti. Nepatinka? Apsiverk.

42

Re: noriu jos

tiesiai sviesiai- jei sako, kad neiesko vaikino, reiskia arba tu jai nepatin ki, arba ji rimtai jo neiesko, todel nemanau,kad verta kabinti smile

43

Re: noriu jos

Ponaitissss parašė:

Taip, as turiu savo nuomone ir taip turi buti. Nepatinka? Apsiverk.

Gal tamsta ir paverki,jei kitiems ta pati siulai?

44

Re: noriu jos

Simona parašė:

tiesiai sviesiai- jei sako, kad neiesko vaikino, reiskia arba tu jai nepatin ki, arba ji rimtai jo neiesko, todel nemanau,kad verta kabinti smile

Nepabendravus jau spresti patinka ar nepatinka? O dziaugtumetes, kad isvis i jus dar kazkas ziuri.

45

Re: noriu jos

dalija parašė:
Ponaitissss parašė:

Taip, as turiu savo nuomone ir taip turi buti. Nepatinka? Apsiverk.

Gal tamsta ir paverki,jei kitiems ta pati siulai?

Tu netamstink ir del visokio sh tikrai neverkiu. O dabar malonek necituoti mane, nes tu man labai nemaloni.

46

Re: noriu jos

Kas cia per tema, NORIU JOS.:::034 pernoresite ir praeis

47

Re: noriu jos

Ponaitissss parašė:
dalija parašė:
Ponaitissss parašė:

Taip, as turiu savo nuomone ir taip turi buti. Nepatinka? Apsiverk.

Gal tamsta ir paverki,jei kitiems ta pati siulai?

Tu netamstink ir del visokio sh tikrai neverkiu. O dabar malonek necituoti mane, nes tu man labai nemaloni.

Tu pats sau nemalonus...o man tai nieko toks visai

48

Re: noriu jos

OLA parašė:

Na kaip cia taip juk vos ne kiekvienoje temoje vis ta pati per ta pati kartoji, kad mergina-moteris ne siaip klauptis o garbingai zemintis privalo jai nori sale vyra tureti, ar ne tu minejai, kad pasimatymo metu mergina turi susimoketi uz viska pati, kad pilnai privalo save islaikyti ir aprupinti seima. Ar ne tu aiskinai, kad jai neadekvatas pasimatymo metu mosikuoja bokalu ir stauge tai kalta mergina, ji vos neklauptis turi ir maldauti to pusprocio atleidimo, kad isprovokavo toki jo elgesi. O kiek dar buvo epizodu, kad moteris vyra turi priimti toki koks jis yra t.y. apskurusi, smirdinti, apsileidusi juk svarbiause vidinis grozis, bet kas is to vidinio zavesio jai vyras oziu smirdi:::608.
Ai zodziu vis ta pati per ta pati rasai, galetum ku nauju sugalvot:::001

dalija parašė:

Tu pats sau nemalonus...o man tai nieko toks visai

Ponaitissss parašė:

Nepabendravus jau spresti patinka ar nepatinka? O dziaugtumetes, kad isvis i jus dar kazkas ziuri.

Ponaiti tavo vietoje griebciau jas abi, paziurek kokius siltus semtimentus tau jaucia ilgam prisimindamos visas tavo replikas apie moteris. Sakau kad kazkas tarp jusu rutuliuojasi. Po audringu gincu dazniausiai buna labai aistringas seksas, atperkantis visas blogas emocijas... ko tu miegi smile

49 (redagavo Gandras 2015-09-17 10:58)

Re: noriu jos

Bukas galvų daužymas.

Suvalgykit ką nors kito, nes benzas, kurį naudojate - veža ten pat.