121

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Teo parašė:

niekas nera amzina yra vienas tikras dalikas garantuotas MIRTIS  esu garantuotas ir  zinote tikrai kad mirsine net nera abejoniu ... esate tikintys i mirti ir nezinote simtu procentu ar bus kas po mirties ?stai cia tada visi tampa tikintys. ..dar nei vienas is ten negryzo ir nesake man kaip ten blogai ...lool
nebuvo pirma pries visas tas eras ir simtus tukstancius metu ; nei kataliku ,nei krikscioniu, nei budistu ,nei musulmonu !
bet teigti kad religija neturejo itakos musu gyvenime ,negalime ... civilizacija kuresi aplink religija karai lydejo religija ir isitikinimai ...viskas kas yra aplink mus  yra surista su religija ....

Kaip matau,tu sakai,kad mirtis yra pabaiga?

122

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

AR TAI PABAIGA MANTE TAIP TIKEKIMES KAD PABAIGA kitaip Hitleris vis dar gyventu

123

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Na joooo ant kiek reikia buti tupu zmogumi kad tiketi tuo kas sukurta pries n metu vien pasinaudojus zmoniu neismanymu big_smile cia kas liecia krikscionybe, nors manau ir kitos religijos tokiu paciu pagrindu stovi bet cia tik mano nuomone big_smile aisku religiniai fanatikai su manimi nesutiks bet irodyti kad klystu irgi nesugebes o tai ir veza mane kai zmogus tiki nors irodyti kad jis yra teisus nesugeba big_smile

124

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Tikiu, kad yra dievas, velnias ir dievas-velnias. Visi jie yra trijų spalvų iš dviejų spalvų.

125

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Neblogas parašė:

Na joooo ant kiek reikia buti tupu zmogumi kad tiketi tuo kas sukurta pries n metu vien pasinaudojus zmoniu neismanymu big_smile cia kas liecia krikscionybe, nors manau ir kitos religijos tokiu paciu pagrindu stovi bet cia tik mano nuomone big_smile aisku religiniai fanatikai su manimi nesutiks bet irodyti kad klystu irgi nesugebes o tai ir veza mane kai zmogus tiki nors irodyti kad jis yra teisus nesugeba big_smile

Nuomonei turėti reikia kažkuo remtis, turėti savo autoritetus. wink

126

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Teo parašė:

AR TAI PABAIGA MANTE TAIP TIKEKIMES KAD PABAIGA kitaip Hitleris vis dar gyventu

O aš tikiu,kai tai tik pabaigos pradžia,t.y. mūsų realusis,materialusis gyvenimas pasibaigia,bet prasideda kitas gyvenimas iš kurio dar niekas negrįžo ir nemanau,kad grįš

127

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Ernestas parašė:
Neblogas parašė:

Na joooo ant kiek reikia buti tupu zmogumi kad tiketi tuo kas sukurta pries n metu vien pasinaudojus zmoniu neismanymu big_smile cia kas liecia krikscionybe, nors manau ir kitos religijos tokiu paciu pagrindu stovi bet cia tik mano nuomone big_smile aisku religiniai fanatikai su manimi nesutiks bet irodyti kad klystu irgi nesugebes o tai ir veza mane kai zmogus tiki nors irodyti kad jis yra teisus nesugeba big_smile

Nuomonei turėti reikia kažkuo remtis, turėti savo autoritetus. wink

As remiuosi mokslu bei sveiku loginiu mastymu, o religiniai fanikai kuo remiasi?

128

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Neblogas parašė:

As remiuosi mokslu bei sveiku loginiu mastymu, o religiniai fanikai kuo remiasi?

dievu ir tais, kurie jį girdi, mato, susitinka...
Jūsų abstrakcijos - mokslas ir sveikas loginis mąstymas - nublanksta prieš šį asmenį.

129

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

na siaip tenka pripazint.. dauguma kataliku siuo metu yra visiski ateistai..

130

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Daiva parašė:
Neblogas parašė:

As remiuosi mokslu bei sveiku loginiu mastymu, o religiniai fanikai kuo remiasi?

dievu ir tais, kurie jį girdi, mato, susitinka...
Jūsų abstrakcijos - mokslas ir sveikas loginis mąstymas - nublanksta prieš šį asmenį.

O iš kur žinai,kad tas vienintelis DIEVAS egzistuoja?
Galbūt tai visai ne Dievas,o Dievai,o gal iš vis tokio dalyko nėra,gal tai tiesiog kažkokia antgamtinė jėga..
Nė vienas iš mūsų šito nežino.
Šiais laikais manipuliuoti žmonėmis (kaip viena didele mase) yra labai lengva,todėl dauguma informacijos,kuria gauna tikintieji yra neteisinga ir suklastota,nes nu gi lengviau valfyti didelę masę žmonių,kai tokiai masei pateiki ją patenkinančią informacija.

131 (redagavo Daiva 2015-09-22 22:04)

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Mantė parašė:

[
O iš kur žinai,kad tas vienintelis DIEVAS egzistuoja?
Galbūt tai visai ne Dievas,o Dievai,o gal iš vis tokio dalyko nėra,gal tai tiesiog kažkokia antgamtinė jėga..
Nė vienas iš mūsų šito nežino.
Šiais laikais manipuliuoti žmonėmis (kaip viena didele mase) yra labai lengva,todėl dauguma informacijos,kuria gauna tikintieji yra neteisinga ir suklastota,nes nu gi lengviau valfyti didelę masę žmonių,kai tokiai masei pateiki ją patenkinančią informacija.

O Jūs įrodykit, kad jo nėra. Biblijoj apie daug dievų nerašo. Tai vienintelė amžių amžius originalumą išlaikiusi knyga. dievas ir yra vienintelė antgamtinė jėga. Beje, "dievą" mažąja raide parašiau sąmoningai. :::202

132

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Daiva parašė:
Mantė parašė:

[
O iš kur žinai,kad tas vienintelis DIEVAS egzistuoja?
Galbūt tai visai ne Dievas,o Dievai,o gal iš vis tokio dalyko nėra,gal tai tiesiog kažkokia antgamtinė jėga..
Nė vienas iš mūsų šito nežino.
Šiais laikais manipuliuoti žmonėmis (kaip viena didele mase) yra labai lengva,todėl dauguma informacijos,kuria gauna tikintieji yra neteisinga ir suklastota,nes nu gi lengviau valfyti didelę masę žmonių,kai tokiai masei pateiki ją patenkinančią informacija.

O Jūs įrodykit, kad jo nėra. Biblijoj apie daug dievų nerašo. Tai vienintelė amžių amžius originalumą išlaikiusi knyga. dievas ir yra vienintelė antgamtinė jėga. Beje, "dievą" mažąja raide parašiau sąmoningai. :::202

Aš negaliu įrodyti,niekas negali.
Biblija buvo parašyta ne pačio dievo,o žmonių,t.y. tie žmonės taip kaip suprato,taip ir užrašė ir tai tikrai nėra tikslu.
O  be to,aš ne Biblija ir remiuosi. C:
O tai tada ateiviai arba Bermudų trikampio mįslė irgi yra dievas, pagal jus?

133

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Mantė parašė:
Teo parašė:

AR TAI PABAIGA MANTE TAIP TIKEKIMES KAD PABAIGA kitaip Hitleris vis dar gyventu

O aš tikiu,kai tai tik pabaigos pradžia,t.y. mūsų realusis,materialusis gyvenimas pasibaigia,bet prasideda kitas gyvenimas iš kurio dar niekas negrįžo ir nemanau,kad grįš

ruosiessi vel gyventi?manau reikia pragyventi taip gyvenima kad pabaigoje nereiketu gailetis kaip ji pragyvenai ...

134

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Teo parašė:
Mantė parašė:
Teo parašė:

AR TAI PABAIGA MANTE TAIP TIKEKIMES KAD PABAIGA kitaip Hitleris vis dar gyventu

O aš tikiu,kai tai tik pabaigos pradžia,t.y. mūsų realusis,materialusis gyvenimas pasibaigia,bet prasideda kitas gyvenimas iš kurio dar niekas negrįžo ir nemanau,kad grįš

ruosiessi vel gyventi?manau reikia pragyventi taip gyvenima kad pabaigoje nereiketu gailetis kaip ji pragyvenai ...

Kaip galima ruoštis,jeigu tai nuo manęs nepriklauso? Ta prasme,aš nežinau ir niekas nežino,kas yra po mirties ir kas tada būna,aš galiu tikėti (ir tikiu) reinkarnacija,bet ar taip iš tiesų bus ir ar taip yra - niekas nežino. smile
Vis tiek per gyvenimą nespėsi visko padaryti,išgyventi etc. ir vis tiek galų gale prieš mirtį tu galbūt nesigailėsi,bet tikrai suprasi,kad buvo dalykų,kurių taip ir nespėjai patirti ar padaryti,bet taip yra todėl,kad mūsų gyvenimas nėra labai jau ilgas.

135

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Daiva parašė:

Tai vienintelė amžių amžius originalumą išlaikiusi knyga. :::202

biblija yra viena is tukstanciu, tiesiog geriausi sukciai ja pardavineja visokiem kvaiseliam

136

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Antanas Patamsis parašė:

biblija yra viena is tukstanciu, tiesiog geriausi sukciai ja pardavineja visokiem kvaiseliam

Viena iš tūkstančių ko? Tokių "bestselerių" daugiau nėra.  Kodėl tik pardavinėja? Nemokamai galima perskaityt.
Matau, jog nesusišneka čia žmonės. Netikiu, kad Biblija yra originali ir katalikų dievu netikiu, tačiau bibliją skaičiau ne kartą, gilinausi į jos pateikiamos informacijos subtilybes ir... Ją galima interpretuoti taip, kad net satanistai galėtų sau leisti naudoti jos dalis savo "veiklos" pagrindimui.

137

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Teo parašė:

ruosiessi vel gyventi?manau reikia pragyventi taip gyvenima kad pabaigoje nereiketu gailetis kaip ji pragyvenai ...

Ponas dieve (ir čia dievų esama!), aš ruošiuosi vėl gyventi tik nežinau kur ir kokiu pavidalu. Ir ką? Nemanau, kad su fizinio kūno mirtimi viskas baigiasi, o gyvenu taip, kad netektų galėtis dėl to, kaip nugyvenau kiekvieną dieną.

138

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Mantė parašė:

O tai tada ateiviai arba Bermudų trikampio mįslė irgi yra dievas, pagal jus?

Ateivių - žalių žmogeliukų - atsiradimas grindžiamas vieno berniuko bandymu išgąsdinti mergaitę, po kurio jis gavo į kailį nuo jos tėvo, o Bermudų fenomenas - dujų kamuoliais. Bet tai ne aksiomos... :::640

139

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Daiva parašė:
Mantė parašė:

O tai tada ateiviai arba Bermudų trikampio mįslė irgi yra dievas, pagal jus?

Ateivių - žalių žmogeliukų - atsiradimas grindžiamas vieno berniuko bandymu išgąsdinti mergaitę, po kurio jis gavo į kailį nuo jos tėvo, o Bermudų fenomenas - dujų kamuoliais. Bet tai ne aksiomos... :::640

Visų pirma,ateivių gyvų niekas nematė,nes jų nėra mūsų Saulės sistemoje,bet kadangi Visata yra begalinė,o gal dabar jau pasakysi,kad ji vat tokia nėra,niekas nežino kas yra kitose visatose. Be to,žaliais žmogeliukais juos tik vaikai ir tevadina,jokiam moksliniame straipsnyje ateivių arba NSO niekas taip nevadina.
Dabar dėl Bermudų trikampio,yra labai daug teorijų,aksiomų ir kit. Bet kol kas mokslininkai vieningai nėra sutarę kas ten per kas,taip kad nereikia tikėti pirmu pasitaikiusiu pranešimu.
Kitaip tariant,jūs tikite tuo,ką jums duoda "ant lėkštutės" paruošta su visai įtikinamais paaiškinimais ir pnš. Taip daroma todėl,kad ne visi žmonės nori tikėti ir ne visi patikės tikrąją tiesa.

140

Re: koks jusu tikejimas? ar is vis esate tikintysis, tikincioji?

Mantė parašė:

Kitaip tariant,jūs tikite tuo,ką jums duoda "ant lėkštutės" paruošta su visai įtikinamais paaiškinimais ir pnš. Taip daroma todėl,kad ne visi žmonės nori tikėti ir ne visi patikės tikrąją tiesa.

Labai patogu tikėti tuo, kas paduodama "ant lėkštutės". Tuomet nereikia sukti galvos įrodinėjant "aksiomas". Tikroji tiesa rašoma Delfyje. Paskaitykite straipsnius "...mokslininkai...".  Ten tiek tiesų su paaiškinimais...
Deja, esu didesnė skeptikė už 90% šio pasaulio gyventojų. Man patinka kitų nuomonę pateikti kaip savo, kad sužinočiau ką žmonės mąsto iš tikrųjų ir suvokčiau jų konformizmo lygį...