1

Tema: Reik patarimo del merginos

Sveiki. issiskyriau su mergina pries 7 menesius. Puse metu visiskai nesimatem, nebendravom. Apie ja nezinojau nieko. Po puses metu susitikom drauges gimtadienyje. Nekreipiau i ja demesio, svenciau, bendravau su draugas. po kurio laiko ji atejo ir paparase eit pasikalbet, as nuejau. Nuejom nuo visu ir ju pradejo verk, sake manes pasilgo. Apkabino ir nepaleido. Ta nakti buvom kartu. Po tos dienos ryte viskas buvo gerai. Ji isvaziavo namo ir apie 1.5 menesius nebendravom, kol nutariau jei paskambint ir paklaust kaip sekasi. Kalbejom apie 2 valandas, I pabaiga pokalbio ji pasisiule atvaziuot pas mane. As sutikau. Praleidom ta diena. viskas buvo smagu. Buvo tas pats lyg net nebutume isssiskyre. To susitikimo metu suzinojau, kad ji stengiasi viska apie mane zinot, tiksliau visak ir zino. Zino viska ka as veikiu, kur bunu, mano problemas ir t.t. Dar zino net su kokiom panom buvau, ir ji del to labai pavydi. Ta diena pries iseinat jei namo pasake, kad kas buvo tegul lieka tik tarp musu. Nuo tada vel nebendravom apie 2 savaites, ir viena diena ji parase man zinute, ka veikiu, ir ar vienas esu. As buvau savo bute, vienas. Tada ji atvaziavo. Mes kartu leidom laika, viskas buvo vel lyg nebutume issiskyre. Bet ta diena ji jau nuo nieko neslepe, kad pas mane esa. Daznai klausdavo ka daryciau jei ji pasiulytu taikytis o as atsakiau, kad jau tarp musu nieko nebus ir ji tada truputi supyko. Praleidom nakti ir kita diena ji pasiule eit i miesta, nes reikejo mazam vaikui nupirkt dovana. as sutikau eit kartu. Mieste ji parode savo nauja buta, vaiksciojom susikabine rankom, ji danai pabuciuodavo. Toliau daznai uzsimindavo kodel mes nekartu, kodel issiskyrem (nors ji mane paliko).
pabuve issiskyrem ir ji isejo su mano 2 sesem susitikt, ta dovana buvo seses vaikui. Ji su jom kalbejo, svente truputi. nieko neslepe nu ju. Sese klause kodel nesusitaikom jos, o ji nusisypsojo ir pasake, jau bendraujam.

Ir siaip susitarem kartu kazkur nueit pasilinksmint, o ne susitikt seip sau eksprontu.
Bet kai su ja susirasineju, ji kalba kitaip negu kai buna su manim. Kai susirasinejam ji lyg nenoretu bendraut. Nesako ji, kad nori taikytis taip tiesiai sviesiai, nors ir as jos to taip tiksliai ir neklausiu.
Noriu paklaust, kaip manot, kas is viso sito iseis? Ji taip elgiasi nes tik nori taikytis, ar yra dar kitas varijantas? Ir siaip ar yra sansu susitaikyt?

Iskart sorry uz netikslumus, skubejau rasyt:)

2 (redagavo Aidas 2015-09-25 14:43)

Re: Reik patarimo del merginos

Matyt moterėlei trūksta meilės, niekas nepamyli, nepaguodžia tai ir eina pas tave, susiras kokį vyrioką ir kaip mat dings. Nors negali žinot su tom moterim, vieną dieną vienaip, kitą kitaip. Turbūt reikėtų tiesiai šviesiai su ja pakalbėt ir viską išsiaiškinti, sudėti visus taškus.

3

Re: Reik patarimo del merginos

Aidas parašė:

Matyt moterėlei trūksta meilės, niekas nepamyli, nepaguodžia tai ir eina pas tave, susiras kokį vyrioką ir kaip mat dings. Nors negali žinot su tom moterim, vieną dieną vienaip, kitą kitaip. Turbūt reikėtų tiesiai šviesiai su ja pakalbėt ir viską išsiaiškinti, sudėti visus taškus.

ji niekam neatsiduoda nor jos daug kas nori. Visi pavydejo man kai su ja draugavau. As su ja pradraugavau apie 5 metus.

4

Re: Reik patarimo del merginos

Ir siaip ji pamate, kad su viena mergina bendrauju kai buvo pas mane, iskart jei per FB parase "atstok nuo mano buvusio, jis mano!!!"

5

Re: Reik patarimo del merginos

Bambalys, daug prirašei, bet taip ir nesupratau esmės - kodėl išsiskyrėt? Kodėl ji nenori būti kartu? Skamba tarsi nevisai jai tiktum, tad bandė atitolti ir rasti geresnį, bet nieko nerado, o artumo trūksta, todėl grįžo prie to žmogaus iš kurio gali gauti tą artumą. Neparašei ir iš viso kiek laiko draugavote iki išsiskyrimo.

6 (redagavo Bambalys 2015-09-25 17:02)

Re: Reik patarimo del merginos

Robertas parašė:

Bambalys, daug prirašei, bet taip ir nesupratau esmės - kodėl išsiskyrėt? Kodėl ji nenori būti kartu? Skamba tarsi nevisai jai tiktum, tad bandė atitolti ir rasti geresnį, bet nieko nerado, o artumo trūksta, todėl grįžo prie to žmogaus iš kurio gali gauti tą artumą. Neparašei ir iš viso kiek laiko draugavote iki išsiskyrimo.

Tai ir paliko nes paskutiniu metu pries issikyrima elgiaus ne taip kaip anksciau. Jokio demesio nerodziau. As su ja pazystami nuo vaikystes. Draugavom apie 5 metus. Vienas kitam buvom pirmutiniai.

Esme tame, kad nebendravom ilga laika ir ji pradejo vel lyst i mano gyvenima. Po issiskyrimo ji nebebendravo su mano artimaisiais, o dabar su jais pradeda bendraut. Seniau ji sakydavo, kad esa nelaiminga, ir siaip matesi, kad nesu tas kurio ji noretu, o dabar, kai bunam kartu, tia nebuna ne vienos liudnos akimirkos, visada ji juokiasi ir kartoja kad esa laiminga.

Ir nezinau ar svarbu, gal reiktu pamineti kad per ta laika kai draugavom buvom 1 karta issiskyre. Bet neilgam. As atkakliai stengiausi tada ja susigrazint ir po poros savaiciu ji gryzo, o dabar kai issiskyrem as nieko nedariau. Palinkejau sekmes ir isejau.

7

Re: Reik patarimo del merginos

Sakoma kad pirmoji meilė nerūdija. Tai gali būti tuo pačiu ir gerai ir labai blogai. Deja nemanau kad tau galės ką nors patarti. Galima užsimerkti kad ko nors nematytume, bet negalime nejausti ko nenorime. Sakyčiau galima tik džiaugtis laimingomis akimirkomis ir jei ateityje viskas baigsis, tai baigsis, nors gražūs prisiminimai vis tiek liks. Na, o jei nesibaigs, tada džiaugsiesi kad pabandei dar kartą.

8

Re: Reik patarimo del merginos

tai ko nerodai to demesio? akivaizdu, kad jai rupi, nors ir nepatinka tavo elgesio pokyciai.

9

Re: Reik patarimo del merginos

Rudaakė parašė:

tai ko nerodai to demesio? akivaizdu, kad jai rupi, nors ir nepatinka tavo elgesio pokyciai.

Esme Tame, kad seniau demesio nerodziau, o dabar visiskai kitoks esu. Seniau daznai isgerdavau, neiko neveikdavau, o dabar sportuoju ir dau veiklos turiu. Stengiuosi visur sudalyvaut. O demesio trukumas kur buvo jau ne problema.

10

Re: Reik patarimo del merginos

Na, pirma atsakyk į klausimą: o pats norėtum su ja taikytis ir tęsti bendravimą ar ne?

Jei ji tau kaip ir nereikalinga, nemesk staigiai - nesakyk iškart, kad nenori bendraut ir t.t., nes ji niekad taip ir neatstos. Tokioj situacijoj geriau 'pasišalinti' pamažu. Grubus bendravimas, dažni piktumai pokalbio metu, atsakinelėjimas į klausimus po vieną žodį ir atgalinių klausimų neuždavimas gali padėti. Jei ji siūlo susitikti - sakyk kad užsiėmęs ir t.t. Jai galop pabos tave 'gaudyt' ir visa opera baigsis savaime.

Žinoma, tai tik mano nuomonė. Ne visada ir ne visiems tokie patarimai tinka. smile
Bet kokiu atveju - sėkmės!

11

Re: Reik patarimo del merginos

VortexWind parašė:

Na, pirma atsakyk į klausimą: o pats norėtum su ja taikytis ir tęsti bendravimą ar ne?

Jei ji tau kaip ir nereikalinga, nemesk staigiai - nesakyk iškart, kad nenori bendraut ir t.t., nes ji niekad taip ir neatstos. Tokioj situacijoj geriau 'pasišalinti' pamažu. Grubus bendravimas, dažni piktumai pokalbio metu, atsakinelėjimas į klausimus po vieną žodį ir atgalinių klausimų neuždavimas gali padėti. Jei ji siūlo susitikti - sakyk kad užsiėmęs ir t.t. Jai galop pabos tave 'gaudyt' ir visa opera baigsis savaime.

Žinoma, tai tik mano nuomonė. Ne visada ir ne visiems tokie patarimai tinka. smile
Bet kokiu atveju - sėkmės!

matai, kad kazkaip pats noreciau susitaikyt:) kiek buvo panu, ne su viena taip nesijauciau laimingai nei su ja. smile bet dekui:)

12

Re: Reik patarimo del merginos

Jeigu jauti kad is esmes keitiesi, pradejai sportuoti, visur dalyvauti tai keep going ir nekvarsink sau galvos. Ji juk tave jau buvo atstumusi, laikyk ja salia ir atiduok savo aistra prasmingai veiklai, karjerai ar siaip ipatingiems tikslams busimos seimos ar karjeros vardan. Jeigu matysi, kad jums vienas kito neiseina papildyti, skirtingai mastote, laikyk ja tada dar toliau. Nebuk skystalas, juk ne nuo merginos tavo gyvenimas priklauso. Mastyk kaip vyras , o ne kaip skuduras vel prisileidziantis tave atstumusi zmogu. Pamastyk slapcia apie savigarba, tas prisileidimas tave atstumusio zmogaus kada nors gali kirsti dar labiau per savigarba jeigu ji vel taip pasielgs. Pirma paziurek i save kaip i vyra, ar esi psichologiskai tvirtesnis ir stabilesnis uz ja. Ar leistum jai vel su tavim taip elgtis? Jeigu pasikeitei ir jautiesi uz ja moraliskai stipresnis ir gali diriguoti santykiams tai draugauk, priesingu atveju jei nepasikeitei taip ir liksi jos skuduru. Ivertink kokia ji reiksme tau turi gyvenime, ar ji apskritai tave ikvepia kazkokiems tikslams jeigu tu ju turi? Ar ji zavisi ir pritaria tavo veiklai, ar ji gales atsiremti i tave kai jai bus sunku, ar jautiesi isvis jai reikalingas?

idemiai tyrinek ja, neskubek ir neapsigauk vel, sekmes.

13 (redagavo ally lorel 2015-09-26 14:19)

Re: Reik patarimo del merginos

Bambalys parašė:

Sveiki. issiskyriau su mergina pries 7 menesius. Puse metu visiskai nesimatem, nebendravom. Apie ja nezinojau nieko. Po puses metu susitikom drauges gimtadienyje. Nekreipiau i ja demesio, svenciau, bendravau su draugas. po kurio laiko ji atejo ir paparase eit pasikalbet, as nuejau. Nuejom nuo visu ir ju pradejo verk, sake manes pasilgo. Apkabino ir nepaleido. Ta nakti buvom kartu. Po tos dienos ryte viskas buvo gerai. Ji isvaziavo namo ir apie 1.5 menesius nebendravom, kol nutariau jei paskambint ir paklaust kaip sekasi. Kalbejom apie 2 valandas, I pabaiga pokalbio ji pasisiule atvaziuot pas mane. As sutikau. Praleidom ta diena. viskas buvo smagu. Buvo tas pats lyg net nebutume isssiskyre. To susitikimo metu suzinojau, kad ji stengiasi viska apie mane zinot, tiksliau visak ir zino. Zino viska ka as veikiu, kur bunu, mano problemas ir t.t. Dar zino net su kokiom panom buvau, ir ji del to labai pavydi. Ta diena pries iseinat jei namo pasake, kad kas buvo tegul lieka tik tarp musu. Nuo tada vel nebendravom apie 2 savaites, ir viena diena ji parase man zinute, ka veikiu, ir ar vienas esu. As buvau savo bute, vienas. Tada ji atvaziavo. Mes kartu leidom laika, viskas buvo vel lyg nebutume issiskyre. Bet ta diena ji jau nuo nieko neslepe, kad pas mane esa. Daznai klausdavo ka daryciau jei ji pasiulytu taikytis o as atsakiau, kad jau tarp musu nieko nebus ir ji tada truputi supyko. Praleidom nakti ir kita diena ji pasiule eit i miesta, nes reikejo mazam vaikui nupirkt dovana. as sutikau eit kartu. Mieste ji parode savo nauja buta, vaiksciojom susikabine rankom, ji danai pabuciuodavo. Toliau daznai uzsimindavo kodel mes nekartu, kodel issiskyrem (nors ji mane paliko).
pabuve issiskyrem ir ji isejo su mano 2 sesem susitikt, ta dovana buvo seses vaikui. Ji su jom kalbejo, svente truputi. nieko neslepe nu ju. Sese klause kodel nesusitaikom jos, o ji nusisypsojo ir pasake, jau bendraujam.

Ir siaip susitarem kartu kazkur nueit pasilinksmint, o ne susitikt seip sau eksprontu.
Bet kai su ja susirasineju, ji kalba kitaip negu kai buna su manim. Kai susirasinejam ji lyg nenoretu bendraut. Nesako ji, kad nori taikytis taip tiesiai sviesiai, nors ir as jos to taip tiksliai ir neklausiu.
Noriu paklaust, kaip manot, kas is viso sito iseis? Ji taip elgiasi nes tik nori taikytis, ar yra dar kitas varijantas? Ir siaip ar yra sansu susitaikyt?

Iskart sorry uz netikslumus, skubejau rasyt:)


Mano nuomone, tai yra tokia  @  tu neturi net savo nuomones. nevertas nei jos zinutes. arba imi ja, arba palieki. kalbi kaip malalietka, pabuvom, pasidziauget vienas kitu.. Kam tie zaidimai? jokio konkretumo, net nezinai ko pats nori.. lopas.

14

Re: Reik patarimo del merginos

Pats pasakei jai, kad nieko tarp jūsų jau tikrai nebebus, paskui galvoji, kad lyg ir norėtum taikytis, o klausi, ko pana keistai elgias.

15

Re: Reik patarimo del merginos

Atstok nuo mano buvusio, jis mano big_smile  Merginos kolekcionuoja savo buvusius ir apie juos galvoja visada. Beprotybe butu su tokia bendraut.

16

Re: Reik patarimo del merginos

Ponaitissss parašė:

Beprotybe butu su tokia bendraut.

Kodėl beprotybė? Kaip smagu kai kažkas  už tave perskaito ir parašo laiškus, už tave sprendžia kam, kada ir kiek priklausai... Gali nustoti galvoti ir atsiduoti kito valiai.

Bambaliuk, pradėk pats spręsti ko nori. Niekas kitas nepasakys kaip Tau elgtis (ne tik šiuo atveju).

17

Re: Reik patarimo del merginos

Liaudies ismintis sako, kad norint uzmirst moteri reikia susirast nauja moteri. O prie pirmos taip stabdydamas tik gaisti laika ir rizikuoji nespet susipazint dar su vidutiniskai 30-cia tau gyvenime skirtu, o tai pirmai sudarai klaidinga ispudi, kad ji yra pasaulio centras ir jai tuo gadini gyvenima. Todel baik verkslenti ir pirmyn

18

Re: Reik patarimo del merginos

Daiva parašė:
Ponaitissss parašė:

Beprotybe butu su tokia bendraut.

Kodėl beprotybė? Kaip smagu kai kažkas  už tave perskaito ir parašo laiškus, už tave sprendžia kam, kada ir kiek priklausai... Gali nustoti galvoti ir atsiduoti kito valiai.

Bambaliuk, pradėk pats spręsti ko nori. Niekas kitas nepasakys kaip Tau elgtis (ne tik šiuo atveju).

Aha, jo, buk valdomas kito ir neturek savo nuomones, laisves net jei viskas baigta tarp zmoniu? Paciai gal patiktu tureti vaikina, kuris gyvena buvusiom ir jas kasdien prisimena? O gal patiktu jei tave buves tavo tave persekiotu?