141 (redagavo Bitinas 2016-01-07 16:39)

Re: ko nori moterys?

aciu, bet as turiu kas man numauna triusikus (matot? taip iseina kad turiu kas tenkina mano uzgaidas, kalba pie ta pati). taigi akivaizdu jog moterys vykdo vyru uzgaidas, o vyrai moteru smile

142

Re: ko nori moterys?

Konstantinas parašė:
Bitinas parašė:
Ninada lia lia parašė:

Jaunesni vyrukai geriau žino ko nori moterys, o va tie , kurie artėja link 30 ir  vyresni situacijoje nesigaudo. Vyresni stengiasi vaidinti mandresnius nei yra realiai, demonstruoja savo ale išprusimą. Pasirodo kaip netašyti stuobriai. Ieško sliekų ten kur jų nėra. Ir niekaip nesupranta, kad genialu tai kas paprasta.
Moterims kažkodėl nekyla tokie klausimai ko nori vyrai, nes ir taip aišku. Vyrams tik kad patenkinti savo gyvuliškus inskstinktas. Tuo viskas ir pasibaigia.
Retas vyras pagauna energiją, kurią vibruoja moteris.

O sita katite tai sneka gerai

sekmes tau su ta katite) su ja liksi be triusiku

Eik tu,Konstantinai, jau jaučiu pavydo gaidą šiame tavo sakinyje.
Moterys visai nenori, kad vyrai nuleistų rankas taip staigiai kaip jie tai įpratę daryti.
Aš tai, kaip moteris, noriu, kad vyras aplink mane keliais šliaužotų ir gėles klėbiais neštu, kad ir nuvytusias. Plius dar noriu,kad atmuštų nuo manęs visus trenktus bičus. Viskas Kol kas. Tai tik tiek tenoriu, Negi čia daug.

143

Re: ko nori moterys?

Ninada lia lia parašė:

Eik tu,Konstantinai, jau jaučiu pavydo gaidą šiame tavo sakinyje.
Moterys visai nenori, kad vyrai nuleistų rankas taip staigiai kaip jie tai įpratę daryti.
Aš tai, kaip moteris, noriu, kad vyras aplink mane keliais šliaužotų ir gėles klėbiais neštu, kad ir nuvytusias. Plius dar noriu,kad atmuštų nuo manęs visus trenktus bičus. Viskas Kol kas. Tai tik tiek tenoriu, Negi čia daug.

O ką tu gali pasiūlyti vyrui?? Nekalbant apie akivaizdžius dalykus...

Nepamąstei, kad kaip ir jūs 'moterys' keliat reikalavimus vyrams, taip ir vyrai moterims kelia reikalavimus.. Ar bent išeina tuos reikalavimus atitikti? big_smile

144

Re: ko nori moterys?

Vik parašė:

Aš sprendžiu, kad paistalai pagal tai, kad...

1. Gali būt ne žmogaus tipas, o būdas gauti moterį. Pateikimas to, ką ji norėtų matyt (neatspėjo).

2. Tai įvertinti objektyviai galima tik sužinojus iš vyrų, kurie su tavimi bendrauja ir yra susipažinę su bendra situacija.  Pati savęs negali objektyviai vertinti. Reali situacija galėtų paaiškėti nebent tuos vyrus apklausus tau nežinant. Jei tau tikrai tai nebūdinga, tai esi viena iš 10 ar net 100. Todėl tuose video kalbami dalykai ne tik kad netampa paistalais, tai praktiškai taisyklės. Kalbama apie faktines situacijas, su kuriomis realiai susiduria visi vyrai. Tik daugelis galvoja, kad tiesiog nepasisekė  su konkrečiu asmeniu. Ir vėl situacija kartojasi ir kartojasi, kol susitaiko su tuo, kad kitaip nebūna.

145

Re: ko nori moterys?

Tomas parašė:

2. Tai įvertinti objektyviai galima tik sužinojus iš vyrų, kurie su tavimi bendrauja ir yra susipažinę su bendra situacija.  Pati savęs negali objektyviai vertinti. Reali situacija galėtų paaiškėti nebent tuos vyrus apklausus tau nežinant.

Manau, kad atsakymas būtų „Kažkodėl ji visiškai manimi nesidomėjo, tik apie save pliurpė, o po to atsisakė dar sykį susitikti ir normaliai nepaaiškino, kodėl“. T.y. nė vienas nėra tiek ilgai su manim bendravęs, kad suprastų, koks velnias su manim negerai big_smile.
Tai vat ko AŠ konkrečiai norėčiau, bet nerandu, tai kad pirmąkart sutiktas vyras iš karto man būtų įdomus, gražus, patiktų ir sudomintų, nes nenoriu susitikinėti su kažkuo tik dėl to, kad objektyviai jis gal ir neblogas bičas, bet nejausti jam nieko, ir tikėtis, kad jei pakankamai ilgai susitikinėsiu, kažkas pasikeis – neturiu tam kantrybės.

Na bet aš pati suprantu, kad nenormali esu, gal ir neturėčiau apie kitas pagal save spręsti big_smile

146

Re: ko nori moterys?

Vik parašė:

Na bet aš pati suprantu, kad nenormali esu, gal ir neturėčiau apie kitas pagal save spręsti big_smile

Parodyk man normalų žmogų smile

147

Re: ko nori moterys?

sitam forume tokiu nerasi