1

Tema: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

sveiki visi gerieji žmonės ir dalija kuri visus smerkia bet tikiu turi tik įskaudintą širdį kurią nori apsaugoti nuo dar ddesnio skausmo. Dabar filosofinis klausimas, ar tikit kad įmanoma gyventi be meilės? be artimo žmogaus palaikymo? ar geriau tiesiog negyventi? tiesiog įdomi Jūsų nuomonė.

2

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Aišku, kad įmanoma, taip ramu vienam, niekas ne... proto big_smile

3 (redagavo dalija 2016-03-18 13:19)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Labas nmn ...kodel as cia visus smerkiu? Tikrai nerasit nei vieno mano pasisakymo, kuriame ka nors smerkciau. Anaiptol ...visiems linkiu laimes!
O i tema galiu pasakyti,kad be meiles gyventi yra sunku,nuobodu,neidomu ir apskritai niekas nenori gyventi be meiles. O kokia meiles rusi zmogus pasirenka, tai jau yra kiekvieno asmenybes tobulumo laipsnis. Zinau,puikiai,kad savo  visu intelektu kooficientus galima vystyti ir tam lubu
nera. Meile yra visako pradzia!

4

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

temos pavadinimas buvo geriausia, ka esu perskaites sitam saite smile

5

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Jei ne vyru provokacijos nebutu idomu gyventi!!! Patys lenda visur,po to patys is to juokiasi! Butu graudu jei nebutu linksma.

6

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

dalija parašė:

Jei ne vyru provokacijos nebutu idomu gyventi!!! Patys lenda visur,po to patys is to juokiasi! Butu graudu jei nebutu linksma.

Dabar prasiblaiviau ir noriu atsiprašyti jei įžeidžiau.

7

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Imanoma,bet ar ilgam? anksciau ar veliau atsivers tustuma,ir reikes kas ja uzpildo.taigi,zmogui reikia zmogaus.... bendravimo,meiles,jausmu neatstos jokios materialines gerybes...

8

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

nmn parašė:
dalija parašė:

Jei ne vyru provokacijos nebutu idomu gyventi!!! Patys lenda visur,po to patys is to juokiasi! Butu graudu jei nebutu linksma.

Dabar prasiblaiviau ir noriu atsiprašyti jei įžeidžiau.

Nera del ko atsiprasineti...geriau nuoga tiesa nei vyniojimas i vata.

9

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

temos pavadinima be reikalo pakeitei. jau galvojau, kad gimsta dar vienas filosofas. geriau butum neprablaivejes...
be meiles gyventi galima, bet tai tik stipriems zmonems. dauguma po savaites vienatves jau gilioj depresijoj, sumeta skudurus su bet kuo, kad tik vieni nebutu, ir skundziasi visiems savo sunkiu gyvenimu. taip geriau, matyt smile

10

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Tema skamba labiau kaip paguodos ieškojimas. Yra dalykų kurių negali pakeisti vien dideliais norais, tada gyveni kaip gali. Jei esi tokio požiūrio, kad gyvenimo tikslas yra pratęsti giminę, tada veikiausia vienas neištversi, tačiau jei požiūris į gyvenimą yra platesnis, tada gyvenimas bus įdomus ir neturint antrosios pusės.

Beje, toks šiaip pastebėjimas, kad žmonės neieško atsakymų ar sprendimo, o tiesiog ieško kas patvirtintų jų nuomonę. Tad nesvarbu kas ką kiti atsakytų - niekas nepasikeis, kol iš esmės nepradėsi pats ką nors keisti savo gyvenime. Kad ir kaip paprastai ir banaliai skambėtų, tačiau viskas priklauso tik nuo tavo požiūrio.

11

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

be meilės neįmanoma tai nuobodus gyvenimas rutina . kai laimingas būni daugiau padarai.

12

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Filosofiniai klausimai patinka ir man. big_smile

Paprastai žmonės meile vadina vienas kito rūpestį. Pvz., aš rodau dėmesį tau ir to paties tikiuosi iš tavęs. Ir jeigu mes pora, tai tavęs neturi dominti kiti, o manęs neturinti dominti kitos. smile Kitaip jau gali prasidėti išdavystės ir t.t.

Iš filosofinės pusės, meile vadinamas besąlygiškas atsivėrimas visiems. Jeigu aš tokiu būdu mylėčiau, tai aš mylėčiau visus ir visas. Kažkas panašaus. big_smile Tokioje meilėje nėra taip vadinamo ego. Tokioje meilėje aš daryčiau gerą kitiems, net jei nesulaukčiau iš jų to paties. smile Ir net jei gyvenčiau su viena moterimi, tuo pačiu metu galėčiau grožėtis kitomis, nes aš nieko nesisavinčiau ir nieko neatstumčiau. smile Nieko nereikalaučiau, bet kiekviename žingsnyje kažkam kažką duočiau: kažkam šypseną, kažkam juoką, kažkam palaikymą, kažkam patarimą, kažkam draugiją pabūti su manim ir t.t. smile

Ir pritariu, kad be meilės ne gyvenimas. smile Meilė yra durys į laisvę, į kūrybiškumą, į patį save... smile Nes kuo labiau myli, tuo labiau atsiskleidi. smile

13

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

bet faktas lieka faktu - imanoma!

14

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

apsidairykit aplinkui, be meiles gyvena dauguma, ypac vedusios poros. o meiles pasisemt vyras vazineja i zvejyba, zmona - i jogos stovykla

15

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Zinoma kad imanoma. Kas musu nenuzudo daro mus stipresniais.... Ciniskais, ziauriais, negailestyngais....
Dabar nenoriu as pradeti metytis akmenim i svetimus darzus bet pagal statistika kazkodel vyrai visada ziauresni nei moterys.... Taip kad pacios galvokite kokiais jus mus darote.... Ir savisamone tai be galo ilgalaikis procesas... dekadom trunka......

16

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Antanas Patamsis parašė:

apsidairykit aplinkui, be meiles gyvena dauguma, ypac vedusios poros. o meiles pasisemt vyras vazineja i zvejyba, zmona - i jogos stovykla

big_smile

17

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Imanoma ,

18 (redagavo VortexWind 2016-04-03 08:42)

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

Įmanoma, ir gan nesunkiai. Kai kurie pasakys, jog tai sunku ir pan., tačiau tai tikrai nėra sunku. Tiesiog reikia gerai planuotis laiką, turėti didelį užimtumą (pvz.: hobis) ir tuomet toms "meilėms" tiesiog nebus laiko.. smile
Pats tų "meilių" niekad gyvenime neturėjau ir, jei tiesą pasakius, niekad ir nepasigailėjau. Tikriausiai niekad ir net nepagalvodavau apie tai.

19

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

netikiu. kiek savyje turi meiles, tiek jos ir atiduodi:::422:::

20

Re: Ar tikit, kad įmanoma gyventi be meilės?

dalija parašė:

Labas nmn ...kodel as cia visus smerkiu? Tikrai nerasit nei vieno mano pasisakymo, kuriame ka nors smerkciau. Anaiptol ...visiems linkiu laimes!
O i tema galiu pasakyti,kad be meiles gyventi yra sunku,nuobodu,neidomu ir apskritai niekas nenori gyventi be meiles. O kokia meiles rusi zmogus pasirenka, tai jau yra kiekvieno asmenybes tobulumo laipsnis. Zinau,puikiai,kad savo  visu intelektu kooficientus galima vystyti ir tam lubu
nera. Meile yra visako pradzia!

Įmanoma gyventi be meilės. Ir drąsiai galiu pasakyti, kad ir norisi gyventi, ir smagu, ir nenuobodu, ir tikrai labai lengva.