21

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Ada, 24 parašė:
Evelina, 19 parašė:

DOMISI. ir dar kaip smile Su draugais dažnai nueiname, kadangi nemokamai galiu vaikščioti, tai stengiuosi nepraleisti galimybės pamatyti kuo daugiau spektaklių smile į kitus net po pora kart nueinu, kažkaip gera žiūrėti, tieisog.. Vaidyba ir pati atmosfera kerinti, nepalyginsi su kinu smile O ir draugai domisi.. Daugelis smile Nemažai draugų turiu, kurie ir patys vaidino , o kiti ir studijuoja smile

is kur tokia laime nemokai i spektaklius eiti? tokiu atveju as ir eiciau ir eiciau.
man teatras nepalyginamai idomiau nei kinas, taciau nepaisant to i spektakli koki nueinu po du tris kart i metus tiktais sad


Tai kad va , Dailės akademijoj studijuoju smile tai dramos teatre, operos ir baleto... ŠMC ir panašiose vietose man nemokamas įėjimas smile pasisekė. ;D

22

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Evelina, 19 parašė:
Ada, 24 parašė:
Evelina, 19 parašė:

DOMISI. ir dar kaip smile Su draugais dažnai nueiname, kadangi nemokamai galiu vaikščioti, tai stengiuosi nepraleisti galimybės pamatyti kuo daugiau spektaklių smile į kitus net po pora kart nueinu, kažkaip gera žiūrėti, tieisog.. Vaidyba ir pati atmosfera kerinti, nepalyginsi su kinu smile O ir draugai domisi.. Daugelis smile Nemažai draugų turiu, kurie ir patys vaidino , o kiti ir studijuoja smile

is kur tokia laime nemokai i spektaklius eiti? tokiu atveju as ir eiciau ir eiciau.
man teatras nepalyginamai idomiau nei kinas, taciau nepaisant to i spektakli koki nueinu po du tris kart i metus tiktais sad


Tai kad va , Dailės akademijoj studijuoju smile tai dramos teatre, operos ir baleto... ŠMC ir panašiose vietose man nemokamas įėjimas smile pasisekė. ;D

aisku, tada tikrai pasiseke smile vadinas kad man taip pasisektu tai be sansu big_smile

23

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

aš dieeeeevinu teatrą, bet mano finansai šį dievinimą labai apriboja big_smile

24

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

o gal yra tokiu zmoniu kurie nueina i muzikini teatra??? butu labai idomu suzinoti

25

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Yra smile)

26

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

aisku kad jaunimas vaiksto, tik gal mazokai informacijos apie juos butent Klaipedoje.

27

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Dar ir kaip vaikšto. Pačiam neretai pasitaiko nueiti, ir vis su skirtingais žmonėmis... Labiausiai patinka Gintaro Varno spektakliai.

28

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Aktyviai jaunimas reiškiasi teatre.Nes šiuolaikiniai režisieriai, manau, dauguma kuria modernų spektaklį, paliečia temas aktualias įvairaus amžiaus žmonėms smile

29

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Man teatras yra kazkas nepaprasto... Jei man pasiuytu 1 bieta I teatra ar 5 bilietus i kina, nedvejodama rinkciausi teatra. Ta gyva emocija...wow

30

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

kam jus prikelet sena tema, mergaites? big_smile  guletu sau ramybej, tai ne..   o siaip jo, teatras dabar madinga...

31

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Kazkada norejau nueiti i teatra,bet bilietai pries kelis menesius tik yra.vaikysteje,labiau nueidavau.kai mokiausi,bandziau eiti i dramos bureli,bet mokytoja-aktore pasake,jog jai arba man kazko truksta.
manau,kad turetu buti daugiau nemokamu spektakliu.
musu kino centre buvo programa-nemokamai rode sena lietuviska kina,kiekviena savaite.zinokit,esu maciusi beveik visus filmus.o kaikuriuos,maciau net pirma karta..
smile

32

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Tiems, kurie domisi teatru vis dar yra galimybė apsilankyti  premjeroje "VILTIES ETIUDAI IŠ SEPTYNIŲ KALVŲ MIESTO" – menine dokumentika paremtas edukacinis spektaklis, kurio centre – spalvingas, guvus,prasmingas ir trapus prieškario jaunimo gyvenimas .

http://www.telsiuteatras.lt/?nec_events=premjera-vilties-etiudai-is-septyniu-kalvu-miesto-rea-laimute-poceviciene

33

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Tomas parašė:

kam jus prikelet sena tema, mergaites? big_smile  guletu sau ramybej, tai ne..   o siaip jo, teatras dabar madinga...

gerai, kad prikele. apie teatra, knyga.. nes jau pradejo atrodyt, kad tik daunai ant LT liko.

34

Re: TEATRAS LIETUVOJE. GYVAS JAUNIMO TARPE AR NE?

Nei teatras, nei kinas manęs nedomina. Kiek bandžiau spektaklių, tiek mane nuvylė. Kas be ko, vaidina puikiai, žmonės įdeda kiek gali pastangų ir energijos, bet pačios istorijos neįdomios, per daug "nusifilosofuojama". Galbūt neužtaikiau pamatyti įdomesnių spektaklių, bet tai man ne prie širdies.