121

Re: Abortai

Sergio parašė:

Abortai- buku mergu, gslvojanciu tik tais organais- pasekmes. Taip pat- laisvo elgesio panu, ir tos ir tos ura tik tam, kad pamalonint vyrus.

O tai tie bernai kurie naudojasi tu buku merginu bejegiska bukle ar nera patys isgamos. Kas privercia merginas laisvai elgtis ar ne tie patys lovelasai, neturintys nei moraliniu, nei doroviniu pagrindu, bei atsakomybes jausmo...taip kad patys nesivalkiokit tada nebus ir tu abortu.:::001

122

Re: Abortai

profesoriux parašė:
OLA parašė:
profesoriux parašė:

na jo, tarkim moteris turi teise daryti ka nori su savo kunu... dabar kitas klausimas - ar ji turi teise spresti ka daryti su vaiko kunu? big_smile

Zinoma, kad turi jai aplinkiniams ir vaiko darytojui nusisikt i moters ateiti, bukle ir palikuonio ateiti ir visa atsakomybe uzkrauna ant moters kuri apsiriko pasirinkime ir patikejo tuo ko niekada neturejo ir netures tai palaikymo moralinio ir materialinio.:::001

ka reiskia apsiriko, patikejo, materialinio?  reikia is pradziu pagalvoti, o po to miegoti.  nes jei taip visus zudys, kol sutiks savo ideala, tai greitai ir konteineriai uzsikis.. big_smile

O ka vyrai labai daug galvoja kai merginas kalbima myletis be apsaugos priemoniu arba kai jas prievartauja?

123

Re: Abortai

Esu visai prieš, nebent kai išprievartauja tai tada.

124

Re: Abortai

Nesuprantu kaip aplamai šia tea gali vyrai pasisakyti. Bet kuriuo ateju tai yra moters sprendimas. Nes ne vyri reiks nešiot gimdyt, augint. Dar gerai jei vyras pastovus ir sutinka kartu auginti. O jei tai tiesiog netyčiukas - aistros pasekmė. Visko būna. Tada lieka viena... žiauroka. Žinoma kažkas gali oponuoti kad tai žudymas - bet visgi manau kad tai mažesnė blogybė negu neleisti moteriai pasirinkti.

125

Re: Abortai

Jei vaikutis laukiamas tuomet ir klausimas nekiltų, bet abortai daromi tik jeigu vyrai **** juos užtaiso. Tuomet geriau blogus genus iš karto raut su šaknim, kad deb.ilai nesidaugintų. Aš už abortus. Ir būsiu už juos tol, kol nebus įvesta baudžiamoji atsakomybė už neatsakinką dauginimąsi.

126

Re: Abortai

Saulius parašė:

Nesuprantu kaip aplamai šia tea gali vyrai pasisakyti. Bet kuriuo ateju tai yra moters sprendimas. Nes ne vyri reiks nešiot gimdyt, augint. Dar gerai jei vyras pastovus ir sutinka kartu auginti. O jei tai tiesiog netyčiukas - aistros pasekmė. Visko būna. Tada lieka viena... žiauroka. Žinoma kažkas gali oponuoti kad tai žudymas - bet visgi manau kad tai mažesnė blogybė negu neleisti moteriai pasirinkti.

Branguti, tokius kaip tu reiktų kastruot.

127

Re: Abortai

Raselė parašė:

Aš už abortus. Ir būsiu už juos tol, kol nebus įvesta baudžiamoji atsakomybė už neatsakinką dauginimąsi.

Man butu labai smalsu tokio skeptiko paklausti kaip siandien visuomenes santvarkoje visa tai atrodytu, prasau pateikti logiska vizija. (Kinijos dvieju vaiku politikos pavyzdzio netaikyti).

128

Re: Abortai

pritariu

Raselė parašė:

Jei vaikutis laukiamas tuomet ir klausimas nekiltų, bet abortai daromi tik jeigu vyrai **** juos užtaiso. Tuomet geriau blogus genus iš karto raut su šaknim, kad deb.ilai nesidaugintų. Aš už abortus. Ir būsiu už juos tol, kol nebus įvesta baudžiamoji atsakomybė už neatsakinką dauginimąsi.

129 (redagavo Daniel 2016-07-28 08:23)

Re: Abortai

Aš esu prieš abortus. Net ir saugantis būna visokių nutikimų, kurie nepriklauso nuo tavęs. Todėl visada reikia pasitikrinti ar prezervatyvas nebus koks įplyšęs ar su skylute, visada turėti apsaugos su savim…jei jau taip baisu, tai galima ir nepamiršt kontraceptikų (http://www.efarma.lt/lt/vaistai/nereceptiniai/kontraceptikai) - dar didesnei apsaugai.