41

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

turiu Dormeo matrasą (ne čiužinuką ant lovos užmesti), Miegojimui yra patogu, turi dvi kietumo pozicijas iš abiejų pusių, taigi galima apsiversti kai norisi tampriau ar minkščiau. tačiau vienas trūkumas greitai išriškėjo, mat matraso medžiaga sintetinė ir kažkokia stambiai austa, beveik tuojau pat pradėjo pešiotis siūlai, tarsi aš juos nagais išakėčiau, nesuprantu kur priežastis, juk naudoju užtraukiamas paklodes, nebūnu ant nuogo matraso. dabar jau pagalvočiau ar man tokio reikėjo

42

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

turiu pagalve dormeo memosan ar kazkas pansaus, tokios kalde porolonine, issigulejo per metus, nieko gero.

43

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu Dormeo pagalvę su bambuko pluoštu atvirai pasakius prasta kokybė. sad

44

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu pagalvę, reikėjo priprast, bet dabar į kitą tikrai nekeisčiau smile

45

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Silvestras parašė:

Turiu Dormeo pagalvę su bambuko pluoštu atvirai pasakius prasta kokybė. sad

O kas tiksliau blogai su kokybe?

46

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Audronė parašė:

turiu Dormeo matrasą (ne čiužinuką ant lovos užmesti), Miegojimui yra patogu, turi dvi kietumo pozicijas iš abiejų pusių, taigi galima apsiversti kai norisi tampriau ar minkščiau. tačiau vienas trūkumas greitai išriškėjo, mat matraso medžiaga sintetinė ir kažkokia stambiai austa, beveik tuojau pat pradėjo pešiotis siūlai, tarsi aš juos nagais išakėčiau, nesuprantu kur priežastis, juk naudoju užtraukiamas paklodes, nebūnu ant nuogo matraso. dabar jau pagalvočiau ar man tokio reikėjo

Audrone, o nebandėt susitvarkyti su garantiniu? Tam čiužinio užvalkalui duoda 1 metų garantiją, jei čia gamyklinis brokas - pakeis.
Šiaip tokios bėdos su čiužiniu, man asmeniškai  - ne bėdos. Svarbiausia kad pats čiužinio branduolys kokybiškas. smile

47

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Geriau nusipirkt "Bauer" gaminius , ilgiau tarnauja, bet palygint su Dormeo kainuoja 10 kartu daugiau. Turiu jau 10 metu, tai esu patenkintas kokybe.

48 (redagavo Ieva 2015-04-29 20:49)

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Darrrius parašė:

Geriau nusipirkt "Bauer" gaminius , ilgiau tarnauja, bet palygint su Dormeo kainuoja 10 kartu daugiau. Turiu jau 10 metu, tai esu patenkintas kokybe.

Mano mamukas septintus metus miega ant Dormeo. smile Ir jokių skundų neturi. Plius, jei kas ir pasidarys - garantinis dar 5 metus į priekį galioja.
O kiek tas Bauer garantinio duoda?

49 (redagavo Daylover 2015-11-13 11:49)

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Gal kam reikalingas beveik naujas ciuzinis? Pirktas pries pora menesiu, beveik nenaudotas. Tiesiog nebereikia. Pavadinimas OSLO, pirktas is cia http://auraplus.eu/prekes/viskoelastiniai-ciuziniai/
Ismatavimai 160x200. Parduosiu uz puse kainos. Veiksmas Vilniuje. Jei idomu parasyk.

50

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Jurga parašė:
Audronė parašė:

turiu Dormeo matrasą (ne čiužinuką ant lovos užmesti), Miegojimui yra patogu, turi dvi kietumo pozicijas iš abiejų pusių, taigi galima apsiversti kai norisi tampriau ar minkščiau. tačiau vienas trūkumas greitai išriškėjo, mat matraso medžiaga sintetinė ir kažkokia stambiai austa, beveik tuojau pat pradėjo pešiotis siūlai, tarsi aš juos nagais išakėčiau, nesuprantu kur priežastis, juk naudoju užtraukiamas paklodes, nebūnu ant nuogo matraso. dabar jau pagalvočiau ar man tokio reikėjo

Audrone, o nebandėt susitvarkyti su garantiniu? Tam čiužinio užvalkalui duoda 1 metų garantiją, jei čia gamyklinis brokas - pakeis.
Šiaip tokios bėdos su čiužiniu, man asmeniškai  - ne bėdos. Svarbiausia kad pats čiužinio branduolys kokybiškas. smile

Tikrai reikėtų kreiptis į garantinį, jeigu papuola nekokybiškas gaminys. Aš turiu čiužinuką nuo praėjusios Maxima akcijos, tai iki šiol sveikas užvalkalas, jokių pasipešiojimų.
Dabar mačiau vėl Dormeo akcija Maximoje. Buvau Akropolyje, tai mačiau daug žmonių perkant ir ne po vieną daiktą. Net ir baltarusai prisikrovę vežasi Dormeo pagalvių, čiužinukų, patalynės smile

51

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Turiu ir tą didelę dormeo pagalvę ir tą mažą su išlenkimais. ką galiu pasakyti? NEVERTA. man taip sprandą skauda nuo jos. žiauriai nepatogi...

52

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

o as tai kaip tik turiu dormeo pagalve ir man ji labai patinka ,labai malonu ant jos miegoti jau kelinti metai:)

53

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Darrrius parašė:

Geriau nusipirkt "Bauer" gaminius , ilgiau tarnauja, bet palygint su Dormeo kainuoja 10 kartu daugiau. Turiu jau 10 metu, tai esu patenkintas kokybe.

Pries 10metu galejai gauti dar kokybyska gamini dabar gamintojai pardavineja pagrinde tokia produkcija kuri po garantinio eina saibomis labai greitai, todel nemanau kad verta kisti pinigus i ta daikta kuris po garantinio greitai "subyres". Nes tokia pramones politika siais laikais big_smile

54

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Saule parašė:

o as tai kaip tik turiu dormeo pagalve ir man ji labai patinka ,labai malonu ant jos miegoti jau kelinti metai:)

Pas mane irgi yra pagalve, skustis negaliu bet zaraza kokia sunki big_smile

55 (redagavo Alvydas 2017-10-01 22:13)

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Ieva 'imk storesni, uzteks vieno...'
big_smile

56

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

vienkartinis kiniškas šudas. Veltui išmesti.pinigai!

57

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Sergio parašė:

vienkartinis kiniškas šudas. Veltui išmesti.pinigai!

Ta prasme vienkartinis? Kaip gali būti čiužinukas "vienkartinis"? big_smile

58

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Mes turim Dormeo čiužinį (pirkom iš https://pigu.lt/lt/ciuziniai) , naudojam antrus metus, tai drąsiai galiu pasakyt, kad labai kokybiškas gaminys. Patogus, nesusidėvėjo ir neišsigulėjo, pagerėjo miego kokybė, tai kai nuvažiuojam į svečius, labai jaučiasi, kad ne ant saviškio miegam. :::021

59

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

Alina parašė:

Mes turim Dormeo čiužinį (pirkom iš https://pigu.lt/lt/ciuziniai) , naudojam antrus metus, tai drąsiai galiu pasakyt, kad labai kokybiškas gaminys. Patogus, nesusidėvėjo ir neišsigulėjo, pagerėjo miego kokybė, tai kai nuvažiuojam į svečius, labai jaučiasi, kad ne ant saviškio miegam. :::021

...pasiimkite ir "saviski" kartu...kam paliekate namie viena liudeti ? tada ir sveciuose komfortas garantuotas, o tai "geguziuku" dar parvesit saviskiui netycia ant "svetimu" pasiraiciojus big_smile big_smile big_smile

60

Re: Dormeo gaminiai - ar turit?

...nepasikuklinkite ! geriausia miegoti ant BOXSPRING lovyciu wink