1

Tema: Seni lietuviški filmai

Kokie lietuviški geriausi yra? Jaučiu nostalgija tokiems filmams.

2

Re: Seni lietuviški filmai

Visus gali ziuret.geresni nepalyginamai  nei dabar.

3

Re: Seni lietuviški filmai

puiku Mano vaikystės ruduo, Žaizdos  žemės musų.

4

Re: Seni lietuviški filmai

Superiniai filmai. Lyg apie nieka bet rambo otdyxajet.saduto tuto dar toks yra.mano mazyte zmona.

5

Re: Seni lietuviški filmai

Nezinau kodel nera nauju tokiu filmu. Vis kazkoks s gaunas.spektakliai irgi senu aktoriu neblogi

6

Re: Seni lietuviški filmai

nieko nesukuria kažko įdomaus

7

Re: Seni lietuviški filmai

Iš naujesnių lietuviškų padarė įspūdį Aš esi Tu 2006m., Kai aš buvau partizanas 2008m., Duburys 2009m.

8

Re: Seni lietuviški filmai

Balkonas

9

Re: Seni lietuviški filmai

Riešutų duona

10

Re: Seni lietuviški filmai

Tie filmai tai tikrai geri, o partizanas buvo žmogus kovotojas.. O kokie dabar, išvis nieko nevyksta, bijo visi  -kovot už geresnį gyvenimą na nieko aš kovosiu nusibodo noriu gyventi turėti kažką savo ir Lietuvai duoti ką nors brangaus ir palikti kad prisimintų, kad buvo toks žmogus kuriam svarbi Lietuva.

11

Re: Seni lietuviški filmai

Arturas parašė:

Tie filmai tai tikrai geri, o partizanas buvo žmogus kovotojas.. O kokie dabar, išvis nieko nevyksta, bijo visi  -kovot už geresnį gyvenimą na nieko aš kovosiu nusibodo noriu gyventi turėti kažką savo ir Lietuvai duoti ką nors brangaus ir palikti kad prisimintų, kad buvo toks žmogus kuriam svarbi Lietuva.

Tai eisi į šauktinius, ane?

12

Re: Seni lietuviški filmai

senu lietuvisku filmu rudeni geriau neziureti (propoganda ir depresijos saltinis). naujus ziureti monikos siauciutes bloge. Patariu neziureti visai filmu.

13

Re: Seni lietuviški filmai

Nepjautu rugiu zydejimas..
Riesutu duona..
Turbut,vieni is mano megstamiausiu:)

Seip,yra neblogas naujas,komedija 'Nepatyres' su gerais aktoriais (is 'Dar paziuresim'laidos) A.Bruzu, Ineta Stasiulyte.Man patiko,visai.

14

Re: Seni lietuviški filmai

Velnio nuotaka

15

Re: Seni lietuviški filmai

Senas sovietinis lietuviškas kinas labai neskubus, lėtas, pilnas simbolių. Esu tos kartos atstovas, bet ne daug kas iš to kino ir patinka. Gal patiks kai kam Paskutinė atostogų diena ? Tai savotiškas nespalvotas pilnas vasaros nuotaikos ir kažkokio lietuviško nerimo ir liūdesio filmas. Youtubėje prastoka versija bet yra: https://youtu.be/XRvfDb1UNHo

16

Re: Seni lietuviški filmai

Xxxxxx

17

Re: Seni lietuviški filmai

"Niekas nenorejo mirti..."

18

Re: Seni lietuviški filmai

"Vasara baigiasi rudenį"
nuostabus Mainelytės vaidmuo - paprasta kaimo moteris, kurios žodyje "taigi" telpa daugiau nei kad kokioje išminčiaus knygoje.

19

Re: Seni lietuviški filmai

Sakyčiau Tadas Blinda man jis pasirodė toks geras kai suaugęs peržiūrėjau. Antras geras filmas yra Riešutų duona.

20

Re: Seni lietuviški filmai

"Skrydis per Atlantą" man pasirodė vienas iš įdomesnių filmų, kuriame rodomas Dariaus ir Girėno skrydžio pasiruošimas. Tenka pripažinti, kad sovietmečiu mokėjo kurti neblogus filmus. Nors ir nedaug jų matęs esu.