1

Tema: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

yra tokia situacija kai vyksta pokylis, renginys ar prastmaniu damu ir dedziu sou ar kazkas pan.
Tas atvejis kai susirenka kostiumuoti dedziai ir prastmatnios tetos.
Iskilo klausimas kaip sveikintis su sitomis tetomis kad nebutu kaip izeidimas.
Su dedziais viskas aisku - paspaudi letena ir spakainas.
Bet va kaip su sitom tetom sveikintis:
-paspausti letena irgi (na jos juk ne vyrai)
-apsikabinti (ar neperdaug ?)
-apsikabinti ir duoti klecka i zanda (bus perdaug, supavydes dedziai kad ju zmonas buciuot noriu, teta nustums nenores klecko)

Atsiprasau iskart. Tingiu etiketo kodeksa skaityti (bet turbut teks)
Visada buvau ir esu kiemo chuliganas ir tikrai nezinau kaip elgtis.
Dekingas buciau uz patarimus

2

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Cia vienpusiskai atsakyti neimanoma. Ziurint kokioje salyje ir kokio klano tie zmones...

3

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

P.S. Musu kulturoje dama rodo iniciatyva sveikintis ar ne. Dazniausiai tik  linktelejimas galva. Dama tiesia ranka pirmoji arba netiesia, jeigu nenori. Paprastai nesiglebesciuojama, nebent lb.geri draugai ir laisva atmosfera. Daug priklauso nuo aprangos kodo ir renginio protokolo...

4 (redagavo asmenybe 2017-02-12 12:18)

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

o as jau norejau buti labai atsipalaidaves ir su visomis sveikintis taip kaip noriu big_smile
aciu.
buciau turbut nesveikai apsikvailines del musu susireiksminusiu damu smile
linksesiu tada tik galva kaip kupranugaris visoms, o apsikabinsiu tik grazias niuolikines ir jaunas grazias big_smile
gales damos pavydeti kad ju neapsikabina sitas nuostabus  vaikinas big_smile gal kuri pati uzsipuls kabintis big_smile

5 (redagavo Žynys 2017-02-12 12:28)

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Silpni šūdai elgiasi pagal kitų taisykles. Stipresni už juos elgiasi pagal savo. Ir daro su damom ką nori. Jeigu ten damos, o ne tik atrodo kaip.

6

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Žynys parašė:

Silpni šūdai elgiasi pagal kitų taisykles. Stipresni už juos elgiasi pagal savo. ir daro su damom ką nori.

sita irgi turesiu mintyje big_smile
bet zinai - jei pvz koks darbo vakarelis , tai gali kenteti tavo karjera
o jei seimos vakarelis - tai apsikvailinimas pries gimines

va butent man tavo mintis labai priimtina. Man tas "etiketos kodeksas" visiska nesamone. Kazkoks suvarzymas
Amerikoj visi atsipute, visiem ****
VA buves prezidentas Babama kiek esu mates duodavo interviu sdedamas kavinej ir kalbedamas pilna burna. Kur ten etiketas ??? Siknoj ? Jie visi atsipute

Bet zinai nenoriu kad tetos liktu nepatenkintos ir isizeidusios
Galbut reiks pabandyti ir tavo anti-sudine taisykle

7

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Studijų laikais nuostabaus grožio ir manierų mano auklėtoja mane mokė, kad moterei reikia ranką bučiuoti. smile

8

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Rankos buciavimas daugiau paplites Lenkijoje. Kadangi visur moteris pirmoji istiesia ranka, nebent vyras zymiai vyresnis arba jos sefas, tai Lenkijoje vyras automatiskai siek tiek linkteli, pakelia riesa prie lupu ir paksteli. Reikia zinoti, kur pakstelti, kad dama neisizeistu ir nepalaikytu familiarumu. Buciuojant butina ziureti damai i akis.
Lietuvos kulturai lenkai padare didele itaka, ypac aukstesniam luomui, tai rankos buciavimas ir pas mus islikes, bet laikoma daugiau konservatyvumo apraiska. :::008

9 (redagavo Valdas 2017-02-13 11:32)

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Jokių bučiavimų, jokių linktelėjimų, jokio mandagaus nusižeminimo veiksmų, kritiškas žvilgsnis, vertinantis jos išvaizdą - be jokio didelio patikimo. Vyriškas priėjimas kaip stipresnio (bet turi būti stiprenis) - palietimas, kurios nori jos vietos (išskyrus erogenines zonas) - gal net plaukų - apžiūrint juos - tai, kas ją truputį nustebintų, įžeistų, ir leistų suprasti, kad ji silpnesnė, ir kad domonuoja jis bei kad bet kada gali peržengti jos saugumo ribą ir daryti su ja ką nori.

Jokio didelio patikimo nėra savaime, kai moteris pagal tautybių ir klasės stiprumo visumą yra silpnesnė ar daug silpnesnė už vyrą. Tada vyrui ji nėra kažkuo ypatinga, jis ja labai nesižavi, nors ji jam patinka - o to moteriai ir reikia - stipresnio už save vyro.

Subines laižo pagal tautybių ir klasės stiprumo visumą silpnesni už moteris vyrai - kurioms to reikia - jos renkasi tokius.

Tai įprasminta klasikinio elgesio taisyklėse, bet jos tinka tik silpnesniems už moteris vyrams. Stipresnių elgesio etiketas yra visai kitoks. Priešingas.

Moterys atiduoda pagarbą stipresniems už jas vyrams.

10

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Cia jus, Valdai, aiskinat is savo boksto tipiska sado - mazo atveji...Tai niekur neveda, anksciau ar veliau istiks  destrukcija ir nusivylimas...Ypac, kai sis psichines priklausomybes, bet ne meiles rysys nutruks...
O kad tikru damu nemates, tai jau faktas. Uz aprasyta atveji galit buti apkaltintas seksualiniu priekabiavimu ir apsauginiu graziai palydetas pro duris .Tuom aukstuomenes vakarelis jums ir pasibaigtu...:::008

11 (redagavo Valdas 2017-02-13 21:51)

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Nesvaik. smile Esmės nesupratai, o ir aprašymą irgi supratai savaip bei iškraipei. Fantazavimas į visas puses. Niekas nekalbėjo apie tą, ko prifantazavai. Normalus vyriškas elgesys, bet kur vyras yra stipresnis už moteris, o ne atvirkščiai - kas yra apgailėtina. Vyrui bendrauti su stipresnėm moterim yra labai kvaila, nes jis visada bus pažemintas, nes visada galiausiai prieš jas pralaimės, todėl bus nevykėlis. To turi nebūti vyro gyvenime, išskyrus tuos, kuriems to reikia - taigi, ir vakarėlių kultūroje. O ar ten aukštuomenė - tai ne. Aukštuomenė yra aukštosios klasės (klasė yra genuose), o tokių Lietuvoje nėra, nors gal vienas žmogus ir yra. Ten vidurinioji klasė, vaidinanti aukštąją, ar žemoji klasė - atrodo ir yra visiškai apgailėtina tiems, kas tai supranta. Tai kvailių spektakliai - kvaili, net jei tradiciški.

Viskas turi būti natūralu pagal įgimtą jėgą ir jos skirtumą. Kaip ir yra. O tie, kurie vaidina nuolankius, kai yra stipresni - tai tik kvailas šou, jei jiems to reikia, ar jei jie tokiais išauklėti - sužaloti psichiškai tuomet. Nes stipresnis yra stipresnis ir turi tai rodyti. Bei moterys turi tam nusilenkti. O ne atvirkščiai.

Aukštuomenės, kuri yra žemoji ar vidurinioji klasė, vakarėliai - yra toks cirkas, į kurį bilieto nepirkčiau, nes tikras cirkas įdomiau - nes ten tikra. Ten visi savo vietose, o tuose vakarėliuose - ne.

Tie vakarėliai yra aukštuomenės, kurios nėra, nes nėra aukštosios klasės prigimties žmonių - parodija.

O parodijų, kuriose žmonės mano, tiki, kad iš tiesų yra tokie, kokie nėra - nekenčiu, nes tai apgailėtina - dėl jų kvailumo, jiems manant, kad jie yra kažkas labai vertingo - kai nėra.

Paprasta žemoji ir vidurinioji klasė - kvailai bandanti kompensuoti aukštąją - kurios jų prigimtyje nėra - todėl ir toks natūralus elgesys - jiems neįmanomas. Jo juose nėra. O vaidyba nematant, kas jie yra - padaro juos visiškais kvailiais. Šia prasme - jie ir yra.

Jei tai būtų žemosios klasės ir viduriniosios klasės vakarėliai - ir taip būtų teigiama, kaip ir yra - tada būtų puiku - ir aš ateičiau. Į žemosios. Nors pagal tautybes esu stipresnis už jų aukštuomenę, tai yra viduriniąją klasę. Bet - aš eičiau pagal klasę - kad nevaidinti to, kas nesi. Kad nevaidinti, kad elgsiesi, kaip vidurinioji, ar tuo labiau kaip aukštoji - kai vistiek ne - kad ir ką išmoktum suvaidinti elgesiu ir apranga. Tikrumo tame nėra. Nes jis įgimtas.

Arba ateičiau į klasių vakarėlį. Kuriame susirinktų ir žemosios, ir viduriniosios klasės žmonės - skirtingų tautybių, skirtingo jų stiprumo - pabendrauti, praleisti laiką kartu. Tada taip. Bet tai būtų klasių vakarėlis,

Ne aukštuomenės. Nes jos nėra. Jokie pinigai ir joks darbas žmonių nepadaro aukštąja klase. Ja gimstama. O kad juos uždirba tie, kurie yra su stipresnėmis tautybėmis tarp silpnesnių - tai nieko nekeičia. Tai tik toks rezultato faktas - tokia priežastis. Pavyzdžiui, Nerijus Numavičius - turtingiausias Lietuvoje - jis su kokiais 30 procentų šveicarų tautybės - žemosios klasės - įsivaizduoji? Tarp lietuvių su slavų, estų, ir žydų. Na, Darius Mockus irgi su šveicarų - daug mažesniu kiekiu - vidurinioji klasė.

Ar pasaulio aukštuomenė - pavyzdžiui, Evelyn de Rothschild - žemosios klasės ŠveicarųLichtenšteiniečių tautybės. Gali įsivaizduoti, kad Rotšildai - žemosios klasės? Kaip ir Šveicarijos šveicarai - todėl jie daug ką sprendžia referendumais. Nes nėra viduriniosios klasės, kuri vadovauja žemajai, nes yra stipresnė. Bet tos tautybės - yra labai stiprios. Ir atitinka kitų tautų viduriniąją klasę ar yra už jas stipresnės. Karališkosios šeimos - taip pat viduriniosios klasės.

Na, primelavau, tad - Gero Vakaro. smile

12

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Cia jus tik reiskiat savo emocijas ir poziuri, bet yra kaip yra ir zmonems tenka dalyvauti tokiuose, anot jusu cirko suejimuose, nes to reikalauja ju statusas ir karjera. Jau is anksto buna pranesama apie aprangos koda ir renginio protokola, kur ir nustatomos tam tikros ribos...
Tiek ziniu.
Jums irgi gero vakaro. :::008

13

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Reikia sakyti "labux, pupa. Kon tu? A nuor pasitrynt apie kebabinę?"

14

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

P.S.Vladui, jusu vardas taip pat slaviskos kilmes. Vedinys nuo "Vladimir"...
Mano, beje, cia psiaudonimas.

15 (redagavo Valdas 2017-02-14 22:52)

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Vladas - jo. Bet ar aš Vladas, brangioji akloji višta?

Damos - lenkia prieš mane galvas. Net jei to nenori ar mano, kad taip nebus, nes nebuvo su kitais. Bet kokio stiprumo. Toks įgimto stiprumo skirtumas, kad tai neturi reikšmės - nori jos ar ne. Man tai malonu. Gali ir klupėti ant kelių. Tai nėra kažkas patrauklaus - bet vistiek - atitinka jėgos skirtumą. Dar galėtų bučiuoti man kojas per pokylį. Būtų kaip tik. Toks elgesio protokolas - tinka daug stipresniems už makštis vyrams. Jos turi atiduoti visišką pagarbą jiems. Jų valdovams.

Gerai, kad pseudonimas, bet aš ne tik pagal jį taip parašiau. Vardas juk nėra pagrindas - kas protingai vadovautųsi vien vardu, o ne minčių turiniu. Gavai, ką davei - supranti ar ne.

Todėl pereinant nuo silpnesnių už moteris vyrų elgesio, prie stipresnių už jas vyrų elgesio - klausimas yra toks:

Kaip damos turi elgtis su už jas stipresniais vyrais - kad bent neatrodytų kvailai. smile

16

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Cia tema buvo "Kaip sveikintis su DAMOMIS ". Paskaitykit nuo pat pradziu.Jis ruosesi i aukstuomenes vakareli. Jus nukrypot nuo temos.
Ne visos moterys yra DAMOS.
Dabar i jusu replikas, kaip as jas suprantu. Jus kazkodel supriesinat vyrus su moterimis. Vyras jau is prigimties yra fiziskai stipresnis, kad globotu moteri ir savo palikuonis...Bet cia priesistore...Dabartineje visuomeneje santykiai keiciasi...Statusas visu vienodas nepaisant lyties...
Jums, asmeniskai, manau truksta savivertes ir pripazinimo vyru tarpe... Zmogus, ar tai butu moteris ar vyras, turintis orumo ir  zinantis savo verte,  nebijo atrodyti kvailai , nes taip kazkam atrodo, kas galbut ir nera toks protingas... Jis arba ji zino, kad nera kvailas, -a, o tai ir yra svarbiausia. o ne kas ka apie ji, ja  pasakys, nes svarbu ne atrodyti, o buti ... Buti savimi...
Valdas, nuo valdyti, Vladimir nuo vladiet mirom...

17 (redagavo Valdas 2017-02-14 23:26)

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Statusas yra vienodas tik tarp vienodų. Tai, kad ir kokiais sapnais pagrįstas bandymas suvienodinti moteris ir vyrus - jis iš prigimties neįmanomas. Nes imant stipriausius - vyrai stipresni. Ir proto darbuose - ir raumenų. Todėl klaidingas teiginys, kad kažkas pasikeitė, kai ne. Prigimtis tokia pati.
Tik kvailėm davė pasakas - kuriom jos tiki. O protingos mato kaip yra, ir nekliedi.
Atrodyti kvailai yra viskas gerai, jei ten yra atrodymo kvailai vakarėlis. Bet jei vakarėlis rimtas, ir žmonės nori atrodyti rimtai - tai viskas turi būti pagal prigimtį, o ne cirkas.

18

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Atsakiau į klausimą neperskaitęs, ką parašė temos autorius. Na, jei kreiptis į damą reikia ne gatvėje, o atėjus į banketą, tai reikia sakyti "Labux, kon tu? Kon čia ėst duod? A eini į salikę pasikraipyt biškelį, ar tiesiai pas mon į urvą?"

19

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Valdas parašė:

Silpni kvailiai dalyvauja, kur tenka, o ne ten, kur jie pasirenka, ir taisykles, pagal kurias tai bus daroma. Tai nebuvo nuomonė ir emocijos - slavų šūde - bet tai, ko tu nesupratai.

Tai puikus etiketo vadovas zmogui,teigianciam-as kieciausias vaikinas visam kaime.O tam kaime tik vienas namas.Cia posakio vertimas is rusu kalbos,gal kiek netikslus.

20

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

tiriamas zvilgsnis ir vos vos pastebimas linktelejimas. patikrinta, suveikia visada. jeigu esi visiskas asilas, gausi i galva, kitais atvejais rezultatas visada teigiamas. su tu damu vyrais kartais tenka aiskintis atskirai, bet tai kita tema..