41

Re: menesines

Karina merguzele,jei jau cia uzeini tokio amziaus tai tikrai mamos paklaust nebijok,arba ne sitam puslapy atsakymo ieskok

42

Re: menesines

Man nebuvo sunku pasakyti nors mama pati is akiu pamate. As tokia padukusi koas kilnoju begioju o kai prasidejo mm tai nei kojos nei begiot. Poto galu gale paskambinau mamai po mokyklos nedrasiai sakau '' man prasidejo'' ir ji pati pasake kad jau buvo supratus big_smile

43

Re: menesines

Sveiki man jos prasidejo.ryte bet tik parduotuveja pastebejau kad.kraujuja mamai bandziau pasakyti bet tema nukreipiau ir glvoju kaip mamaipasakytias bijau kad man kazkas blogai butu nes man tik10

44

Re: menesines

Mielos mergaitės, tikrai nėra ko gėdytis tai pasakyti mamai wink Juk ji jus pagimdė, jus augino ir pati tokius dalykus nuo pradžių pradžios patyrė ir juo labiau ji jus myli, kad ir kaip jus sutartumėte smile

45

Re: menesines

Sveiki esu 15m , sergu menesinemis , labai noriu sekso patarkit ka daryti ,?

46

Re: menesines

Kas cia per surudijusi nesamone...Net nuo praeitu metu pavasario. Gal kabos kol ta mergaite i pensija iseis ?

47

Re: menesines

Nu žodžiu, aš tai gydau nuo mėnesinių. Suteikiu garantiją 9 mėnesių.

48

Re: menesines

tai kad ne visoms tokia garantija susiteikia.....:D

Deimantas parašė:

Nu žodžiu, aš tai gydau nuo mėnesinių. Suteikiu garantiją 9 mėnesių.

49

Re: menesines

Indre parašė:

Sveiki esu 15m , sergu menesinemis , labai noriu sekso patarkit ka daryti ,?

pasimylek su kokiu nors vaikinu tau patinkaciu

50

Re: menesines

Zodziu, mergaite, jeigu pasizaist su savim negana, tai sveisk vainikeli i Nemuneli...tik kad nereiktu gailetis, kad taip anksti praradai...