1

Tema: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Taip nutiko, kad vieną rytą, išbėgęs pabėgioti ir bandydamas peršokti kliūtį, netyčia susilaužiau koją. Mano pačio nelaimei, esu studentas, studijuojantis magistrą ir įveikęs teorinę dalį, perėjau prie duomenų rinkimo. Jau mačiau save, kaip vaiksčiosiu ir rinksiu anketas, visas laimingas, žinodamas savo tikslą, bet net nenutuokdamas, kad nutiks tai, kas nutiko...

Kartais atrodo, jog turėtų nusvirti rankos, bet visada sakiau, jog negalima pasiduoti ir reikia kovoti. Tad nutariau ir aš kovoti. Siuntinėju savo anketas visiems, prašau užpildyti, pasidalinti, bet viskas labai sunkiai vyksta. Tačiau, net ir dabar, sukaupęs visas jėgas, nežadu lengvai pasiduoti.

Kaip sako, vienas lauke, ne karys, tad norėčiau ir Jus pakviesti prisidėti, palaikyti ir padaryti mažytį, bet mano akimis, didį darbą. Norėčiau paprašyti, kad užpildytumėt mano anketą ir jei galite, pasidalinti ją su 3-5 žmonėmis, arba kiek jau išeis.

Ačiū tiems, kurie padės įrodyti, jog jei kažko labai nori, neįmanomi dalykai, gali virsti įmanomais smile Ir maži, bet didūs darbai, gali kažkam atnešti. O gerumas, visada grįžta atgal smile

Šati ir nuoroda:
http://****/apklausa/871016957/1/

P.S. Nebūtina būti klientais ir viską žinoti apie ją. Čia tiriama reputacija, tad jei kas paklaustų, kiek balų duotumėt ir negalėtumėte nepasakyti, tai taip ir čia žymėkit, ačiū smile

2 (redagavo Darius 2017-03-14 20:27)

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Imesk foto su suluzusia koja, kad tikrai zinotumem, kad ne siaip cheatini ir bandai pritraukt daugiau atsakinetoju smile zinai internetas pilnas scamo

3

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Taip, butume uztikrinti, kad viskas sazininga...

4

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

pakeisk visa praktine dali ir bandyk taikyti kitus tyrimo metodus nereikalaujancius anketavimo

5

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Gal jau ir velu ka nors keisti...

6

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

anketos, anketos...
tarybiniais laikais buvo maždaug toks posakis - didžiausias oficialiai įteisintas melas - statistika smile

ir tame dalyvauti???
taip, teko kažkada su ta teorija susipažinti. ir geriausiai įstrigo pvz. - bet kokia apklausa remiasi tik labai siaura visuomenės dalimi. šiuo atveju - būtent ta, kuri neaišku kokiais tikslais užpildytų anketą. o kad anketoje būtų objektyviai ar subjektyviai pateikti teisingi atsakymai? smile)))))) anekdotas ir tiek.

7

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Šiame tyrime naudoju tiek anketinę apklausą, tiek imu interviu iš draudimo ekspertų, tad yra reikalingi abu tyrimai, kurie vieną kitą papildys smile Labai ačiū už pildymą, jau nemažai pasistūmėjau į priekį, be Jūsų to pasiekti negalėčiau smile dar liko apie 102 anketas užpildyti smile

8

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Vargsas vaikas...Uzjauciu...

9

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Ačiū už užuojautą smile pabandysiu įkelti savo nuotraukas į profilį, jei kažkam kils įtarimų, jog meluoju smile

10 (redagavo Darius 2017-03-18 17:12)

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

atsakiau, bet tai ten tie klausimai, tai tokie kad is kur galiu zinoti ar tas draudimas dirba pelningai ar pan smile be to jei jie duoda finansines atsaskaitas tai gali ir pats pasiziuret smile ir kazkuris klausimas isvis neaiskus buvo

as jei pazymi rasyciau, tai prasta uz tokia apklausa tongue

11

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Modestas parašė:

Taip nutiko, kad vieną rytą, išbėgęs pabėgioti ir bandydamas peršokti kliūtį, netyčia susilaužiau koją. Mano pačio nelaimei, esu studentas, studijuojantis magistrą ir įveikęs teorinę dalį, perėjau prie duomenų rinkimo. Jau mačiau save, kaip vaiksčiosiu ir rinksiu anketas, visas laimingas, žinodamas savo tikslą, bet net nenutuokdamas, kad nutiks tai, kas nutiko...

Kartais atrodo, jog turėtų nusvirti rankos, bet visada sakiau, jog negalima pasiduoti ir reikia kovoti. Tad nutariau ir aš kovoti. Siuntinėju savo anketas visiems, prašau užpildyti, pasidalinti, bet viskas labai sunkiai vyksta. Tačiau, net ir dabar, sukaupęs visas jėgas, nežadu lengvai pasiduoti.

Kaip sako, vienas lauke, ne karys, tad norėčiau ir Jus pakviesti prisidėti, palaikyti ir padaryti mažytį, bet mano akimis, didį darbą. Norėčiau paprašyti, kad užpildytumėt mano anketą ir jei galite, pasidalinti ją su 3-5 žmonėmis, arba kiek jau išeis.

Ačiū tiems, kurie padės įrodyti, jog jei kažko labai nori, neįmanomi dalykai, gali virsti įmanomais smile Ir maži, bet didūs darbai, gali kažkam atnešti. O gerumas, visada grįžta atgal smile

Šati ir nuoroda:
http://****/apklausa/871016957/1/

P.S. Nebūtina būti klientais ir viską žinoti apie ją. Čia tiriama reputacija, tad jei kas paklaustų, kiek balų duotumėt ir negalėtumėte nepasakyti, tai taip ir čia žymėkit, ačiū smile

Yra labai geras posakis: blogam sokejui ir kiausai maiso. Tai jai zmones protingi manau supras kad cia tiesiog ieskojimas lengvo budo pasidaryti sau kazkokia statistika kad nereiketu kazkus paciam lakstyti ir ja rinktis

12

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Anketa tikrina ne žinias apie įmonę, o nuomonę ir jausmus apie ją pačią. Man gali būti ir žmonės, kurie pirmą kartą išgirsta įmonės pavadinimą, nes net išgirdus, mes jau galime turėti kažkokią nuomonę, kuri laikui bėgant, gali kisti smile

Kalbant apie lengvą būdą, tai tikriausiai logiška, jog su tokia koja, nėra lengva vaikščioti ir rinkti duomenis. Galėčiau save per prievartą versti, bet klausimas kiek tai bus naudinga mano kojai. Ir jei, kaip sakote, kiau*** maišytų, greičiausiai ieškočiau pasiteisinimo, kaip nedaryti darbo, bet šiuo atveju, nutariau nepasiduoti ir pasiekti savo tikslą. Todėl ir prašau visų pagalbos, kas gali padėti ir tokių žmonių atsiranda nemažai, už ką esu be galo dėkingas smile

Labai ačiū visiems, kas prisidedate ir padedate, iki tikslo, man jau liko visai nedaug, vos 50 anketų smile

13

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Jei nori suzinoti apie imones reputacija, tai sedint su suluzta koja laisvai gali tai padaryti. Daugumoje imoniu katalogu, ypac internete yra klientu nuomones rodykliai. Todel nereikia nuleisti ranku, o prisesti prie paieskos irankiu. Ir bus tau laime

14

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Aš naudoju Reputacijos Instituto parengtą RepTrak modelį (https://www.reputationinstitute.com/reptrak-framework.aspx), pagal kurį, norint įvertinti įmonės reputaciją, reikia apklausti tam tikras grupes, kurios gali būti vartotojai, tiekėjai, darbuotojai. Šiuo atveju tiriu vartotojus (esamus ir galimus), todėl ir darau anketines apklausas smile

15

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

понятно. в данной ситуации у тебя будет проблема адекватной реакции работников компании

16

Re: Sulūžo koja, magistrinis ant nosies, rankos nusvyra.

Tikekimes magistrinis i pabaiga, o tuo paciu ir koja sugis...:::008