61

Re: Mano svajoniu vyras.

Taip šiuo metu tos priešingybės mane traukia kaip magnetas.Kaip ir kiekviena normalu vyrą.Kas čia antgamtiško.???
ir anoje temoje aš turėjau raumenį kad vyrai su moteriškomis dažniausiai pameta galva todėl jos bekelėje dažniau yra balastas nei pagalba.
o ir klausima kuri užduodate o paskui atsakote kažkaip nejauku atsakinėti.

62

Re: Mano svajoniu vyras.

Keista, kai zmogu traukia priesingybe...:::003

63

Re: Mano svajoniu vyras.

Lilit parašė:

Šią akimirką svajonių vyrą atstotų pilnas bankomatas namuose big_smile

galiu suteikti.ka uz tai mainais?

64

Re: Mano svajoniu vyras.

Marina ll parašė:

Keista, kai zmogu traukia priesingybe...:::003

Gal galima paklausti kas čia taip keista.

65

Re: Mano svajoniu vyras.

ach, jauskitės kuo jaukiau ir atsakinėkite savaip:-) ir galite nekreipti dėmesio į mano nemandagų ar Jums neįprastą elgesį :-)
o aš eisiu išbandykite bekelę. bent jau su karučiu :-)

66

Re: Mano svajoniu vyras.

Turiu jaustis nepatogiai dabar už tai kad užsipuoliau moteriške???? ir dar dvigubai nes jums teks stumti vienai karuti ir dar bekele???

67

Re: Mano svajoniu vyras.

na, jeigu  sakote, kad užsipuolėte, tai gal taip ir padarėte, nežinau Jūsų ketinimų. Užpulta nesijaučiu, bet gal esu itin nepastabi...
O mano bekelė pasipuošusi šalpusniais bei kurmių paruoštu vartojimui juodžemiu. Jei norite jaustis geriau - kviečiu į talką :-)

68

Re: Mano svajoniu vyras.

http://g1.dcdn.lt/images/pix/vyras-66620776.jpg

69

Re: Mano svajoniu vyras.

Cia svajoniu vyro nuotrauka ? :::008

70

Re: Mano svajoniu vyras.

taip smile kur nepasisuksi islamo armija smile

http://i2.cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/160928151515-02-iraqi-housewife-wahida-mohamed-exlarge-169.jpg

71

Re: Mano svajoniu vyras.

Siaubinga siu dienu realybe...Liudna.

72

Re: Mano svajoniu vyras.

tikri vyrai.

73

Re: Mano svajoniu vyras.

Bet ne svajoniu...

74

Re: Mano svajoniu vyras.

kodel ne svajoniu,juk busi kaip uz akmenines sienos niekada nepaves neapgaus negeriantis nerukantis ir tt ir pns

75

Re: Mano svajoniu vyras.

Man baisus ginkluoti, ypac ta moteris. Gal as baile ?

76

Re: Mano svajoniu vyras.

policija kai sustabdo taippat drebi?ginklas gali buti ir sakute,prie stalo juk nebijai:) nebijok nieko juk tikinti esi.

77 (redagavo gedukas 2017-04-21 15:24)

Re: Mano svajoniu vyras.

Anna parašė:

na, jeigu  sakote, kad užsipuolėte, tai gal taip ir padarėte, nežinau Jūsų ketinimų. Užpulta nesijaučiu, bet gal esu itin nepastabi...
O mano bekelė pasipuošusi šalpusniais bei kurmių paruoštu vartojimui juodžemiu. Jei norite jaustis geriau - kviečiu į talką :-)

Sakyk kur mielai padėsiu.
Tik keista kad žmogus iš vilniaus kur žemė geriau parduoti - joje kapstosi.

78

Re: Mano svajoniu vyras.

Reikalu su policija nesu turejusi.
Zodis ginklas turetu buti nuo zodzio gintis, bent jau lietuviu kalboje. Vargiai, ar mokeciau taip apsiginti.

79

Re: Mano svajoniu vyras.

lietuviu kalboje........,ar pirmieji ginklai buvo gintis skirti?apsiginti gali kiekvienas nuo betkokio ginklo.policija pasienyje niekada netikrino paso?

80

Re: Mano svajoniu vyras.

Taip, pasienyje tikrino, bet jie malonus, sypsosi.
Pirmieji ginklai gal buvo skirti nuo zveriu gintis ir juos medzioti. Niekad tuo nesidomejau. Reikes pasizrt.internete...:::008