21

Re: as myliu muzika nes........

nes tai mano gyvenimo soundtrack'as

22

Re: as myliu muzika nes........

...ji daro gyvenima spalvotesni :::426 :::140

23

Re: as myliu muzika nes........

http://www.youtube.com/watch?v=4zrjNv7yCT4 nes man patinka groti ir klausytis muzikos wink

24

Re: as myliu muzika nes........

nes man lengviau ja kalbeti

25

Re: as myliu muzika nes........

Kazkas parašė:

nes man lengviau ja kalbeti

big_smile

26

Re: as myliu muzika nes........

Niekur ir neradau kur apsisviest kodel.kodel toki tembra suvokiam kaip baisu ar panasiai.kame turi but harmonija,kokia ta muzikos psichologija.

27

Re: as myliu muzika nes........

Kazkas parašė:

nes man lengviau ja kalbeti

Viesai gal gali pasisakyt?ivertinsim.vilku taryba tars zodi

28

Re: as myliu muzika nes........

Ilona parašė:

http://www.youtube.com/watch?v=4zrjNv7yCT4 nes man patinka groti ir klausytis muzikos wink

Neblogai laukiam taippat sedevru.
http://m.youtube.com/?#/watch?v=2s0-wbXC3pQ

29

Re: as myliu muzika nes........

myliu muziką, nes ji gali nuraminti, pradžiuginti, pravirkdyti - ji padeda atsikratyti liūdesio ir pajusti gyvenimo džiaugsmą smile

30

Re: as myliu muzika nes........

Kai pagalvoji, kad bugnus gamino is ozio odos, o smuiko stygas is aviu zarnu, ko gero ir gitaros taip pat, tai net sunku suvokti, kad zmogui reikejo dar kazko , kas padetu isgyventi, islikti, kol mirtis istiks...:::008

31

Re: as myliu muzika nes........

Taip išeina kad homo sapiens iš prigimties yra sado mazo.pirma kaili nudyrė paskui bugna apvilko ant galo dar ir pagrojo su savo patyčiu objektu.

32

Re: as myliu muzika nes........

gedukas parašė:

Taip išeina kad homo sapiens iš prigimties yra sado mazo.pirma kaili nudyrė paskui bugna apvilko ant galo dar ir pagrojo su savo patyčiu objektu.

Nereikia taip baisiai teisti-juk viskas tik is meiles menui...

33

Re: as myliu muzika nes........

vote for koment.admin

34

Re: as myliu muzika nes........

man muzika yra neatsiejama gyvenimo dalis,ji mane ikvepia ir motyvuoja,netgi nukreipia teigiama linkme,atsako I amzinus klausimus,kartais muzika ir liudi su manim,o kartais kartu tashkomes is euforijos....zodziu muzika neatsiejamas mano kompanjonas ,visada su manim diena ir nakty,ir darbe muzika skamba ausyse o as dainuoju kartu su ja smile

35

Re: as myliu muzika nes........

ji padeda atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius smile

36

Re: as myliu muzika nes........

ji yra dalis manęs, ji visur su manim keliauja, be muzikos neišgyvenčiau nė dienos. Muzika man yra išgelbėjusi gyvybę, ji visada būna tada, kai man jos labiausiai reikia, ji man suteikia jėgų kovoti ir gyventi, ji man suteikia daug džiaugsmo pilnų akimirkų.. Muzika man yra tas pagrindas, be kurio nė iš vietos, tai daugiau nei garsas, melodija ir žodžiai. Myliu muzika, nes be jos - aš kaip be savo sielos.

37

Re: as myliu muzika nes........

Mantė parašė:

ji yra dalis manęs, ji visur su manim keliauja, be muzikos neišgyvenčiau nė dienos. Muzika man yra išgelbėjusi gyvybę, ji visada būna tada, kai man jos labiausiai reikia, ji man suteikia jėgų kovoti ir gyventi, ji man suteikia daug džiaugsmo pilnų akimirkų.. Muzika man yra tas pagrindas, be kurio nė iš vietos, tai daugiau nei garsas, melodija ir žodžiai. Myliu muzika, nes be jos - aš kaip be savo sielos.

Tai dovana tau uz tavo parasytus grazius zodzius,sesute...
https://www.youtube.com/watch?v=bPY_x84TncU

38

Re: as myliu muzika nes........

Pasigydykit, dauguma jusu nesveiki xD.

Sako be muzikos gyventi negali.
Bi*ch please, be vandens, oro, maisto, silumos, atmosferos, tinkamo slegio, traukos ir t.t. jus negalite gyventi o tikrai ne be muzikos. Tie kurie radijoj dirba kai ju paklausia kokia muzika megsta sako "tyla".

Dabar suprantama visi islepe ir kaip narkomanai su tom ausinem net i tulika eina. Consumina visoki s koks papuola, o realybej nežino nei kaip smuiko raktas atrodo. Niekada nepasikliauciau kitu zmogum kuriam muzika prilygsta gyvenimui labiau nei sunim. Gyvenime visada buvo ir bus svarbesnių dalyku uz muzika. Gaila kad zmones amžinosioms vertybėms taip neatsiduoda kaip muzikytei.

Bet is dalies suprantamas toks tupas vartotojiskumas, nes muzika stimuliuoja smegenis issiskiria dopaminas (laimės hormonas) taip pat kaip ir vartojant narkotikus. Tada sunku mesti klausyti tiesiogine prasme, norint nebeklausyti reikia mesti. Nes issivysto priklausomybe. Kai as tik studijavau irgi ziauriai belekokia medija i save kisau, bet kai atejo laikas daryti baigiamaji darba, is telefono kazkaip issitryne visa muzika ir ardavau prie bakalaurinio iki paryčių kasdien beveik be atsikvepimo neturedamas laiko kazko klausyti. Va tada as supratau ką reiskia subresti. Kai esi nuvarges ir issekes gauti pavalgyti va cia yra vertybe. Ir aplamai visi tos muzikos klauso kad nuo saves pabegti. Tyla yra gailiga ir veda is proto. Zmones jos bijo, bijo susidurti su savo mintim.

Anyway pagarba visiem tiem, kurie sugeba rasti gyvenime prasme puikiai ir be muzikos

O as myliu muzika nes man tai yr budas isreiksti emocijas sau paciam. Kartais kai man liudna as neverkiu o pasiemu gitara ir ta verkima isreiskiu per muzika. O siaip didžiąją dali muzika mano gyvenime veikia kaip kazkas ne ko as klausau o kas manęs klauso. Turii omenyje kad visada turejau kitokias mintis kitoki supratima tai visada smagu rasti kūrinį kuriuo apdainuojama butent tas kitoniskas mastymas, gaunas kazkas panasaus i bendraminčio suradimas.

39

Re: as myliu muzika nes........

dar nesissiaiskinau kodel, bet namu ruosoje klausausi klasikos. sokant - zinoma ritmo muzika. dar yra muzika, kurios "atsiklausau" sociai ir niekada prie jos nebegriztu. norint issiverkti padeda melodija ir textas. taciau yra muzika, kuri ateina is kazkur, nors aplinkui tyla. ja natomis isreiskus, nebutu gal ne pilnos eilutes. labai trumpas momentas, kurio nespeju uzregistruoti, kad pakartociau melodija. kas tai... minties klaida?

40

Re: as myliu muzika nes........

Mantė parašė:

ji yra dalis manęs, ji visur su manim keliauja, be muzikos neišgyvenčiau nė dienos. Muzika man yra išgelbėjusi gyvybę, ji visada būna tada, kai man jos labiausiai reikia, ji man suteikia jėgų kovoti ir gyventi, ji man suteikia daug džiaugsmo pilnų akimirkų.. Muzika man yra tas pagrindas, be kurio nė iš vietos, tai daugiau nei garsas, melodija ir žodžiai. Myliu muzika, nes be jos - aš kaip be savo sielos.

Mante, cia Tu tik apie savo megstama zanra, ar aplamai ...visokia muzika, nuo metalo iki klasikos irtaukiant liaudies dainas be instrumentu ? smile