61

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

tik nereikia lia lia vyrams tai svetima.anot vieno radijo vyrai kaip vištos dvidešimt metru nuo namu ir jau niekieno.

62

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

gedukas parašė:

tik nereikia lia lia vyrams tai svetima.anot vieno radijo vyrai kaip vištos dvidešimt metru nuo namu ir jau niekieno.

Kai auginau vistas,jos vakare visgi gryzdavo namo...Na o jei vyras tik paukstis,cia matyt kalbama apie smegenis,tai visko pasitaiko..

63

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Ne, Breino nuomonė toli gražu nėra narcizo nuomonė, tiesiog toks jos pateikimas ne visiems priimtinas, bet teksto prasmė ir yra tame, kad kiekvienas jį priima pagal savo asmeninę pasaulėžiūrą, vertybes ir būtinai asmenines patirtis. Breinas pažvelgė labiau visuminiai, tarsi apibendrindamas ir jis toli gražu nėra neteisus. Bet aukštinti balzakišką amžių virš kitų - tuštybių tuštybė, tai tik panacėja dabar esantiems tame amžiuje. Kiekvienas amžiaus periodas yra nepakartojamas, ir kiekvienas turi ir savo pliusų, ir minusų. Būk kokio nori amžiaus, bet prifarširuotas kompleksais, negebėjimais ar lytiniais nukrypimais vargiai jau čia patempsi jaustis laimės būsenoje. Iš praktinės pusės suprantama, kad vyrų pasirinkimas didesnis moterų amžiaus atžvilgiu. Ir labai net linksmai skamba reikalavimų tekstukai, kai trijų vaikų balzakiško amžiaus 'dama' su nebaigtu viduriniu išsilavinimu ieško tokio vyro, kokio paieškas galėtų sau leisti tik išprususi, gracinga, figūringa, dvasiškai netuščia, savo vertę žinanti moteris. Na, čia blogybė tame, kad prisižiūrima vieni į kitus ir peckinamas tekstas, iki kurio kai kuriems panašiai kaip man iki Kinijos tam tikroj pozoj. 50-mečiai turi patirtį, iš vienos pusės jie nevizgina nuoga lytimi kitiems prieš nosį, kita vertus, tai kaip ir problema, nes gal tas vizginimas būtų jau vienas paskutiniųjų. Kiekvienam savos vertybės ir prioritetai, bet tikrų virš 50-ties damų nėra labai jau daug, paprastai tai, atleiskit, bet daugiausia moteriškės ir bobos su vaikais. Nebūkim storžieviais, bet būkim neutraliai sąžiningi.

64

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

manau, kad 50+-10 pamena seriala Twin Peaks. Tai stai, ziuriu dabar jo naujasias serijas po 25 metu. Taigi, aktoriams +25. neslepsiu, liudna...

65

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ef/90/ef/ef90efce3dcdc41ad6bbf4ccb130b33b.jpg

66

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Sergio parašė:

Ne vpadlu tiek rašyt buvo? Net neskaičiau, kokia ten esme? Šiam sajte— nieks jokiu pliusu neturi.  Bukit ramūs. Šitas sajtas— jau.pilnas dugnas. Kiek metu, nei šeimu, nei gyvenimo. Tik palikuoniai nežinia nuo ko

Sergio, tu tai žinai, kad palikuonys nuo tavęs, tik nežinai kur juos išmėtei... Asmeniškai aš ir dar daugelis kitų, žinome nuo ko tie palikuonys... tongue

67

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Snow parašė:

Skaitau ir žaviuosi kai kuriais žmonėmis 50+, tik komentuoja čia juos visi kuriems 50-... juokinga... gal jie tikisi, kad jų tas 50+ nepalies, nes vyrai išeina anksčiau, o gal tikisi išrasti jaunystės eleksyrą ir apsistoti ties 49 smile
50+ yra tiek gražus, kiek patys juos susikuriam... pažįstu žmonių, kuriems 70+ ir jie kaip magnetai traukia prie savęs pabendrauti, o yra tokių 30+, kurie nori tave tik po savimi pasikišti... tad žmogus yra unikalus nepriklausomai nuo amžiaus, o nuo mūsų pasirinkimo... rinkimės tai, kas mums teikia džiaugsmo ir nereikės vyrukas kalbėti apie 50+ moterytes prastai (matyt 30+ moterytės į juos jau nebežiūri, nes akys krypsta į 20+ big_smile )...
gyvenimas pilnas stebuklų... galima turėti šeimas, užaugintus vaikus, šalia savęs patikimą partnerį su kuriuo praleidai ketvirtį amžiaus ir čia gali rasti puikių pašnekovų, jei į juos nežiūri kaip į paklotą ar anklodę tongue

68

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Breinas parašė:

Žiūri - ir tos 30+, ir tos 30-... Kurią čia istoriją papasakoti, kaip čia kiečiau pasigirti..? Ar kaip aš prisirenku telefono numerių ir dalis jų lieka net nepanaudoti..? Nea... Gal kaip aš pradėjau eksperimentuoti gatvėje?
Tie magiški skaičiai, puošiantys anketą - 41, 42 - visai nepadeda... Reikia pabandyti ieškoti pažinčių "gyvai". Man žiauriai nesiseka nuspėti amžiaus... Vyresnes aš galiu atsirinkti, o jaunesnių - kiek jaunesnė - ne...
Nu, kažkaip pavasariop... Susitvarkiau reikalus, stabtelėjau prekybos centro aikštelėje... Įkvėpti, pakvėpuoti, sukramtyti, kas įvyko... Išlipau iš mašinos ir nupėdinau porą šimtų metrų iki perėjos, paspaudžiau šviesoforo mygtuką - pateikiau prašymą ir pageidavimą į kitą gatvės pusę... Kol stovėjau ir laukiau, pajutau žvilgsnį kažkur iš nugaros. Labai nepatogiai atsisukau, nes mergina kaip tik tuo metu praėjo už manęs. Spėjau tik pamatyti, kad lieknutė, ilga, balta (ne gelsva, ne geltona) blondinė sprindžio dydžio bangomis.. Į kitą pusę aš jau nesisuksiu - išdidus aš...))) Užsidegė žalia, perėjau gatvę, nupėdinau į prekybos centrą... Užtrukau vos kelias minutes, tada vėl neskubėdamas įveikiau tą patį kelią - atgal į mašiną... "Nu, ką" - galvoju - "reikia "apsukti" vaikystės miestą". Reikalai sutvarkyti, į namo - nenoriu, gal pavyks atsikratyti streso... Aš riedu pro studentų miestelį ir matau tą pačią merginą, bet sustoti nedrįstu. "Kiekjaimetųkiekjaimetų" karštligiškai sukosi... Žiede už kilometro apsisukau, grįžau, užvažiavau ant šaligatvio, nes jis ten žemas, išlipau ir dalykiškai paklausiau gatvės... Ji man pradėjo pasakoti, o aš sumišęs ir toliau svarsčiau "kiek"... Manydama, kad nesupratu, ką ji sako, ji pabando kitaip paaiškinti, parodo ranka kryptį ir seka mano emocijas... Aš sumoju, kad reikia ją sustabdyti. "Žiūrėk" - sakau - "Aš tiesiog pagalvojau, kad tau gali būti šalta ir pamaniau pakviesti arbatos, bet dabar matau, kad mus skiria košmariškai didelis amžiaus skirtumas..." Nusprendžiau, kad ji  - studentė...Galėtų būti mano dukra... Gal net daugiau, nei dvigubai jaunesnė. Ji nei kiek nepasimetusi pradeda netrumpą kalbą "na, amžiaus skirtumas tikrai nemažas...", o man pradeda atsivėpti žandikaulis ir šmėkšteli "kaip mes atrodysim su ja kavinėje prie to paties staliuko", todėl aš ją pertraukiu sakydamas "tai va - labai didelis amžiaus skirtumas, todėl ačiū tau labai už pagalbą ir iki.." Ji pažiūri į mane, kaip į nenormalų, kaip į ufonautą ir apeina mano mašina,. Aš dar kartą pakartoju "Iki", o ji neatsisuka, neatsako ir eina lyg pasimetusi... Po valandos ir pusiaukelėje iki namų aš pagalvojau, kad aš asilas... Labai gailiuosi, kad neleidau jai kalbėti... Net du kartus...Gal ji net nebūtų sutikusi gerti tą arbatą kartu. Šito aš jau nesužinosiu. Sėkmės paslaptis - daryti... Jeigu jai nebūtų gėda su manim kavinėje, tai kodėl turėtų būti gėda man. Nieko bloga nedariau ir daryti nesiruošiau. Kitoks požiūris, kitokia nuomonė - visada gerai...
Ze end of story. O istorijų - ne viena ir ne dvi. Aš pavasariop lioviausi rašyti čia laiškus ir atsakinėti. Tik pačioms, pačioms labiausioms...
Juk jeigu man nesisektų, aš "nevaryčiau" pastoviai ant tų, kurios, mano supratimu, - blogis..? Rašyčiau "kaip jums sekasi, Damos (iš didžiosios, kad tik giliau sulįsti)?", "nesvarbu išvaizda ir svoris - man tas pats, ką ir kokią versti į lovą, kad tik pavyktų..."
Vos ne panikavau, kad rytoj man jau trisdešimt metų. Galvojau, kad viskas - aš nurašytas, man neberašys, aš nesusipažinsiu, nebesusitiksiu etc... Niekas nepasikeitė... Niekas nepasikeitė ir po keturiasdešimto gimtadienio... Kai vaikystėj bandydavau bent akies krašteliu pažiūrėti į savo ateitį, ten tvyrodavo aklina tamsa... Aš net šiek tiek bijojau, nes maniau, kad gal greitai mirsiu... Žinoma, kad ir man bus penkiasdešimt. Kaip bus, aš nežinau... Gal iki  tada aš subręsiu..?

69

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

50-mečiai eina į minusą bet kaip eina,su pakeltą galva:::a48

70

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

alvydas parašė:

50-mečiai eina į minusą bet kaip eina,su pakeltą galva:::a48

Jeigu su pakelta, tai tik į pliusą...:::008

71

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

man tai patinka mano metu skaiciukas. gali sau leisti ir protingesnei pabuti ir kvailesnei...atsipalaidavus taip. wink

72

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Laimute parašė:

man tai patinka mano metu skaiciukas. gali sau leisti ir protingesnei pabuti ir kvailesnei...atsipalaidavus taip. wink


https://www.youtube.com/watch?v=FL02BnuHMNk

73

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

dimetiltrifosfosulfatas parašė:
Laimute parašė:

man tai patinka mano metu skaiciukas. gali sau leisti ir protingesnei pabuti ir kvailesnei...atsipalaidavus taip. wink


https://www.youtube.com/watch?v=FL02BnuHMNk

:::745...nu graziausia...gal gi tokia nepasidarysiu.
Pazadu ! Pirmai skruzdelei pasirodzius paprasysiu, kad kas nors nusautu :::745

74

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

eutanazija neiteisinta

75

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

50 metu tai labai mazai..turbut kiekvienam atejo  i galva ta daina

76

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Laimute,
labsi atsiprašau, bet kadangi tema ištrinta, gal galima būtų čia sužinoti, kaip... rauginti rudmėses :-) tai juk delikatesas !!!

77

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

Anna parašė:

Laimute,
labsi atsiprašau, bet kadangi tema ištrinta, gal galima būtų čia sužinoti, kaip... rauginti rudmėses :-) tai juk delikatesas !!!

nusiunciau i privata smile

78

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

dimetiltrifosfosulfatas parašė:

eutanazija neiteisinta

Sveicarija netoli man big_smile

79

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

man depresija...vaziuoju i sveicarija

80

Re: "50-mečiai"- pliusai ir minusai

dimetiltrifosfosulfatas parašė:

man depresija...vaziuoju i sveicarija

...tik per mano skruzdeles lavona big_smile