41

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Visa gyvybe sioje zemeje turi viena ir vieninteli tiksla - daugintis.
Viskas ka mes siandien matome gyva ir tai kas buvo gyva kazkada anksciau yra deka to, nes kazkas kazkada dauginosi.
Mes siandien esam kas esam tik del to, nes pries mus kazkas dauginosi.
Evoliucijos pagrindas yra dauginimasis, del mutavusiu lasteliu. Del siu mutaciju dauginimosi metu kinta genai.

Daug tu teoriju kodel mes gyvenam.
Visi zinom kad tai kas turi pradzia turi ir pabaiga.
Bendros ir tos pacios gyvenimo prasmes galiojancios visiems nera. Kiekvieno gyvenimo tikslas yra toks koki susigalvoja.
Bet gyvybes tikslas yra daugintis.
Na o dauginimosi prasme gali buti ivairi. Galbut tai tik atsitiktinumas. Vistiek visi esame tik chemines reakcijos, hormonai, biologija susiformavusi per daug metu.
O galbut gamta siekia evoliucijos budu sukurti pakankamai proinga butybe kuri isgelbetu visa gyvybe zemeje (mazai tiketina nes gamta nera zmogus nei asmenybe ir negali samoningai kazko sukurti ar nuspresti, ir jei zmogus tai viskas ka ji sugebejo padaryt tai susimove nes skirtumas tarp zmogaus ir parazito yra tas, kad parazitas bent funkcija atlieka o is zmogaus isvis jokios naudos)
Galbut gyvybe tiesiog atsitiktinumas kuris nesibaigia nes taip iskrito kortos kad ji tarsi uzprogramuota islikti ir darys viska kad isliktu, o zmogus tebuvo klaida.
O galbut viskam yra prasme. Galbut net visatos egzistencija turi prasme ir ja suzinoti gales tik musu ateities kartos kolonizuojancios galaktika, sia ir kitas (jei tai bus). Ir tada suras ta paaiskinima.
Galbut mes visi tik esame kokios nors butybes terariumas, galbut jis sukure kompiuteri ir padare projekta 'visata' ir sukure mus ir mes esame stebimi ir jis gali uzbaigti mus kada panorejes.

Man realiai yra nesuvokiama kaip galejo is nieko atsirasti visata kaip gali buti kazkas jeigu is pradziu buvo niekas. Tai nesuvokiama. Kad ir kuriuo kampu bepaziuretum i gyvenima jis visiskai beprasmis ir veda i mirti. Visi mirsim ir planeta mirs musu ir saule mirs ir musu saules sistema mirs ir galaktika ir viskas kas prasidejo ir uzsibaigs viena diena tai kokia prasme kad atsiradom ir kodel tai vyksta - tai klausimas I kuri niekas neturi atsakymo ir tiketina kad niekada netures.
Vienas filosofas iskele klausima 'kodel yra kazkas jeigu galetu tiesiog nebutu nieko?' atsakymas 'niekas irgi yra kazkas.'

Man tai realiai **** as pamaciau pasauli ir daznai tevam kartoju kas jum b.let negerai kad jus mane pagimdet I sita degradu pasauli, kur visi vyrai gejai ir visos bobos k.urvos (hiperbolizacija).
Tie paprasti zmones toji dauguma vadinama yra istikro ziauriai durna, tiesa pasakius jei gimei nors kiek protingesnis visa gyvenima kentesi galvos skausmus ziuredamas i vidutiniokus nes jie realiai b.let uz suni durnesni. Vienintele vieta kur dar gali kazkiek pailset ir atgauti kvapa yra gamta, biblioteka, ar aukstojo mokslo istaigos, kur kazkas dar vyksta, kur yra akademikai, docentai, zmones pasieke pasaulini pripazinima, su jais visada smagu ir juos lygiuotis ir mokytis is ju. Bet ne duok dieve i ta gamta ar dar kur ateis zmoniu tu vidutinioku ypac... Pasikurs lauza prades gert ir rekt, visur jie triuksmauja nusisneka, nesupranta net kaip mokslas veikia, visokiais sudais tiki... Kiekviena diena atsikeli pilnas uzsidegimo ir motyvuotas kazka produktyvaus padaryt... ir tada atsitinka idiotai... kuriem viskas skonio ir nuomones reikalas, kuriem faktai neegizstuoja, kurie nesugeba priimti ir nenori priimti karcios teisybes ypac jei jiems patiems ta teisybe kenkia. Pameluoja sau sudu ir gyvena issisiepe ir nebera vietos realiai protingesniam visuomenej nebent tik ten kur ramu. Pizdu cia turi but arba labai girtas arba labai trenktas kad gyvent noretum.

42

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Visi kalbam čia kad taip taip suprantam kad  mirsim. Gal ir suprantam, tik kas nuo to keičiasi? Gyvenam toliau taip pat.  Aš paklausčiau - o ar gyventume taip pat kaip dabar gyvenam jei žinotume kad gyventi liko 1 metai, 1 mėnuo ar 1 diena?

43

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

aš atradau buda gyvent amžinai, ir kontroliuot visiškai savo.kuna!

44

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Oho!

45 (redagavo Anna 2017-08-30 00:30)

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Rolandas parašė:

Visi kalbam čia kad taip taip suprantam kad  mirsim. Gal ir suprantam, tik kas nuo to keičiasi? Gyvenam toliau taip pat.  Aš paklausčiau - o ar gyventume taip pat kaip dabar gyvenam jei žinotume kad gyventi liko 1 metai, 1 mėnuo ar 1 diena?

manau, kad daugelis esam uždavę šį klausimą sau. ko gero, optimalus variantas - vienas mėnuo.

o jei liktų 1 val. ir 10 min., nenustebčiau, jei dauguma tai 10 min. užsuktume čia ir... liktume visai valandai. tokia ta paprasto žmogaus psichologija - saugiai paslėpti savo smegenis ir emocijas tokioje interneto nišoje.

46

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

mrfake parašė:
Marina parašė:

Be abejo, supranta visi, o pajaucia tie, kurie yra ilgam neteke samones ar pns. Naturalu, kaip ir viskas sioje zemeje. Yra gimimas yra ir mirtis. Man idomu tai, kad ne viskas matoma akimis. Daug paslapciu zmones atskleide apie save. Is pradziu stebedami naminius gyvunus. Skaiciau, kad tik prijaukine naminius gyvunus ir pamate ju lytine sueiti, zmones suprato, kad moteris irgi per vyra pastoja, o ne mistiniu budu. Taip baigesi matriarchato era ir prasidejo patriarchatas. Dar ir siais laikais vienoje Afrikos gentyje zmones mano, kad moteris pastoja valgydama, todel jos valgo paslapciomis, jeigu nenori pastoti...
Taip ir su mirtimi ir dvasiniu pasauliu dar daug mistikos ir paslapciu.
Kai suprantam, kad reikes iseiti, tai dar labiau branginam gyvenima , jo dovanas, jo eigoje sutiktus gerus zmones.

Cia tai jo... absoliucia nesamone suskelei, gal tu i pirma klase grizk.

Pagal populiariausia mokslininku teorija visa gyvybe prasidejo is tos pacios lasteles. O tu cia apie naminius gyvulius kalbi, kai gyvulininkyste atsirado tik po zemdirbystes. Zmones jau sesliai gyveno tuo metu. Ir isvis wtf... Ar tu su subine galvoji as nesuprantu?

47

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

tai jus pavarot .kvailesnis uz kvailesny ;DD

48

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Mes mirsim nes visi savyje turim mirties genu

49

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Sergio parašė:

aš atradau buda gyvent amžinai, ir kontroliuot visiškai savo.kuna!

Tik kokia prasmė gyventi šiame kūne amžinai? Kas gyvena nuoširdžiai, kas išties gyvena, tam ir 5 ar 10 metų bus prasmingi. Ir jam nereikia amžinybės. O įsivaizduok amžiną gyvenimą be jokios prasmės. smile Amžinai tuščiai gyventi - argi čia ne kančia? Žmogus pavargsta nuo metų tuščio gyvenimo, o čia taip visą amžinybę...

Kažkas yra pasakęs, kad prieš numirštant reikia gyventi. Tie žodžiai su tokia potekste, kad dauguma mūsų jau dabar gyvena taip lyg būtų mirę.

50

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Kęstas parašė:
Sergio parašė:

aš atradau buda gyvent amžinai, ir kontroliuot visiškai savo.kuna!

Tik kokia prasmė gyventi šiame kūne amžinai? Kas gyvena nuoširdžiai, kas išties gyvena, tam ir 5 ar 10 metų bus prasmingi. Ir jam nereikia amžinybės. O įsivaizduok amžiną gyvenimą be jokios prasmės. smile Amžinai tuščiai gyventi - argi čia ne kančia? Žmogus pavargsta nuo metų tuščio gyvenimo, o čia taip visą amžinybę...

Kažkas yra pasakęs, kad prieš numirštant reikia gyventi. Tie žodžiai su tokia potekste, kad dauguma mūsų jau dabar gyvena taip lyg būtų mirę.

aš gyvenu prasmingai, tam ir atradau, kad džiaugtis per amžius smile

51

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Suprantu, kad mirsiu. Ši samprata ir gyvenu. Čia ir dabar.

52

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

faktas kad musu nebebus anksciau ar veliau, o as tikiu kad kazkas yra, ne dievas bet sielos, kurios po mirties isikunija i nauja gyvybe smile ir taip gyvenima turim tik viena svaistyt jo negalima

53

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

kazkokios frustracines mintys jus cia kamuoja, dar nenugyvene, o jau kalbate kaip bejegiai senoliai pries mirties patala. Yra tokia elementari fraze jog bijoti reikia ne mirties, o tuscio gyvenimo, kas turi valios tas su tuo sekmingai kovoja, Kuo daugiau save uzpildai uzsibreztais tikslais vedanciais i prieki tuo maziau depresiniu betiksliu minciu sutiksi apie mirti.

54

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Mirti bijo tik tie,kurie gyvenime nieko nenuveike,o pasamoneje uzsifiksaves gailestis sau ir baime nepatirti to, ko vengia dienu dienas per savo tingejima. Pradekit gyventi, nes ne kiekvienas supranta, kad gyvena (nebekalbant apie mirties supratima).

55

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Kai kas nors nustos Cia rases,Manysim kad Jis jau Mires tongue big_smile big_smile

56

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Aš ir buvau bepradedanti apie patį p.Irmį taip galvoti, bet šast ir jis vėl čia...:::008

57

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Irmis parašė:

Kai kas nors nustos Cia rases,Manysim kad Jis jau Mires tongue big_smile big_smile

internete galima rašyti ir iš anapus smile tad, gali būti, čia yra daug... fantomų smile kaip juos atpažinti? jie paskiria pasimatymą ir... kai paskutinę dieną belieka suderinti laiką, dingsta. ant amžių amžinųjų smile ko gero, pasiekia nirvaną smile

58

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Tiesa viena. Tik MIRE naudojasi ieskoku. Is dalies Anna teisi - mes cia rasome lyg 'is anapus'.

59

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

Alvydas parašė:

Tiesa viena. Tik MIRE naudojasi ieskoku. Is dalies Anna teisi - mes cia rasome lyg 'is anapus'.

Tuomet reiktu keist pavadinimus cia.Forumo Fantomas lygtai yra,reiktu forumo Zombio...

60

Re: Ar jus suprantat, kad visi mirsim?

svarbiausia - esme, o ne detales.. smile nekeisi meiles forumo pavadinimo i mirties, vien del to,kad kazkam meile asocijuojasi su mirtimi... Ne pavirsutiniskai mastantys supranta ka noriu pasakyti... koks skirtumas... big_smile