61

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Anna parašė:

o man neaiškus, nes nežinau, ką autorius vadina siela, štai ir Marina su Alvydu nesutaria dėl sielos smile

manau, kad atiduoti sielą - tai sutikti tapti... zombiu. todėl sielos neatiduočiu už pinigus, sveikatą, talentą, grožį, meillę, nes pati jau nieko nebejusčiau, o kitiems vienodai...
o sielą atiduočiau už tai, kad tam, ką labai mylėčiau būtų gerai. pvz. vyrui, Tėvynei ir pan. smile gal net visai žmonijai. jei labai labai žmoniją mylėčiau ir tikėčiau, kad mano sielos netekimas pasitarnautų jos gerovei. bet kol kas dar nieko taip nemyliu, tad sielos ir neatiduočiau.

Kad už vyra moteris atidavinėja siela taik kaip ir suprantama juk iš vyro grobu kilus.Na bet už tėvyne šiais laikais nemadinga nes nėra tos tėvynes pardavėm eilinei sąjungai.

62

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Visos valstybės yra kokioje nors sąjungoje, ypač globalizacijos laikais kaip kad dabar.
Jeigu moteris ar vyras kažkam atidavinėja sielą, tai nebent žodžiais. Realiai tai neįmanoma...:::008

63

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

tai bėda nelaimė tai jei pardaviui siela tėvynei o ja gavo sąjunga tai kaip čia dabar bus- vadnas zre atidaviau.vadnas eilini karta kunigo nauda velniai gaudo.

64

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

gedukas parašė:

tai bėda nelaimė tai jei pardaviui siela tėvynei o ja gavo sąjunga tai kaip čia dabar bus- vadnas zre atidaviau.vadnas eilini karta kunigo nauda velniai gaudo.

Na taip,tai jau nekas.Kas bus-tavo siela graziai visi esantys sajungoje ir naudosis...Kaip visa tai vadinama liaudiskai,as cia gal nerasysiu...

65

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Kas jau čia tą savo sielą Tėvynei kaišioja, greičiau jau sąžinę, o siela pas kiekvieną užgniaužta ir taip turi būti dėl mano jau anksčiau minėtų dalykų.Yra sakoma : Eik savo keliu, o žmonės lai sau šneka...

66

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Įdomu, kuris čia pasivertė Kaukuoliniu...:::008

67 (redagavo gedukas 2017-11-03 05:25)

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Marina parašė:

Kas jau čia tą savo sielą Tėvynei kaišioja, greičiau jau sąžinę, o siela pas kiekvieną užgniaužta ir taip turi būti dėl mano jau anksčiau minėtų dalykų.Yra sakoma : Eik savo keliu, o žmonės lai sau šneka...

Iš dainos žodžiu neišmesi pas mus siela tevynei pardavinėja anna kaip žana dark!!!

68

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

ramiai, nereikia taip iškraipyti žodžių.
kadangi esu tradicinės orientacijos ir auklėjimo, tad ir parašiau, ką žmogus gali, mano galva, mylėti taip, kad sutiktų tapti mėsos vaikščiojančiu gabalu: moteris vyrą, o vyras moterį, tėvai - vaikus, retais atvejais - vaikai tėvus; dar galima taip nesavanaudiškai mylėti Tėvynę, o kai kurie gali taip mylėti žmoniją.

bet jeigu Gedukas turi kitokių pasiūlymų, lai pasidalina smile už ką gi jis atiduotų savo sielą - ne sveikatą, ne turtus, ne gyvenimą, o daug daugiau?

69 (redagavo gedukas 2017-11-03 09:15)

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

artimuju manymu sielos neturiu bet jei turėčiau už vaikus tikrai atiduočiau už tėvus taip pat. už tėvyne ne nebent tai butu tam tikra aplinkybiu seka kuri apsprestu artimuju gerove o man butu visvien tada taip.
P.s. paskutiniu pvz rementis{ raumeni  turiu pvz apie vanaga} kai vieni tave aukština už nuopelnus tėvynei kiti gi darydamiesi piara tave derge nes tu jau virtes pelenais ir negali apsiginti .iš to kila logiškas klausimas kam man ta galera jei su visais plaukti pasroviui ir juodinti kitus patogiau ir linksmiau.

70

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

gedukas parašė:
Marina parašė:

Kas jau čia tą savo sielą Tėvynei kaišioja, greičiau jau sąžinę, o siela pas kiekvieną užgniaužta ir taip turi būti dėl mano jau anksčiau minėtų dalykų.Yra sakoma : Eik savo keliu, o žmonės lai sau šneka...

Iš dainos žodžiu neišmesi pas mus siela tevynei pardavinėja anna kaip žana dark!!!

Žana Dark savo sielos nepardavinėjo. Ji už tėvynę paaukojo gyvybę. Jos siela pas Dievą.

71

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Grižtame prie to kad negalime parduoti to ko nevaldome.Nes siela yra kuno ir materijos priešingybė kuros pačiupinėti ir parduoti negalima.

72

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Taip, pritariu...:::008

73

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Už alų ir degtinę iš Izraelio.

74

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

neatiduociau

75

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Matau viena jog jusu klaida ta kad isivaizduojat jog jus turit siela, jus jos neturit, jus ir esat ta siela... Tad ar tikrai norit ta kas esat istikruju parduot ar atiduot. Siela amzina ji niekada nemirs, ji - tu.

76

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Tomas parašė:

Matau viena jog jusu klaida ta kad isivaizduojat jog jus turit siela, jus jos neturit, jus ir esat ta siela... Tad ar tikrai norit ta kas esat istikruju parduot ar atiduot. Siela amzina ji niekada nemirs, ji - tu.

o kaip su ta siela tada, kai zmogaus kunas numirs...supus, isnyks…?

77

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Marina parašė:

Manau, kad sielos nei atiduosim, nei parduosim. Nebent mirdami, jeigu neištiktų netikėta mirtis, galim paprašyt Dievo, kad priimtų. Manau siela nėra mūsų valioje...

78

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Tapatipaslaptis parašė:
Marina parašė:

Manau, kad sielos nei atiduosim, nei parduosim. Nebent mirdami, jeigu neištiktų netikėta mirtis, galim paprašyt Dievo, kad priimtų. Manau siela nėra mūsų valioje...

kazkada esu rasiusi, kad as siela suprantu kaip energija. energija neisnyksta. tai ir kyla klausimas , kur ji nuklysta is musu kuno...

79

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Laimute parašė:
Tapatipaslaptis parašė:
Marina parašė:

Manau, kad sielos nei atiduosim, nei parduosim. Nebent mirdami, jeigu neištiktų netikėta mirtis, galim paprašyt Dievo, kad priimtų. Manau siela nėra mūsų valioje...

kazkada esu rasiusi, kad as siela suprantu kaip energija. energija neisnyksta. tai ir kyla klausimas , kur ji nuklysta is musu kuno...

Pagal A.Einšteiną būtų jog pereina iš vienos formos į kitą...
Aš manau, kad nežinom nieko tikro, bet tūkstantmetinė žmonių patirtis ja rūpinasi, tai ir mes rūpinkimės ta savo siela...:::a14

80 (redagavo Mantė 2018-06-06 22:18)

Re: Už ką atiduotum savo sielą? :)

Žinau, kad čia jūs diskutuojat ir aš čia gal biškį ne į diskusijos temą, bet aš savo sielą jau atidavusi savo mėgstamiausioms grupėms xD