961 (redagavo Sargis 2017-11-14 19:51)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Sargis parašė:
Anna parašė:

sargi, mielasis, kad ir ką konkretaus čia berašytumei, tu man esi nekonkretus žmogus, net nežinau, vyras ar moteris, o gal koks mokinys pirmūnas, o gal pensininkas, tad ir tavo žodžiai, nors kokie gražūs pažiūrėti, tėra žodžiai smile ne, ne, nesakau, kad tušti, bet vis tiek - virtualumas ir yra virtualumas.
Iš kitos pusės yra ir privalumas - mūsų pačių kiekvieno svarbumas ir originalumas irgi tėra iliuzija smile

tad ką dar konkretaus pasiūlysi? kur ta konkrečioji riestainio skylė? smile

tu neziurek i mane kaip i zmogu, tu ziurek ka as sakau, koks skirtumas kas as esu, gi mes kalba ar yra dievas ar ne, o tu mano asmenybe domiesi big_smile tipo jei as inteligentas tada gal verta apmastyt ka pasakiau o jeigu bomzas tai net neanalizuosi? big_smile tu cia jau pati pagal ta skale vertini, del kurios cia skundeisi katik big_smile o ka as tau siulint turiu nelabai suprantu smile

Nesvarbu ką sakai, svarbu ką darai. Tauškalių pilnas internetas, todėl žodis, šiais laikais, mažai ką reiškia.
Iš kur ištraukei, kad esi žmogus? Kūnas panašus?

Vytautai ka tau keicia ar kad as tauskalius ar kad netauskalius, tu ziurek ka as kalbu, o ne koks esu gi kartoju tau kelinta karta, musu diskusijoj gi tai nekeicia esmes big_smile sioje realybes dalyje, fiziniam pasauli as turiu pavidala kuris siame fiziniame pasaulyje vadinamas zmogumi, o dar moksliskiau (homosapiens) kur tau neaiskumai kyla? big_smile galim sudetingiau jeigu paprastai diskutuot nemoki smile beje kad esu zmogus as ir nesakiau, cia tu taip sakai, skaityk zinutes idemiau smile o ar as diskutuoju kaip zmogus ar ne kaip zmogus tai nuo manes priklauso, kokia mano busena tuo metu, bet visumoj as nesu zmogus smile ir kodel tau atrodo kad is kazkur kazka vis traukt reikia, tu taip darai? big_smile suprast reikia smile

962

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis parašė:
Vytautas parašė:
Sargis parašė:

o raudonasis kraujo kunelis mano kune per mazas kalbeti apie mano kuna? big_smile nuo kada dydis tampa samoningumo vienetu? big_smile

Tai kad ne apie kūną kalba. Žinau, bent, kas darosi už sienos, kitame name, mieste, šalyje?

kaip danguje taip ir zemeje,amen smile

Aišku - mokytojas judo biblijistinis viešpats. smile

963

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis parašė:
Vytautas parašė:
Sargis parašė:

tu neziurek i mane kaip i zmogu, tu ziurek ka as sakau, koks skirtumas kas as esu, gi mes kalba ar yra dievas ar ne, o tu mano asmenybe domiesi big_smile tipo jei as inteligentas tada gal verta apmastyt ka pasakiau o jeigu bomzas tai net neanalizuosi? big_smile tu cia jau pati pagal ta skale vertini, del kurios cia skundeisi katik big_smile o ka as tau siulint turiu nelabai suprantu smile

Nesvarbu ką sakai, svarbu ką darai. Tauškalių pilnas internetas, todėl žodis, šiais laikais, mažai ką reiškia.
Iš kur ištraukei, kad esi žmogus? Kūnas panašus?

Vytautai ka tau keicia ar kad as tauskalius ar kad netauskalius, tu ziurek ka as kalbu, o ne koks esu gi kartoju tau kelinta karta, musu diskusijoj gi tai nekeicia esmes big_smile sioje realybes dalyje, fiziniam pasauli as turiu pavidala kuris siame fiziniame pasaulyje vadinamas zmogumi, o dar moksliskiau (homosapiens) kur tau neaiskumai kyla? big_smile galim sudetingiau jeigu paprastai diskutuot nemoki smile beje kad esu zmogus as ir nesakiau, cia tu taip sakai, skaityk zinutes idemiau smile o ar as diskutuoju kaip zmogus ar ne kaip zmogus tai nuo manes priklauso, kokia mano busena tuo metu, bet visumoj as nesu zmogus smile ir kodel tau atrodo kad is kazkur kazka vis traukt reikia, tu taip darai? big_smile suprast reikia smile

Kad vadinamas tavo pavidalas žmogumi, nereiškia, kad juo esi. Beje labai pasireiškia binarinis mąstymas tavo rašinyje. smile

964 (redagavo Sargis 2017-11-14 20:18)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Sargis parašė:
Vytautas parašė:

Nesvarbu ką sakai, svarbu ką darai. Tauškalių pilnas internetas, todėl žodis, šiais laikais, mažai ką reiškia.
Iš kur ištraukei, kad esi žmogus? Kūnas panašus?

Vytautai ka tau keicia ar kad as tauskalius ar kad netauskalius, tu ziurek ka as kalbu, o ne koks esu gi kartoju tau kelinta karta, musu diskusijoj gi tai nekeicia esmes big_smile sioje realybes dalyje, fiziniam pasauli as turiu pavidala kuris siame fiziniame pasaulyje vadinamas zmogumi, o dar moksliskiau (homosapiens) kur tau neaiskumai kyla? big_smile galim sudetingiau jeigu paprastai diskutuot nemoki smile beje kad esu zmogus as ir nesakiau, cia tu taip sakai, skaityk zinutes idemiau smile o ar as diskutuoju kaip zmogus ar ne kaip zmogus tai nuo manes priklauso, kokia mano busena tuo metu, bet visumoj as nesu zmogus smile ir kodel tau atrodo kad is kazkur kazka vis traukt reikia, tu taip darai? big_smile suprast reikia smile

Kad vadinamas tavo pavidalas žmogumi, nereiškia, kad juo esi. Beje labai pasireiškia binarinis mąstymas tavo rašinyje. smile

kazkaip neskaitai ka as rasau visai, gi as ir sakau kad nesu zmogus,, tai kaip tu gali nustatyt koks mano mastymas nesuprasdamas ka as kalbu big_smile kas tas binarinis mastymas apsviesk vistiek big_smile viespatie tu mano big_smile

965

Re: Ar egzistuoja Dievas?

binarinis - dvejetainis, taip ir ne, yra nėra, balta juoda. turbūt:-)

Vytautai, jei geru pamenu, irgi sakote, kad Dievas yra?

966

Re: Ar egzistuoja Dievas?

jeigu tai yra binarinis mastymas ka anna pasakei tai vytautas neteisus smile niekada nieko neabsoliutinu, nes sakau kad visada yra isimciu smile yra tik bendrosios tendencijos,plius minus  99 proc tendencingos smile

967 (redagavo Valdas 2017-11-14 21:27)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

O tu ne dievas? Užjaučiu. Mums tai puikiai sekasi. Mums - tai man ir mano geriausiai draugei. Valdovei. Stulbinančiai nuostabi ji. Kai pamatai, ką ji gali - kartais net galima nusigąsti.

968

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tai ar nor duoda palaizyt?

969

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Skaitant diskusija kilo viena mintis-jei Dievas visgi yra ir jis kure zmogu pagal savo paveiksla,tai gal tokiu budu norejo issigydyti nuo didybes manijos sukurdamas savo parodija...

970

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gal

971

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gytis parašė:

Skaitant diskusija kilo viena mintis-jei Dievas visgi yra ir jis kure zmogu pagal savo paveiksla,tai gal tokiu budu norejo issigydyti nuo didybes manijos sukurdamas savo parodija...

Galbūt.
Bet tuos, kuriuos kūrė Viešpats, sukurti vergauti.

972 (redagavo Vytautas 2017-11-15 05:03)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Anna parašė:

binarinis - dvejetainis, taip ir ne, yra nėra, balta juoda. turbūt:-)

Vytautai, jei geru pamenu, irgi sakote, kad Dievas yra?

Ir?

973 (redagavo Vytautas 2017-11-15 05:06)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis parašė:
Vytautas parašė:
Sargis parašė:

Vytautai ka tau keicia ar kad as tauskalius ar kad netauskalius, tu ziurek ka as kalbu, o ne koks esu gi kartoju tau kelinta karta, musu diskusijoj gi tai nekeicia esmes big_smile sioje realybes dalyje, fiziniam pasauli as turiu pavidala kuris siame fiziniame pasaulyje vadinamas zmogumi, o dar moksliskiau (homosapiens) kur tau neaiskumai kyla? big_smile galim sudetingiau jeigu paprastai diskutuot nemoki smile beje kad esu zmogus as ir nesakiau, cia tu taip sakai, skaityk zinutes idemiau smile o ar as diskutuoju kaip zmogus ar ne kaip zmogus tai nuo manes priklauso, kokia mano busena tuo metu, bet visumoj as nesu zmogus smile ir kodel tau atrodo kad is kazkur kazka vis traukt reikia, tu taip darai? big_smile suprast reikia smile

Kad vadinamas tavo pavidalas žmogumi, nereiškia, kad juo esi. Beje labai pasireiškia binarinis mąstymas tavo rašinyje. smile

kazkaip neskaitai ka as rasau visai, gi as ir sakau kad nesu zmogus,, tai kaip tu gali nustatyt koks mano mastymas nesuprasdamas ka as kalbu big_smile kas tas binarinis mastymas apsviesk vistiek big_smile viespatie tu mano big_smile

Binarinis mąstymas - į viską žiūri per prizmę gerai/blogai, vietoj to, kad žiūrėti į viską kaip yra.
Jei tu ne žmogus, tai kas tada?

974

Re: Ar egzistuoja Dievas?

gytis parašė:

Skaitant diskusija kilo viena mintis-jei Dievas visgi yra ir jis kure zmogu pagal savo paveiksla,tai gal tokiu budu norejo issigydyti nuo didybes manijos sukurdamas savo parodija...

tęsiant pokštavimą šią tema - arba dėl to, kad Dievo dalelės ginčytųsi tarpusavyje smile kuri geriau tiki, tiksliau, ištikimai, kuri žino, kas yra Dievas geriausiai ir labiausiai supranta, kas yra kas smile
siaubas... žmogaus organizmo ląstelės kol kas protingesnės - kepenis sudarančios ląstelės dirba savo darbą, plaučiuose - savo.. nors... jei kurios nors pradeda "pūstis", tai tampa vėžinėmis ir tiek žinių...

975

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Anna parašė:
gytis parašė:

Skaitant diskusija kilo viena mintis-jei Dievas visgi yra ir jis kure zmogu pagal savo paveiksla,tai gal tokiu budu norejo issigydyti nuo didybes manijos sukurdamas savo parodija...

tęsiant pokštavimą šią tema - arba dėl to, kad Dievo dalelės ginčytųsi tarpusavyje smile kuri geriau tiki, tiksliau, ištikimai, kuri žino, kas yra Dievas geriausiai ir labiausiai supranta, kas yra kas smile
siaubas... žmogaus organizmo ląstelės kol kas protingesnės - kepenis sudarančios ląstelės dirba savo darbą, plaučiuose - savo.. nors... jei kurios nors pradeda "pūstis", tai tampa vėžinėmis ir tiek žinių...

O vėžinėmis tampa dėl sąmonės aptėmimo ir užmaršumo dėl ko gyvena.

976 (redagavo Anna 2017-11-15 12:13)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tai tiesa... bet ar yra bent viena vėžinė ląstelė, kuri sako - "taip, aš vėžinė"? manau, kad dažniausiai vėžinė ląstelė sako "aš - Dievas" arba "aš esu tas, kas geriausiai išmano apie Dievą" smile arba "Dievo nėra ir AŠ tai žinau" arba "Pasaulyje šiuo metu geriausia viską žinau Aš ir lai bus taip, kaip aš manau" smile

977

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Anna parašė:

tai tiesa... bet ar yra bent viena vėžinė ląstelė, kuri sako - "taip, aš vėžinė"? manau, kad dažniausiai vėžinė ląstelė sako "aš - Dievas" arba "aš esu tas, kas geriausiai išmano apie Dievą" smile arba "Dievo nėra ir AŠ tai žinau" arba "Pasaulyje šiuo metu geriausia viską žinau Aš ir lai bus taip, kaip aš manau" smile

Vėžinė at krantinė ląstelė apsprendžia požiūris smile

978

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautai, tai kokia esi ląstelė? ir kodėl taip manai? wink

979

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
gytis parašė:

Skaitant diskusija kilo viena mintis-jei Dievas visgi yra ir jis kure zmogu pagal savo paveiksla,tai gal tokiu budu norejo issigydyti nuo didybes manijos sukurdamas savo parodija...

Galbūt.
Bet tuos, kuriuos kūrė Viešpats, sukurti vergauti.

Pagal tokia logika,tai tie kurie kildina save is primatu tai sukurti karaliauti ?

980 (redagavo Sargis 2017-11-15 13:30)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Sargis parašė:
Vytautas parašė:

Kad vadinamas tavo pavidalas žmogumi, nereiškia, kad juo esi. Beje labai pasireiškia binarinis mąstymas tavo rašinyje. smile

kazkaip neskaitai ka as rasau visai, gi as ir sakau kad nesu zmogus,, tai kaip tu gali nustatyt koks mano mastymas nesuprasdamas ka as kalbu big_smile kas tas binarinis mastymas apsviesk vistiek big_smile viespatie tu mano big_smile

Binarinis mąstymas - į viską žiūri per prizmę gerai/blogai, vietoj to, kad žiūrėti į viską kaip yra.
Jei tu ne žmogus, tai kas tada?

tai as ir ziurau i tai kaip viskas yra smile ir kai matau kad vyksta viskas ne pagal tai kaip turi buti tai sakau yra blogai, jei gerai matau tai sakau gerai, bet all in all vistiek sakau kad viskas yra kaip turi but smile neapriboju mastymo todel ir masta gerai/blogai, turiu kritini mastyma smile kodel man negali nepatikt situacijos ? smile as esu patyrejas, kartais zmogaus kune o kartais ne smile o kas tu tai nieko visai nesakai, tik klausimus uzdavineji big_smile cia tokia siuolaikine filosofija su uzdvinet klausimus ir specialiai vengt rast i juos atsakymus kad atrodytum protingesnis big_smile bet man nieko tokio, man malonu ismintimi dalintis smile