981 (redagavo Sargis 2017-11-15 15:13)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Anna parašė:

tai tiesa... bet ar yra bent viena vėžinė ląstelė, kuri sako - "taip, aš vėžinė"? manau, kad dažniausiai vėžinė ląstelė sako "aš - Dievas" arba "aš esu tas, kas geriausiai išmano apie Dievą" smile arba "Dievo nėra ir AŠ tai žinau" arba "Pasaulyje šiuo metu geriausia viską žinau Aš ir lai bus taip, kaip aš manau" smile

Vėžinė at krantinė ląstelė apsprendžia požiūris smile

butu faina jeigu zmone isgytu nuo vezio pagal poziuri big_smile **** sakau cia ne vezine, o lastele kuri padarys mane dar sveikesniu... smile  yra kaip yra Vytautai, jeigu sokineji pries desnius, poziuris nepades smile ir  ziurek Vytautai sakei pirmai kad yra kaip yra, o dabar sakai kad poziuris kazka apsprendzia, tai is kur tas poziuris jeigu yra kaip yra big_smile

982

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis parašė:
Vytautas parašė:
Anna parašė:

tai tiesa... bet ar yra bent viena vėžinė ląstelė, kuri sako - "taip, aš vėžinė"? manau, kad dažniausiai vėžinė ląstelė sako "aš - Dievas" arba "aš esu tas, kas geriausiai išmano apie Dievą" smile arba "Dievo nėra ir AŠ tai žinau" arba "Pasaulyje šiuo metu geriausia viską žinau Aš ir lai bus taip, kaip aš manau" smile

Vėžinė at krantinė ląstelė apsprendžia požiūris smile

butu faina jeigu zmone isgytu nuo vezio pagal poziuri big_smile **** sakau cia ne vezine, o lastele kuri padarys mane dar sveikesniu... smile  yra kaip yra Vytautai, jeigu sokineji pries desnius, poziuris nepades smile ir  ziurek Vytautai sakei pirmai kad yra kaip yra, o dabar sakai kad poziuris kazka apsprendzia, tai is kur tas poziuris jeigu yra kaip yra big_smile

Požiūris yra "yra kaip yra" pradžia.

983

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis parašė:
Vytautas parašė:
Sargis parašė:

kazkaip neskaitai ka as rasau visai, gi as ir sakau kad nesu zmogus,, tai kaip tu gali nustatyt koks mano mastymas nesuprasdamas ka as kalbu big_smile kas tas binarinis mastymas apsviesk vistiek big_smile viespatie tu mano big_smile

Binarinis mąstymas - į viską žiūri per prizmę gerai/blogai, vietoj to, kad žiūrėti į viską kaip yra.
Jei tu ne žmogus, tai kas tada?

tai as ir ziurau i tai kaip viskas yra smile ir kai matau kad vyksta viskas ne pagal tai kaip turi buti tai sakau yra blogai, jei gerai matau tai sakau gerai, bet all in all vistiek sakau kad viskas yra kaip turi but smile neapriboju mastymo todel ir masta gerai/blogai, turiu kritini mastyma smile kodel man negali nepatikt situacijos ? smile as esu patyrejas, kartais zmogaus kune o kartais ne smile o kas tu tai nieko visai nesakai, tik klausimus uzdavineji big_smile cia tokia siuolaikine filosofija su uzdvinet klausimus ir specialiai vengt rast i juos atsakymus kad atrodytum protingesnis big_smile bet man nieko tokio, man malonu ismintimi dalintis smile

Binarinė išmintis aktuali nebent robotams smile

984 (redagavo Sargis 2017-11-15 20:24)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

bet gi tu man ir siulai buti robotu, nes pagal tave gerai/blogai mastymas yra negeras big_smile o tik robotai taip ir nemasto, jie tik daro savo uzduotis smile tai jeigu tu esi robotas, kas esi sprendziant pagal tavo zinutes, tai tau mano ismintis yra aktuali? big_smile

985

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis parašė:

bet gi tu man ir siulai buti robotu, nes pagal tave gerai/blogai mastymas yra negeras big_smile o tik robotai taip ir nemasto, jie tik daro savo uzduotis smile tai jeigu tu esi robotas, kas esi sprendziant pagal tavo zinutes, tai tau mano ismintis yra aktuali? big_smile

Kaip šauki - taip ir atsiliepia. Kalbi robotiškai, todėl ir tenka klausinėti kaip roboto. smile

986

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tai jei kaip robotas pilu tiesas tai reiskia gerai jas isisavinau, kad kaip is automato galiu jom saudyt big_smile nieko, tu bendrauk kokiuo nori stilium, o as bendrausiu kokiuo noriu irgi smile

987

Re: Ar egzistuoja Dievas?

du Dievo avinėliai aiškinasi, kurio kakta tvirtesnė smile

988

Re: Ar egzistuoja Dievas?

cia tu ir vytautas? big_smile

989

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Sargis parašė:

cia tu ir vytautas? big_smile

taiklumas 50 proc.:)
pasufleruosiu - vienas avinėlis vardu Sargis smile

990 (redagavo Sargis 2017-11-16 13:57)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

o kitas Anna? :::051

991

Re: Ar egzistuoja Dievas?

prie didžiausių norų negalėčiau būti avinėliu, nes tai vyriška giminė smile Joooo, binarinis mąstymas tau visai svetimas smile

992 (redagavo Sargis 2017-11-16 14:15)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

tai vat kad klystanciu zmoniu lygiose vietose apstu cionais smile as klystantis, vytautas klystantis del kazkokiu binaru, o ir tu klysti kad negaletum buti avineliu big_smile

993

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Yra ir Dievo avytės...:::008

994 (redagavo Anna 2017-11-16 16:25)

Re: Ar egzistuoja Dievas?

aha, viena blūdnoji avytė jau sugrįžo smile

Sargis išvadino mane kačiuku, tai aš ir nesiginčiju. O avytę kas nors gali panorėti apkirpti ar mėsytės paragauti.. Gi kačiukas gauna pienelio vien už murkimą smile

995

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Tema apie Dievą, tai avytės arba paklydę arba paaukojamos, tai gal kačiuku ir geriau...:::008

996

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Marina parašė:

Tema apie Dievą, tai avytės arba paklydę arba paaukojamos, tai gal kačiuku ir geriau...:::008

Avytes Dievas myli ir gano...Del kaciu tai nesu girdejes...Senoves Egipte jas ligtai garbino...Tai vat kokios tos motereles-Dievas siulo meile ir globa,o jos vis tiek nagucius nori rodyti...

997

Re: Ar egzistuoja Dievas?

saltinis yra ne kazkieno pasakojimai, o koranas. ten pirmam puslapyje parasyta, salom, kas reiskia taika pasauliui. bet pasaulis musulmonams yra tik musulmonai, visa kita, krikscionybe, bedieviai ir kiti netikeliai. va kai tie netikeliai bus iszudyti, tada ateis taika pasauliui. mokekit suprasti ka skaitot. o dazniausiai kazkodel zmones patys suprast nesistengia, pasitiki visokiais pranasais, politikais, kunigais, konstituciniu teismu...

998

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Antanas Patamsis parašė:

saltinis yra ne kazkieno pasakojimai, o koranas. ten pirmam puslapyje parasyta, salom, kas reiskia taika pasauliui. bet pasaulis musulmonams yra tik musulmonai, visa kita, krikscionybe, bedieviai ir kiti netikeliai. va kai tie netikeliai bus iszudyti, tada ateis taika pasauliui. mokekit suprasti ka skaitot. o dazniausiai kazkodel zmones patys suprast nesistengia, pasitiki visokiais pranasais, politikais, kunigais, konstituciniu teismu...

Iškarto Torą paskaityk - ko ten smulkintis su tuo koranu. Islamo ir krikščionybės pagrindas - Judaizmas.

999

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Vytautas parašė:
Anna parašė:

mrrrr, Sargi smile
Dievas yra Dievas - protingiausia, ką žmogus gali apie jį pasakyti.

Kiekviena religija aiškina Dievą savaip - pagal to laikotarpio kultūrą, pagal to laiko mokslo atradimus, pagal žmonių lygį ir, ką čia slėpti, pagal tuo metu valdantiesiems patogius principus smile nors beveik visos naudoja tuos pačius principus - baimės, galimybės išsipirkti pinigais ir kitaip mąstančių naikinimu ar perauklėjimu. Ne visos, bet..
paimkim kad ir krikščionybę - Biblijoje tėra tik 10 įsakymų. Jokių bažnyčių, jokių dešimtinių ir pan. keista, kad iki šiol išlikę epizodai, kaip Kristus paauklėjo apkerpėjusius šventikus ir išvaikė ir šventoriaus prekeivius smile
Sutikit, kad tai baisu, kad geroji krikščionybė ir Bibliją laikė užspaudusi, neleido jos išversti į paprastą kalbą, kad VISI mokantys skaityti galėtų patys paskaityti, kas ten rašoma. Juk Liuterį dėl to ir buvo paskelbę baisiu bedieviu, kad jis, būdamas kunigu (ar kuo ten) išvertė Bibliją ir ją padarė prieinamą visiems...
Arba kaip musulmonai moka tobulai išsukti, kad kitatikius reikia žudyti. Nors sufijų pasakojimuose yra akcentuojama, kad Dievas - tai meilė ir kaip pvz pateikiamas šeichas, kuris įsimylėjo europietę, o toji jį uždarė su kiaulėmis, kas musulmonui išvis mintis. O jis ją garbino ir vardan meilės atsisakė islamo. ir kaip tik, anot pasakojimo, Dievui tai patiko, nes šeichas atsisakė savo įsitikinimų ir pakilo aukščiau religijos ir mylėdamas visa širdimi ir būdamas kažkam kitam atsidavęs, paaukojęs savo turtus, garbę, įsitikinimus priartėjo prie Dievo.
bet tai kas aš tokia, kad komentuočiau, tegaliu miauksėti it kačiukas smile

O jūs skaitėte kas parašyta bevardžių knygų bevardžiame rinkinyje (Biblija)?

1000

Re: Ar egzistuoja Dievas?

Cia tai kazkas Tokio!! atsleiskit,nenoriu nieko apkraut ar izeist..nu blecha man truksta zodziu...del Dievo meiles!!prasau  jusu ismintingi zmones atsakykit,pagal kokius filmus ar knygas jus egzistuojat?! sorry,kad ta sauktuka uzmeciau,bet jus rasot apie kazkokius koranus,musulmonus,apie dedes su skiauterem ryzom..man asmeniskai visi tu visu ali baba tikejimai,tai tas pats kas duru rankena..toks vaizdas,kad lenktyniauja zmonija,kuris uz kuri protingesnis ir kiek kas apsisvietes ir tai turbut nezino patys del ko..ir is vis visu pirma Biblijos niekas negali perskaityt,nes Ji ne pasaka ar romanas..kiek afigenu mokslininku bande Ja isverst,dauguma apsiablomino..:D ir is vis toks vaizdas,kad daugumai tikejimas atsiranda tik tada,kai gyvenimas gerai per stubura duoda,tik tada atsiranda gyvenimo liudijimas,meile ir pagarba..Tikintieji,gatvej eidami pakeliat siuksle?ar matydami pavargusi nuo nepakelto gyvenimo prie konteineriu besirausianti ir visaip nesvaru zmogu paspaustumet jam ranka?nezinau kaip jus,bet atsakau uz savo zodzius man tai yra daugiausiai gyvenime mates zmogus su didele sirdim ir afigena ismintim..ir nei viena knyga apie ju praeita kelia neraso..va kas man yra svarbiausia,tikru ir negyvenanciu dvigubo gyvenimo asmenybiu iskvepuotas gyvenimas,o ne knygos ar kazkoks mokslas,kuris veda iki isprotejimo..ar esat padekoje ar palaimine zmogu,kuris jus izeide..na,is savo gyvenimo kelio galiu paliudyt,kad man neteko,nes jiems didele karuna ir puikybe to neleidzia..jei apsiko,apsiksim du kartus..pirma ju taisykle:D aisku,turbut skaitantis visa sita eile minciu pagalvos nu ir atsilupus,o man giliai dzin..ne dulkem turi patikt,itikt,aiskintis ar tuo labiau irodynet..man yra malone,kai man nepasiseka,bet as uz tai dekoju,nes tik is to galiu mokytis ir eiti i prieki..kodel didieji mokytojai uzsiseda ant paciu maziausiu ir silpniausiu,nes tik jie mato kokia istikruju didele asmenybe vystosi...