21

Re: svoris

Arturas parašė:

dantis susitvarkiau tai pradėsiu daryti

tu tikrai manai, kad cia zmones rimtai raso? :DDDDDDDDDDD

22

Re: svoris

Elena parašė:

Pradėk sportuoti, augink raumenukus- ir svorio raumenys pridės, ir figūra vyriškesnė bus smile

Taip, sportas tikrai padėtų. Mano vienas pažįstamas "šakaliukas" pradėjo intensyviai sportuot, reguliuot mitybą - žiū ir raumenų atsirado, ir svoris padidėjo. Ne blevyzgot reik, o veiksmų imt ;]

23

Re: svoris

tavo teisybė manau teisybė rašo.

24

Re: svoris

zinok, vien sportuoti neuztenka, isnaudosi visas kolorijas, sudziusi dar labiau. Geriau nueik i sportininku firmines parduotuves, ten kur maistas sportui, tada prisipirk visokiu papildu, proteinu, visko, ko patars konsultantas ir valgyk, valgyk nesustodamas... Arba, jei nesusustojant valgyti per sunkus isbandymas, dar galetum buti alergiskas bitems, tai... joms igelus, atrodysi priauges svorio, nors tai bus tik tinimas, bet laikinai rezultatas vistiek gali buti pasiektas smile

25

Re: svoris

Papildai lieknėjimui, riebalų degintojai

26

Re: svoris

Raumenys yra sunkesni už riebalus, o jų masę didinti, nebent sportuojant. O dėl svorio priaugimo su metais, net yr vyresni gali susitvarkyti taip savo gyvenimo būdą, kad būtų viskas ok. Aš kai jau gerą pusmetį nevartojau gyvulinio cholesterolio, ta prasme, tapau vegetaru, tai svoris savaime susitvarkė, be jokių pastangų. Dabar sveriu, kiek svėriau 16 metų ir man tai tinka. Žinoma, kiekvienam savo. Patarimai manau teisingi.

27

Re: svoris

Svoris tik papildoma apkrova širdžiai. Raumenys patinka tik save įsimylėjusiems vyrams ir primityvioms moterims, kad būtų panašesnis į primatą...Svarbu būti sveikam, sveikai gyventi, pabėgioti ir to pakanka. Dar ugdyti protą, kūrybišką mąstymą, kad ant galvos būtų ne kopūstas...:::008