1

Tema: Nederamas vyro elgesys

Sveikos. Su draugu gyvenu virš metų. Viskas buvo gerai, beveik nesipykome, buvome meilūs, negailėjom vienas kitam gražių žodžių... Bet vakar įsilaužiau į jo fb. Jis turi bendra chatą su draugais. Tai pakraupau, pamačiusi, kokias žinutes rašinėjo apie mane. Kai pradėjome bendrauti, kalbėdavo, kokia esu žiurkė, kad „papis“ ir ieškos kitos ir pan. Nors man tuo metu kalbėdavo, kaip patinku, jog nori įsipareigoti, bet aš dar nebuvau apsisprendusi. Vėliau sutikau draugauti, apsigyvenome kartu nes buvo pastabus, geras... Tačiau, tuo metu, jis draugams rašinėjo, jog jam tiesiog naudinga su manimi gyventi, jo artimieji apie mus nieko nežino (šiuo metu žino, dažnai su jais susitinku). Tada draugai pasakė, jog negali varinėti pas kitų, nes trukdau aš, jis atsakė, kad varo... Ir šiaip buvo daug negražių dalykų rašoma, buvau žeminama tikrąja ta žodžio prasme. Vis apibūdindavo, kaip žiurke, čiulpike ir t.t. Net gėda rašyti viską smulkiai, ko ten prisiskaičiau. Nufotografavau tas žinutes ir jam nusiunčiau, tai teisinosi, jog „visi vyrai taip kalba“, „čia noras pasirodyti prieš draugus“, „neieškok čia prasmės, šitas chatas nesąmonės, viską išsigalvojau, pats nežinau kodėl“.  Tokios žinutės tęsėsi kokius 3 mėnesius nuo mūsų pradėjimo gyventi kartu.
P.S. buvo žinučių, jog kai manęs nėra, naršo tindery ir pan. ir teisinosi, jog vyrai, prisigalvodami apie nebūtas moteris, taip kelia vienas prieš kitą ego.
Norėčiau pasidomėti, galbūt susidūrėte su panašia situacija? Galbūt esate „prigavusios“ savo vyrus, taip bendraujančius su draugais? Galbūt iš tikrųjų mažai žinau apie vyrų pasaulį, bet norėčiau viską išsiaiškinti, ar tikrai vyrai už nugaros tokie bjaurybės, kai į akis auksiniai... Dabar nežinau, kokių veiksmų imtis toliau. Mėginti pamiršti, palaukti, kol skausmas atslūgs ar įsitikinti, kad tikrai mane išdavinėjo ir jį palikti.

2 (redagavo Arvydas 2018-01-17 16:58)

Re: Nederamas vyro elgesys

Čia labai konkretaus lygio vyras, kaip kai kurie tokius vadina "bydlo"... Gali būti, kad jis neturi griežtų moralinių orientyrų, na savo tvirtos nuomonės, kurią nebijotų pareikšti prie visų, kas rodo silpną asmenybę, neturinčią griežtų principų... Ir atskirose kompanijose, kad prie jų pritapti, bendrauja skirtingai, tipo prisitaiko prie hebros... Visumoje darbai, ne žodžiai gal svarbiau. Nors, aš aišku ne moteris, bet to nepakęsčiau savo adresu, manau jeigu būčiau ji.... Čia žinoma jūsų teisė rinktis...

Aš pvz. prie draugų niekada nekalbu taip apie moteris ir kiek turiu draugų, jie irgi taip nesielgia, bet su manim labai lengva tapti ne draugu, jeigu kas pradeda chamiškai elgtis, negerbti mano draugų ar pvz. merginos, jeigu tokią turiu... Tai reiškia kad jam nusispjauti į tai, kad jo draugai jūsų negerbia...  Ne džentelmeniški tai, o daugiau chamiški poelgiai. Jeigu jis vieną daro, o kitą sako, elgiasi kaip chamas, tai chameleonas, prisitaikėlis ir tiek. Tiesiog gal kaip žmogus yra kitoks, bet draugai chamai... Tai bando prie jų "nukristi" iki jų lygio... Sunku sakyti, kokia ten situacija, bet kad tai būtų normalu, nemanau... Nors skirtingos kartos, skirtingai tai supranta, kaip ir žmonės augę skirtingoje aplinkoje, miestuose.  Sakyčiau, kad jo draugai daro jam neigiamą įtaką ir galbūt net veda iš kelio, bet gal jie jam svarbūs reikalų, biznio ar materialine prasme. Spėju jis dar jaunas?

3 (redagavo Anna 2018-01-17 17:05)

Re: Nederamas vyro elgesys

Odeta parašė:

vakar įsilaužiau į jo fb

ar nemanote, kad be reikalo?... juk vis tiek po kažkiek laiko arba išsiskirsite, arba sukursite šeimą. Bet kuriuo iš šių atvejų bus absoliučiai vienodai, ką žmogus rašė prieš keletą metų.

o šiaip - nuoširdžiai užjaučiu... ir dar - žmonės ir jų požiūris į kitus žmones keičiasi, kartais kardinaliai.
ir sutikite - akivaizdu, kad gyventi dviese yra naudinga smile

kas dar... nori pažinti vyrą - paklausyk, kaip jis atsiliepia apie kitas moteris, ypač, kai ant jų dėl ko nors pyksta. lygiai taip pat atsilieps ir apie tave. nors ne, dar baisiau...

4

Re: Nederamas vyro elgesys

Arvydai, dėkoju už išreikštą nuomonę. Ne toks ir jaunas, beveik 31...

5

Re: Nederamas vyro elgesys

Annos mintyse, irgi tiesos yra. Lyst į svetimą "vienuolyną", nelabai gera idėja.  smile Dalinai tai pamoka už tai smile

6

Re: Nederamas vyro elgesys

Žinau, kad nedera taip elgtis, bet moteriška nuojauta sakė, kad reikia patikrinti big_smile

7

Re: Nederamas vyro elgesys

Odeta parašė:

Žinau, kad nedera taip elgtis, bet moteriška nuojauta sakė, kad reikia patikrinti big_smile

moteriška nuojauta sakė, kad reikii kuo greičiau skirtis ir tereikia surasti pretekstą...

8 (redagavo Marina 2018-01-17 18:06)

Re: Nederamas vyro elgesys

Dar neseniai bendraujat, todėl , manau , reikėtų duoti šansą jūsų draugystei. Žmogus keičiasi, kaip ir viskas aplinkui. Akivaizdu, kad draugai jam daug reiškia. Kaip Arvydas sako, kad gal jis prisitaikė, kad darbai svarbiau už žodžius, ypač, jeigu atsiprašė už pažeminimą. Laikui einant ir keičiantis aplinkybėms, keičiasi ir draugai. Svarbiausia jums turi būti su juo gera, o jeigu ne, patarčiau atsisveikinti.

9

Re: Nederamas vyro elgesys

Odeta, nesupyk (kita medalio puse), bet ar Tu nepagalvoji, jog, gal but jis nedrista taves kritikuoti i akis? Gal meluoja tau, taip issisukinedamas del tos fb. rasliavos, gal del sv. ramybes nedrista tau priestarauti? Gal yra kiek tai tiesos, ka jis apie tave raso? smile

10

Re: Nederamas vyro elgesys

Bulvyte, suprantu, kad norisi izvelgti ir kita medalio puse, bet nemanau, jog savo moters vadinimas ziurke ir pan. yra kritika. jei pasakytu, jog neskaniai gaminu ar pan, galbut taip butu galima traktuoti smile labiau cia kalba eina apie jo nepagarba man, nora pasirodyt, taip pat juk gyresi, kad "varo pas kitas" arba sedi tinderyje:) tad labiau norejau suzinoti, ar vyrai taip daro... meluoja vienas kitam apie kitas moteris, jog pakeltu savo ego.

11 (redagavo Arvydas 2018-01-17 18:54)

Re: Nederamas vyro elgesys

Odeta parašė:

Žinau, kad nedera taip elgtis, bet moteriška nuojauta sakė, kad reikia patikrinti big_smile

Jeigu reikia, reiškiasi reikia, tada tikiu, kad taip reikėjo padaryti smile Nuojautą verta lavinti, pats tai darau, yra tam net specialios praktikos. Tik svarbiausiai, nuojautą dar reikia teisingai suderinti, kaip kokį prietaisą, kad ji gerintų jūsų gyvenimą, veiktų konstruktyviai, o ne negatyviai.  Pagrinde yra dvi kryptys, kur eina žmonių nuojauta:

A. Į negatyvų kelią nukreipt nuojauta, ieškanti nelaimių (pvz. aš buvau teisus, kad nepavyks!);
B. Į pozityvų ir konstruktyvų kelią nukreipta nuojauta.

Na į ką mes savo nuojautą orientuojame, į tenai ji mus ir veda. Pvz. įvykus geram dalykui, dėl to reikia pasistengti apsidžiaugti, tokiu būdu derinama (kalibruojama) nuojauta, ji tada nukreipiama į tai, kas žmogui iš ties yra svarbu, į gerus dalykus. O jeigu nesidžiaugti, kada įvyksta geras dalykas, tai nuojauta "rodys pieno riebumą"... Pvz. jūs apsidžiaugiate, nes buvote teisus, kad kažkas nepavyks. Tokiu būdu, savo nuojautą orientuojate į negatyvius dalykus, nelaimes ir ji jus į jas ir ves, ne vien kas liečia kitus žmones, bet ir jus pačius...  Nes jūs apsidžiaugiate tada, kai įvyksta kažkokia nelaimė, jums dėl to džiugu, tenai ir ves jus visada nuojauta...

Kitas dalykas, nuojautos "kačalinimas", lyg raumenų sporto klube. Pats pirmas balsas, su drąsiomis idėjomis, kuris mums šauna į galvą yra nuojauta. Žinoma, svarbu ją orientuoti prieš tai į pozityvą. O sekantys balsai, tai jūsų baimės, egregorai, o gal nepavyks, o gal tai per drąsus žingsnis ir t.t... Jie jus paralyžiuoja ir ant galo nieko nedarote... Dėl to, norint nuojautą, kaip raumenukus "kačialinti", reikia paklausyti jos ir spjovus į viską taip ir padaryti, kaip kužda pirmas impulsas... Žinoma, nuojauta iš pradžių ne visada pataikys, teks užsilipti ir ant vieno ar kito "grėblio", bet su laiku, ištreniravus ją taip, ji pradės vesti prie gerų ir sėkmingų dalykų. Eina tai išugdyti pačiam...

Ideale, galima iš viso su nuojauta pasiekti tokį lygį, kad momentaliai priiminėsite teisingus sprendimus, net nieko negalvojant, be jokios logikos pagalbos.

Kaip pamenu vieno ekstrasenso pasakojimą. Jie darė seansą, su žmonių grupe ir paėmė krūvą kortelių su skaičiais. Prieš kiekvieną bandymą, nuspręsdavo kurie iš šių skaičių bus blogi ir duodavo juos užverstus traukti žmonėms. Tai viena moteris ištisai pataikydavo ant tų skaičių, kurie buvo nustatyti kaip blogi. Ekstrasensas jai iš karto pasakė - "galiu drąsiai teigti, kad jūsų gyvenime jums nesiseka". Ana pradėjo dievagoti, pasakoti visas negandas ir nelaimes, kurios vyksta jos gyvenime... Žodžiu, tokiu paprastu būdu, tai nustatė... Nes jos nuojauta būtent buvo orientuota į nelaimes...

Dėl to, kartais geriau būti ne teisiam, kad kažkas blogo įvyks, bet laimingam.

Tikiuosi tai kam nors pravers.

12 (redagavo Valdas 2018-01-17 18:53)

Re: Nederamas vyro elgesys

Jis nenori prarasti sekso partnerės, todėl ir nesako tau apie tave to, ką sako draugams - nes nebegalėtų su tavim mylėtis, jei tu jį paliktum. Jis su tavim dėl sekso, jei ne dar dėl ko nors. Jei tu iš tikrųjų jam patiktum, jei jūs tiktumėte - joks sveiko proto vyras niekada nepasakys tokių žodžių niekam, nes jis taip negalvos. Jis galvos teigiamai apie moterį, nes ji jam tinka. Tinka turėti vaikų, tinka mylėtis, tinka bendrauti.

smile

13 (redagavo Arvydas 2018-01-17 19:02)

Re: Nederamas vyro elgesys

Valdas parašė:

Jis nenori prarasti sekso partnerės, todėl ir nesako tau apie tave to, ką sako draugams - nes nebegalėtų su tavim mylėtis, jei tu jį paliktum. Jis su tavim dėl sekso, jei ne dar dėl ko nors. Jei tu iš tikrųjų jam patiktum, jei jūs tiktumėte - joks sveiko proto vyras niekada nepasakys tokių žodžių niekam, nes jis taip negalvos. Jis galvos teigiamai apie moterį, nes ji jam tinka. Tinka turėti vaikų, tinka mylėtis, tinka bendrauti.

smile

Išmintinga pastaba! Nors santykiuose, visada abi pusės gauna kažkokią naudą, dėl to jie ir sudaromi, ar tai meilė, rūpinimasis, šilti jausmai, palaikymas, supratimas, seksas ar net pinigai (pvz. turtuolis ir barakuda - jai reikia pinigų, jam jos kūno - abipusė nauda). Viena pusė kitai duoda to, ko jai reikia ir gauna tai, ko jai reikia... Tai normalu.

14 (redagavo Odeta 2018-01-17 18:58)

Re: Nederamas vyro elgesys

Tuomet man iskilo klausimas... ar su sekso partnere isgyvenama ilgiau negu metus, ji buna parodoma seimai, artimiesiems, su ja vykstama i keliones? Galbut tiesiog pradzioje tada galejau buti tik sekso partnere? ;/

15 (redagavo Odeta 2018-01-17 19:03)

Re: Nederamas vyro elgesys

nes atsiprasinejo ant keliu atsiklaupes.. tai sunku pasakyti, ar sekso partnere ar siaip jis idiotas smile)

16

Re: Nederamas vyro elgesys

Gal pas jį jau bręsta kažkas rimčiau. Bet yra ir toks posakis "meilė trunka tris metus", tikiuosi tai ne apie jus. Vis tik, jeigu tai kužda jums nuojauta, kad tai svarbu, kad supažindino su tėvais ir pan. gal verta šio balso paklausyti. Gal ir kažkas rimčiau išeis. O čia, tik bereikalingų abejonių prisirinksite smile Ant galo, vistiek teks spręsti jums, o abejonės ar baimės, gali tik trukdyti.

17 (redagavo Valdas 2018-01-17 19:11)

Re: Nederamas vyro elgesys

Na jei tau tinka toks jo elgesys, jei tau tinka seksas su juo, ar ir bendravimas - tai puiku. smile

Kalbant apie moteris šia prasme - aš tokias palieku. Gali verkti atsiklaupus kiek nori - man pagarba svarbiau.

18

Re: Nederamas vyro elgesys

Žmonės turi tendenciją augti savame išsivystyme, o tarpinėse stadijose, kartais nesuprasi jų, jis dar momentais lyg toks koks buvo seniau, o momentais jau visai kitoks. Gal pas jį irgi eina augimas ir su laiku susitupės...Nors niekada negali žinoti. Visk tik, taip dažniau elgiasi jaunesni, o ne trečią dešimtį perkopę žmonės... Šiaip nemanau, kad ši diskusija jums pagelbės ar padės apsispręsti. Nes čia niekas gerai nežino jūsų situacijos. Greičiau, tik kaip tik kels abejonių, ko pasekoje galite padaryti netinkamą sprendimą.

19

Re: Nederamas vyro elgesys

Valdai, zinoma pagarba svarbiau, bet turejau omenyje, kad esu svarbi jam, jei atsiprasinejo. smile
Arvydai, sutinku su jumis, apsispresti nepades, tiesiog norejau padiskutuoti su zmonemis, kad jie pasidalintu patirtimi ar isreikstu pastebejimus. kol kas, manau, jusu zinute, jog jis chameleonas, buvo teisinga smile

20 (redagavo Valdas 2018-01-17 19:20)

Re: Nederamas vyro elgesys

Jo, svarbi dėl sekso. smile Gal pasiūlyk jam vaikų turėti? Ar galvojate apie tai?

Jis ne chameleonas. Jis tau pi.sa protą, o draugams sako tiesą. Net jo apgailėtinas klupėjimas ir atsiprašinėjimas yra cirko numeris, kad atleistum, ir jis toliau galėtų su tavim mylėtis, nes ką jis darys, kai tu tai jau žinai, bet jam dar reikia. smile