21

Re: Jausmai :)

kliedesiai, jus kliedesiai ;DD

22

Re: Jausmai :)

bbb parašė:
Modestas parašė:

Jo, jo, Gintare teisingai sako - laukit, laukit savo princo ar princeses, gal ir smelis prades is subines byret, o jus dar nebusit rade ko lauket..:DD griuk negyvas patarimai:D


panos,ko jūs laukiat, Modestas labai šaunus vyras,griebkit,aš paimčiau,tik kad per aukštaas man biški 190cm big_smile

as tikrai zemesnis.. smile

23

Re: Jausmai :)

bbb parašė:
Modestas parašė:

Jo, jo, Gintare teisingai sako - laukit, laukit savo princo ar princeses, gal ir smelis prades is subines byret, o jus dar nebusit rade ko lauket..:DD griuk negyvas patarimai:D


panos,ko jūs laukiat, Modestas labai šaunus vyras,griebkit,aš paimčiau,tik kad per aukštaas man biški 190cm big_smile

Aciu uz nemokama reklama:D

24

Re: Jausmai :)

Reikia apmokestinti ieškok.lt ir kitus portalus big_smile gal nesedes cia parom,metais ir pan big_smile

25

Re: Jausmai :)

Modestas parašė:
bbb parašė:
Modestas parašė:

Jo, jo, Gintare teisingai sako - laukit, laukit savo princo ar princeses, gal ir smelis prades is subines byret, o jus dar nebusit rade ko lauket..:DD griuk negyvas patarimai:D


panos,ko jūs laukiat, Modestas labai šaunus vyras,griebkit,aš paimčiau,tik kad per aukštaas man biški 190cm big_smile

Aciu uz nemokama reklama:D

Aukšti žmonės žemę puošia!!! Todėl per aukštas negali būti big_smile

26

Re: Jausmai :)

kuo aukštesnis, tuo gražiau krenta ;DDD Modestai, nepriimk asmeniškai, šiaip prikolinu ;D

27

Re: Jausmai :)

Taduk netrizniuok.galiu paguosti svelniai apkabines:::021.gaila aisku.kad tu cia vienintelis protingas ir tikras,bet ka padarysi...,toks gyvenimas

28

Re: Jausmai :)

na, gal ne tiek protingas, kiek labiau afgienas ;DDD

29

Re: Jausmai :)

Tadai ir visi kiti protingi vaikinai, geriau jau cia neieskokit, nes cia rimtai geda o ne merginos ;D Jau tokiu co to ja dar niekur nsu sutikes ;D Sekmes jums cia su cia esanciom, nes jau negaliu sitam cirke dalyvaut ;D waste of time

30

Re: Jausmai :)

Tai negi dabar joms su visais,arba su tais kurie isivaizduoja esa vertingi kazkoki.isidek anketa ksip pana ir pamatysi jos kailiu kaip kas yra.beto juk jos gimdo jos ir renkas kad sunkuma ne viensi nest.

31

Re: Jausmai :)

:::044 Nemeilikauk tik nevyriška

32

Re: Jausmai :)

Nieko neieskantis neturi atbuliniu minciu

33 (redagavo Rasa 2014-12-20 23:41)

Re: Jausmai :)

Tai, ka isvardijai, labiau primena emocijas. O del savybiu... Negali ne vienas zmogus buti absoliuciai geras, kaip kad ir absoliuciai blogas. Charakteriui dali itakos turi auklejimas, dali aplinka ir dar ivairus veiksniai...
O kaip mes galim kazkam geda daryti, apart kad ne patys sau... Kiekvienas atsakingas uz savo veiksmus, tik uz save, o ne uz visa tauta smile Tai...gal jau nusiramink, jei slapta neuzsiimi pats niekuo gedingu(...), tai ir neturetum taip jaustis wink

34

Re: Jausmai :)

Tadas parašė:

ieškok'o nariai,
Jus suteikiate tiek daug jausmų (pyktį, apmaudą, liūdesį, gėdą, nusiminimą, apatiją, ir t.t.)... ir nei vieno gero jausmo smile jaučiuosi lyg į debilų ir degradų šutvę pakliuvęs... žmonės, jus gal susimastykit, kol nevėlu, kol valdžia nesugalvojo tokius kaip jus, imbicilus, degeneratus, kaip indėnus į rezervatus suvaryti, ir jauniausioms kartoms rodyti pavyzdį, kokiais nereikia būti ir kaip elgtis nederėtų smile  Jus man gėdą darot... jeigu koks užsienietis atkreiptų dėmesį koks jūsų mentalitetą, gėda būtų pasakyti, kad ir aš lietuvis esu...

Taigi, istorija kartojasi...:::008

35

Re: Jausmai :)

bet kaip tai lietuviška - gėdytis už kitus labai garsiai smile
nežinau, ar kitos tautybės moka gėdytis už kaimynus, vaikus, kolegas...

36

Re: Jausmai :)

Forume išliejamas visas susikaupęs brudas, kurio realiame gyvenime išlieti nepavyksta. Kiti išreiškia kitokius jausmus, kurių irgi realiame gyvenime išreikšti nėra kam. Ypač tai aktualu iš paauglystės amžiaus neišaugusiems, kai jausmai sprogdina iš vidaus. Kartais paauglystė užsitęsia pernelyg ilgai. smile