21

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Laimute, metames per puse?

22

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Antanas Patamsis parašė:

Laimute, metames per puse?

metames:::037:::037

23

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

ok, principinis sutarimas yra :::024 liko issprest klausima, ar verta bus patirtim dalintis..  kurie ieskoko dalyviai sumes po ewra, tiems atskleisim ispudzius. tinka planas?

24 (redagavo Laimute 2018-04-04 22:22)

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Antanai, siandien mano Urteilsvermögen etwas beeinträchtigt...ich muss noch überlegen? big_smile

25

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

mano mastymas siek tiek itakojamas salutinio poveikio...atsakysiu rytoj i sita subtilu klausima big_smile

26

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Laimute, puedes traducirlo a lituano?

27

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

gerai, pagalvok dar, sprendimas rimtas :::021

28

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Antanas Patamsis parašė:

Laimute, puedes traducirlo a lituano?

jo...bandziau su Google, bet pakraupau, koki vertima ismete. tai emiau ir pati pasistengiau.

29

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

apie vokieciu kalba.. kaip sake klasikas, kai pasako ich liebe dich ... cia su klaidom gal, norisi atsistoti pagal komanda ramiai ir sumusti kulnais :::034

30

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Antanas Patamsis parašė:

apie vokieciu kalba.. kaip sake klasikas, kai pasako ich liebe dich ... cia su klaidom gal, norisi atsistoti pagal komanda ramiai ir sumusti kulnais :::034

be klaidu.
...sumusiau kulnais ,  nepatingejau atsistot :::044

31

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

pasirodo, pagrindines frazes be klaidu ismokau be vadoveliu :::010

32

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Bandau ir as isivaizduoti kas slepiasi po tuo seseliu big_smile

33

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Margite parašė:
Sergio parašė:

O jopapa. Laukiau, laukiau destrafuotu klaunu temos naujos. Bet tokiooos... Net nepagalvočiau po 100 metu big_smile big_smile big_smile

Kodel klounu??Pats laikas pamirsti dinozauru laikus   kas buvo pries 100 ar 10000 metu.Kalba eina apie dabarti,modernius laikus ir subtilius norus bei patirti.

Tai man atrodo kad tuščia tada tavo galva, jei apie tai galvoji. Gyvenimas tai ne peniai ir dildo, ur ne 10000metu- tai praeitis, kuriuoj nebuvo to, prisiminkim imperatorius, pvz kaligula cezaris. Koks buvo žverys žude žmones, pjove ir ruryjo,  ir tt. Čia jau diagnozė. Poto scat?, eating shit ir tt. Tai jau amen...

34

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Konstantinas pagalvojo, kad skundžiuosi smile

Konstantinas parašė:
Karalienė parašė:

Aš tai neturiu tokios patirties. Užtat nuomonę turiu, bet nesvarbu...

tai nusipirk big dildo ir iskarto apturesi patirti)

35

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Sergio parašė:
Margite parašė:
Sergio parašė:

O jopapa. Laukiau, laukiau destrafuotu klaunu temos naujos. Bet tokiooos... Net nepagalvočiau po 100 metu big_smile big_smile big_smile

Kodel klounu??Pats laikas pamirsti dinozauru laikus   kas buvo pries 100 ar 10000 metu.Kalba eina apie dabarti,modernius laikus ir subtilius norus bei patirti.

Tai man atrodo kad tuščia tada tavo galva, jei apie tai galvoji. Gyvenimas tai ne peniai ir dildo, ur ne 10000metu- tai praeitis, kuriuoj nebuvo to, prisiminkim imperatorius, pvz kaligula cezaris. Koks buvo žverys žude žmones, pjove ir ruryjo,  ir tt. Čia jau diagnozė. Poto scat?, eating shit ir tt. Tai jau amen...

Matau,kad tamsta PILNAGALVI komentatoriau,neturite,ka patarti siuo klausimu.
Istorija ir pamokslai manes siuo atveju nedomina.Jei jums tema kelia pykti,jums cia ne vieta.Izeidziancius komentarus pasilikite sau ir toliau linkiu laimingai gyventi su gerais prisiminimais apie dinozaurus,kaligula ir imperatorius.

36

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

tik pakalbi dviprasmiskiau, is kart pilna anoniminiu vip perziuru. dar kazkam neaisku, kas tie anonimai? ****==riugu saitas

37

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Antanas Patamsis parašė:

tik pakalbi dviprasmiskiau, is kart pilna anoniminiu vip perziuru. dar kazkam neaisku, kas tie anonimai? ****==riugu saitas

man net minusiuka uzdejo ir uzblokavo big_smile

38

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Bendraminciams? Aktualu? Jei nesvajojat susikist rasto i anusa, jum cia ne vieta? Ir beto moderniam pasauly visi turi sokt pagal freaku dudele? What the ****???

39

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

...kaip vaikai pupas į ausis...:::008

40

Re: Super dideliu peniu ar dildu megejai

Paslaptis parašė:

...kaip vaikai pupas į ausis...:::008

:::024:::024:::024