21

Re: pagalvokim žmonės

Renaldas parašė:
Arturas parašė:

Ar nepagalvojat, kad tokių žmonių kaip mes nebebus ir einate klaidingu keliu, o paskui kenčiat, rimtai susimastykite. nebebus tokių kaip tu ir kaip aš, kiekvienas esam skirtingi, bet ypatingi savo gyvenimu. negalit rast panašaus žmogaus per toli einat, klausykit savo širdies.  aš galvoju apie gyvenimą kuris nėra toks sėkmingas, nes žmonės per daug nori, viskas pinigais paremta, o ne žmogiškumu.. :::001 bendraukim laisvai nesvarbu koks žmogus, o iš išvaizdos nespręsti, nes nieko tai neduos.. tobulų, idealiu nėra, tik pasakose, jauskit žemę, realybė, tikrovė..

Pilnai su tavimi sutinku. Bet kaip sakoma išminties per užpakali neikrėsi. Taip ir čia taškytis savo išmintimi neverta. Sakau iš savo patirties. Nes moteris pamačiusi koks esi protingas tau pasakys kad nėra taves verta.  Taip netiesiogei tau pasakys: kad tu jai netinki, nes negali tavimi manipuliuoti. wink O moterims manipuliacijos kitais yra tiesiog įauge į kraują nuo vaikystės. Todėl žmonės turi patis susivokti. O tam reikia laiko ir kančių. Aišku kad tie, kurie įprate dėl to kaltinti tik kitus, negalės susivokti ir pažengti į aukštesne evoliucijos pakopą.

Nesutinku su tavim, Renaldai. Kaip tik verta, nes tai ir yra tikra išmintis, o ne kažkokie egocentristiniai postringavimai. Verta, net jei ir neatsilieptų tokia pati, panašaus mąstymo ir subrendimo siela. Tai tikrai nuo asmeninių gilių išgyvenimų subrendusi išmintis.

22

Re: pagalvokim žmonės

Nesuprantu aš jūsų. Ko užsipuolėte autorių. Iš esmės jis tiesa parašė. Mes iš tikruju esame visi skirtingi ir unikalus jau savaime.
Tas tiesa kad moters ir vyro bendravimas yra paremtas pinigais. Net ir jūs patis tai patvirtinate ne tiesiogiai, siūlydami jam susirasti darbo, kad savo pinigus atiduotu moteriai ir taip būtų ne vienas. Argi taip nesielgia darbdaviai, kurie ieško sau naudingu darbuotoju iš kuriu turės naudą? Aišku, jei jaunas žmogus ieško moters kad sukurti šeimą, jis tiesiog privalo dirbti ir išlaikyti savo šeima pagal savo išgales. Tokia jo kaip vyro pareiga.
Jis siūlo bendrauti laisvai, nesvarbu koks žmogus. Jis kalba tik apie bendravimą o ne gyvenimą kartu. Tad kam ir čia pamazgas ant jo pilate? Negi jūs tai taip išgąsdino, toks jo pasiūlymas, kad pradėjote taip elgtis?
Negi jus pasijutote kad esate tobuli ir idealus, be jokiu priekaištų, kad pasiūlymas jausti realybe ir tikrove jūs suerzino? Jei pas jūs dar liko kažkiek sveikos nuovokos - atsipeikėkite. Nes patis nežinote ka jums yra paruošes gyvenimas ir kur jus galite atsidurti tam tikru laikų.

23

Re: pagalvokim žmonės

kristė parašė:
Renaldas parašė:
Arturas parašė:

Ar nepagalvojat, kad tokių žmonių kaip mes nebebus ir einate klaidingu keliu, o paskui kenčiat, rimtai susimastykite. nebebus tokių kaip tu ir kaip aš, kiekvienas esam skirtingi, bet ypatingi savo gyvenimu. negalit rast panašaus žmogaus per toli einat, klausykit savo širdies.  aš galvoju apie gyvenimą kuris nėra toks sėkmingas, nes žmonės per daug nori, viskas pinigais paremta, o ne žmogiškumu.. :::001 bendraukim laisvai nesvarbu koks žmogus, o iš išvaizdos nespręsti, nes nieko tai neduos.. tobulų, idealiu nėra, tik pasakose, jauskit žemę, realybė, tikrovė..

Pilnai su tavimi sutinku. Bet kaip sakoma išminties per užpakali neikrėsi. Taip ir čia taškytis savo išmintimi neverta. Sakau iš savo patirties. Nes moteris pamačiusi koks esi protingas tau pasakys kad nėra taves verta.  Taip netiesiogei tau pasakys: kad tu jai netinki, nes negali tavimi manipuliuoti. wink O moterims manipuliacijos kitais yra tiesiog įauge į kraują nuo vaikystės. Todėl žmonės turi patis susivokti. O tam reikia laiko ir kančių. Aišku kad tie, kurie įprate dėl to kaltinti tik kitus, negalės susivokti ir pažengti į aukštesne evoliucijos pakopą.

Nesutinku su tavim, Renaldai. Kaip tik verta, nes tai ir yra tikra išmintis, o ne kažkokie egocentristiniai postringavimai. Verta, net jei ir neatsilieptų tokia pati, panašaus mąstymo ir subrendimo siela. Tai tikrai nuo asmeninių gilių išgyvenimų subrendusi išmintis.

Miela Kriste. Kad ir kaip būtų gaila, tokia išminti tikrai įvertins tik panašaus mąstymo ir subrendimo siela. Tu man pasakyk, ar daug čia tokių yra su tokia sąmonę? Su tokiu susivokimu kaip autorius? Čia tarsi vienišas šauksmas tamsioje girioje. Ir tik vienetai supras. Atsiras ir žvėrių kurie subėgs į ta šauksmą kad sunaikintu ji. Nes jiems suveiks instinktas: jei šaukia, reiškia silpnas ir ji galima sudraskyti. Tačiau nereiškia kad nereikia šaukti. Šaukti reikia kai esi apsiginklavęs išminties kalaviju. Ir kiek matau iš autoriaus reakcijos, arba ji sudraskė, arba jis nutarė išmintingai pasitraukti ir nekovoti su vėjo malūnais. smile

24

Re: pagalvokim žmonės

Gal atsilieps ir pats autorius...:::008