121

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

ne

122

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

apie visus vyrus negaliu pasakyti,bet mano vyras yra vienodo ugo kaip ir as 172cm,ir jis del to nesijaudina,ir man gerai visai neimu tai i galva...jug is tikruju svarbiausaia ne ugis ne plauku a rakiu spalva,o sirdis,protas ir charakteris...

123

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Man asmeniskai ugis yra svarbu,nes pati esu auksta tai i zemesnius nelabai ir ziuriu... Bet juk gyvenime nera svarbiausia isvaizda;)

124

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

mano ugis 1.80m ir ...? Auksti vaikinai man nelabai imponuoja... nzn, kazkaip jei galvojant apie ateiti- nenoreciau vaiku milzinu smile Va jau pakankamai ilgai esu kartu su uz save zemesniu ~5-7cm vaikinu... ir esu be galo laiminga!

125

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Man patinka ivairus, ugis man neturi reiksmes, viskas priklauso tik nuo zmogaus big_smile

126

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Is patirties sakau jog turi tai itakos>merginos nori aukstesnio vaikino, vaikinai zemesnes merginos, ir siaip man nelabai patogu buvo kai mergina buvo uz mane aukstesne neutral, nervino jog reikejo siek tiek pasistiebti neutral big_smile, geriau jau as pasilenkciau pabuciuoti nei pasistiebti :pp neutral

127

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Juste, 23 parašė:

nedraugauciau uz save zemesniu big_smile

Juokinga big_smile ir dar skaitosi panos protingesnes uz vaikinus. Ne ugyje esme, o zmoguje. kaip cia kazkas pasake, kad svarbu ne ugis, ne grozis ir tt, o pats zmogus.

128

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

as esu zema (1.59) turiu vaikina jis 1.78 ir labai dziaugiuosi kad jis yra gana daug aukstesnis,pagal kuno sudejima kulturistas,nes zinau kad visur ir visada galiu su juo jaustis saugiai,mane labai varzo kai vaikinas mano ugio,nieko cia gera,argi faina kai eina salia taves kazkoks sudziuvelis?! aisku kad ne!!! p.s. cia mano asmenine nuomone. smile tongue

129

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Ema, 16 parašė:

as esu zema (1.59) turiu vaikina jis 1.78 ir labai dziaugiuosi kad jis yra gana daug aukstesnis,pagal kuno sudejima kulturistas,nes zinau kad visur ir visada galiu su juo jaustis saugiai,mane labai varzo kai vaikinas mano ugio,nieko cia gera,argi faina kai eina salia taves kazkoks sudziuvelis?! aisku kad ne!!! p.s. cia mano asmenine nuomone. smile tongue

sudziuvelis nereiskia ugio, ir zemas gali buti nesudziuve. Suaukit paneles, kas is to ugio jei nebus zmogaus? jei bus bukas kaip bato aulas? tada bus gerai? manau kad ne, tada pasakysit geriau jau zemas bet protingas.

130

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Deividas, 23 parašė:

Tai vat sveikos paneles noreciau isgirsti aisku jusu objetyvia nuomonia tai pasakykit ar Jum turi itakos vaikino ugis ir kodel ? As esu ne is didziuju bet nemanau kad tai yra trukumas smile

siek tiek turi, bent jau man

131

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Remigijus, 24 parašė:
Ema, 16 parašė:

as esu zema (1.59) turiu vaikina jis 1.78 ir labai dziaugiuosi kad jis yra gana daug aukstesnis,pagal kuno sudejima kulturistas,nes zinau kad visur ir visada galiu su juo jaustis saugiai,mane labai varzo kai vaikinas mano ugio,nieko cia gera,argi faina kai eina salia taves kazkoks sudziuvelis?! aisku kad ne!!! p.s. cia mano asmenine nuomone. smile tongue

sudziuvelis nereiskia ugio, ir zemas gali buti nesudziuve. Suaukit paneles, kas is to ugio jei nebus zmogaus? jei bus bukas kaip bato aulas? tada bus gerai? manau kad ne, tada pasakysit geriau jau zemas bet protingas.


tema skirta diskutuoti ugio klausimu.... joks protas cia nekisamas... pasisakoma tik del vaikinuko "aukscio":) ko mums, merginoms, noretus... o kaip istiesu nutinka,cia jau kitas klausimas!:)

132

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

svarbu kox zmogus kartu su tavim, kaip jis su tavim elgiasi? ar tu jam is tikruju rupi?... ugis mano manymu visai neturi reiksmes...

133

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Daug cia merginu pasisake del tu ugiu skirumu. Vienos noretu auksteniu uz save, kitoms ugis visiskai neturi reiksmes. Na, o kaip jums, vaikinai? Ar paneles ugis turi daug reiksmes? Ar draugautumete su aukstesne uz save? Ar nekompleksuotumet, nesijaustumet nejaukiai budami zemesni uz mergina?:)

134

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

aukstas!!!!

135

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

na is savo kuklios patirties galiu pasakyti, kad ugis tikrai yra svarbu.. na kartais vieni sako, kad ne zmogaus isvaizdoje yra esme, taciau visdelto vaikinas turetu buti siuo klausimu pranasesnis uz mergina.. juk mergina jauciasi saugesne, kai eina salia jos aukstesnis vaikinas, na kai jie lygus dar nieko, bet kaj jau zemesnis, tj istikruju nekas..

136

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Julija, 19 parašė:

Daug cia merginu pasisake del tu ugiu skirumu. Vienos noretu auksteniu uz save, kitoms ugis visiskai neturi reiksmes. Na, o kaip jums, vaikinai? Ar paneles ugis turi daug reiksmes? Ar draugautumete su aukstesne uz save? Ar nekompleksuotumet, nesijaustumet nejaukiai budami zemesni uz mergina?:)

Kompleksuot gal ir nekompleksuociau, bet bet tai keistai jausciaus big_smile

137

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

   SVARBU ZMOGAUS VIDUS ,O NE UGIS. MAN PATINKA ZMONES PAGAL JO VIDU ,O NE ISORE.O UGIS NESVARBU.

138

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

man garzu kai vaikinas aukstas bet ytakos neturi

139

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Julija, 19 parašė:

Daug cia merginu pasisake del tu ugiu skirumu. Vienos noretu auksteniu uz save, kitoms ugis visiskai neturi reiksmes. Na, o kaip jums, vaikinai? Ar paneles ugis turi daug reiksmes? Ar draugautumete su aukstesne uz save? Ar nekompleksuotumet, nesijaustumet nejaukiai budami zemesni uz mergina?:)


tai, kad labai retai tenka sutikti aukstesniu uz save big_smile big_smile big_smile
viena karta teko uzsirauti ant krepsininkes tokios klube wink tai sokiu aiksteleje biski buvo kompleksas :V bet siaip visai nieko, gali galva ant krutines medliaka sokdamas, patogiai pasideti big_smile big_smile big_smile
o siaip tai lova visus sulygina ugiu wink big_smile

140

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

ausktaz.. tongue... zemesnis keista... kaip atrodo?.. tongue