21

Re: Scammerių svetainės

OLA parašė:
Mantė parašė:
Žygis parašė:

Jie veikia kaip turgus kuris sujungia norincius parduoti savo bilietus su norinciais pirkti, bet patys nieko nepardavineja, taip atsikratydami labai daug atsakomybes. Toks modelis is principo negali butu patikimas, ypac jei pirkejas neziuri is ko perka. Kaip gyvenimiskas analogas, jei gariunuose tau pardave supuvusias bulves ne gariunai kalti o pats pardavejas. Bankas cia isviso ne prie ko.

Nezinau kaip ten tiksliai buvo bet jei matai 2 bilietus i rammstein koncerta uz 36 eurus, nemanai ka tai too good to be true?

Paypal apsaugo nuo tokiu apsizioplinimu. Su banko pavedimai kad atgautum reikia but sudarius pardavimo-pirkimo sutarti, tada galetum kreiptis i ESCP ir atgautum pinigus.

Aš žinau, kaip jie veikia, ir taip, jie nusikrato atsakomybės, bet jie vis tiek pardavinėja fake bilietus, o google adds juos rodo kaip legalius, nors jie tokie nėra. Tu matau neskaitai ką rašau, jeigu tau normalu už du biletus sumokėti 300 virš eurų, tai nežinau tada, tai gal tu iš ten ir pirkis, bet jeigu OFICIALIOJE SVETAINĖJE per kurią parduodami bilietai ir kuri vienintelė BUVO ĮGALIOTA pardavinėti jų bilietus už bilietą prašo 70 eurų daugiausiai, tai viskas normalu, Viagogo deja už bilietą prašė 181 eurą, skirtumą matai?
Žodžiu, nesiginčysiu ir nieko neįrodinėsiu tau, nes ne tam šitą temą sukūriau, bet kaip jau kažkur esu minėjusi, žmonės visame pasaulyje eina į bankus ir kažkaip pinigus atgauna, atgausiu ir aš, o jeigu ne - teismas bus. Simple.

Negaliu ne isikisti, Mante o tu pati skaitai ka rasai? Temoje nurodai, kad uz 2 bilietus sumokejai tik 36 eur, kas yra labai itartina kaip uz toki koncerta, o veliau ginco metu jau rasai, kad 367eur uz 2, o dabar, kad prase 181 uz viena 181x2 gausis 362eur.. Jai taip reikalus aiskiniesi, taip zioplinedama tai neisivaizduoju kaip sugebesi atgauti pinigus. Pavedimai jai neskubus nukeliauja per mazdaug 1-3 dienu galima juos atsaukti bet tai kainuoja ir tai ne visada pavyksta. Kiek supratau banke ne esi uzsisakius tos paslaugos per kuria butu tikrinami gavejai ir del to pinigu atgavimas uztruks. O vartotoju teisiu inspekcija nesiulau kreiptis nes jie daznai atsisako nagrineti skundus, teisindamiesi, kad neturi salygu per TV kai parodo tai salygos kuo puikiausios o kai nukentejusiam vartotojui padeti tai jau neturi nei salygu o svarbiause manau noro.

Padariau klaidą be rašydama, bet blyn, jeigu nori galiu screenshotą numesti su realia kaina, o 367 euro todėl, kad ne vien bilietų kainos, bet ir užslėpti mokesčiai ten jų kažkokieprisidėjo, kaip pvz booking fee 43 bilietui ir pnš. Tad ir susidarė tokia suma. O klaidas be rašant darau ir ačiū kad pasakei, nes dabar jau pataisiau. Kad už truks tai jau seniai žinau, bet svarbiausia atgauti pinigus. Na šiaip ar taip aniems parašiau, padės-nepadės, bus matyti. Noras ir užsispyrimas čia reikalingas, nes bent jau SEB'as (mano bankas) labai nenoriai užsiima šituo, bet čia žiūriu ne vien pas mus,tas pats ir kitose šalyse

22

Re: Scammerių svetainės

kaskokiu naujienu?

23

Re: Scammerių svetainės

Daktaras nuo varenos parašė:

kaskokiu naujienu?

Iš banko atsakymo sulauksiu tik po maždaug savaitės, o Vartotojų apsaugos apsaugos tarnybą pasakė, kad jie nieko negali padaryti nes Viagogo yra iš Šveicarijos, o Šveicarija yra deja ne EU narė, tai tik pasiūlė kreiptis į teismą. Na jeigu bankas atsisakys, tai tada jo, bus teismas

24

Re: Scammerių svetainės

nu va Mante atrado interneta ir nukentejo nuo scammeriu)
o siaip tu scam saitu yra taip daug kad cia neuzteks vietos visus surasyti ju tiesiog begalybe. vienintelis budas pries naudojantis saitais skaityti atsiliepimus

25

Re: Scammerių svetainės

Mantė parašė:

Galbūt kas nors turit kokių patarimų ką dar daryti? C;

Rasyti pareiskima i policija. Nes tai sukciavimas.