21

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

pati neatsispiriu pagundai pacituoti, tačiau iš esmės Kęstas yra teisus smile
i

22

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Pritariu Kristei.
Vaikai užaugę džiunglėse be žmonių, niekuomet netampa pilnaverčiais žmonėmis. Galybė to pavyzdžių.

23

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Gerutė parašė:

Gal aš ir jaučiu filosofiškai... Pasikliauti vien pojūčiais man - klaidingas kelias. Kam save skurdinti ir apriboti tik pojūčiais. Jie dalis to, kas veda į suvokimą ir išvadų darymą, kad vis neliptume ant to paties grėblio...

labai grazios mintys.

24

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Sulamita parašė:

pati neatsispiriu pagundai pacituoti, tačiau iš esmės Kęstas yra teisus smile
i

nevisai, mano numone, jis teisus. ne kekvienas gali zodziais issakyti ka jaucia.

25

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Meilė – tai lyg dievas: abu šie dalykai tikriausiai neegzistuoja, bet žmonėms patinka apie tai svaigti (kiti tai vadina filosofavimu arba mąstymu). Dėl to net kariaujama, žudoma(si). big_smile

26

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Irmantas parašė:

Meilė – tai lyg dievas: abu šie dalykai tikriausiai neegzistuoja, bet žmonėms patinka apie tai svaigti (kiti tai vadina filosofavimu arba mąstymu). Dėl to net kariaujama, žudoma(si). big_smile

Arba...tikriausiai...egzistuoja. Čia ir yra šuo pakastas. Ir ko nepasvaigti, kai tai yra taip gražu.

27

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Irmantas parašė:

Meilė – tai lyg dievas: abu šie dalykai tikriausiai neegzistuoja, bet žmonėms patinka apie tai svaigti (kiti tai vadina filosofavimu arba mąstymu). Dėl to net kariaujama, žudoma(si). big_smile

...o as visada maniau, kad kariaujama is neapykantos :::041

28

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Kad mylėjimasis, ne dėl vaikų turėjimo, kenkia meilei. Ne tik tų žmonių, bet ir meilei kitiems žmonėms, sau ir gyvenimui.

29

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Virš Putino parašė:

Kad mylėjimasis, ne dėl vaikų turėjimo, kenkia meilei. Ne tik tų žmonių, bet ir meilei kitiems žmonėms, sau ir gyvenimui.

Kodėl?

30 (redagavo Virš Putino 2022-03-08 08:55)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Todėl, kad mano atveju, jis sukelia priešiškumą poroje, dėl galbūt instinktyvaus, laikino, atstumo laikymosi, taip pat iki minimumo sumažina mano veiklumą, įskaitant poreikį bendrauti, veikti viską, kas man įdomu. Sukelia kuriam laikui pasyvią būseną, tarsi, įgyvendinus dauginimosi veiksmą, įsijungtų ramybės ir poilsio metas, kuris mano atveju trunka virš mėnesio, kol pasiekiamas normalus, maksimalus aktyvumas. Taipogi, po jo smegenys veikia kvailai dėl neįprastai kasdieniam gyvenimui, didelio dopamino ir kitų hormonų kiekio poveikio joms. Man tai yra kaip pačios klastingiausios formos depresija, kai atrodo, kad jautiesi gerai ir ramiai, esi patenkintas, bet iš tiesų nustoji domėtis gyvenimu ir savimi bei kautis su juo, aktyviai jame dalyvauti tiek protu, tiek jausmais.

O tai prieštarauja meilei, nes ji yra veržimasis į kažką, siekimas mylimo objekto.

31 (redagavo Virš Putino 2022-03-08 11:08)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Kažkoks kiekis reikalingas, kad nesijaustume nereikalingi (dauginimosi prasme), o koks, reikia nustatyti to nedarymo laiku.

32

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Lygiai taip pat, ar masturbacija, padeda meilei būti, ar jai kenkia?

Kuo daugiau mes turime energijos, jėgos gyventi, tuo daugiau meilės galime patirti ir duoti kitiems.

33

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Virš Putino parašė:

Todėl, kad mano atveju, jis sukelia priešiškumą poroje, dėl galbūt instinktyvaus, laikino, atstumo laikymosi, taip pat iki minimumo sumažina mano veiklumą, įskaitant poreikį bendrauti, veikti viską, kas man įdomu. Sukelia kuriam laikui pasyvią būseną, tarsi, įgyvendinus dauginimosi veiksmą, įsijungtų ramybės ir poilsio metas, kuris mano atveju trunka virš mėnesio, kol pasiekiamas normalus, maksimalus aktyvumas. Taipogi, po jo smegenys veikia kvailai dėl neįprastai kasdieniam gyvenimui, didelio dopamino ir kitų hormonų kiekio poveikio joms. Man tai yra kaip pačios klastingiausios formos depresija, kai atrodo, kad jautiesi gerai ir ramiai, esi patenkintas, bet iš tiesų nustoji domėtis gyvenimu ir savimi bei kautis su juo, aktyviai jame dalyvauti tiek protu, tiek jausmais.

O tai prieštarauja meilei, nes ji yra veržimasis į kažką, siekimas mylimo objekto.

Labai įdomu. Panašiai esu skaičiusi viename veikalų tome apie gamtos įtaką žmogui pratęsiant giminę.  Tik niekaip nepamenu autoriaus. Žinau tik, kad tai yra kažkoks vokiečių biologijos mokslų daktaras.
Tavo savianalizė labai įspūdinga. Ačiū už atsakymą.

34

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Virš Putino parašė:

Lygiai taip pat, ar masturbacija, padeda meilei būti, ar jai kenkia?

Kuo daugiau mes turime energijos, jėgos gyventi, tuo daugiau meilės galime patirti ir duoti kitiems.

Čia gal daliniai tiesa, tik ne visi sugeba surasti tą tinkamą "saiko" tašką. Daugumai atrodo, kad kuo mažiau įtampos ir spermos spaudimo, tuo blaivesnis ir racionalesnis mąstymas.

35

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Virš Putino parašė:

Kažkoks kiekis reikalingas, kad nesijaustume nereikalingi (dauginimosi prasme), o koks, reikia nustatyti to nedarymo laiku.

Šita teorija labai tinka moterims. Yra begalė moterų, kurios yra instinktyviai valdomos gamtos. Aš turiu omeny jų norą suartėti prieš ovuliaciją ir jos metu. Jų pastangas patikti partneriui ir t.t... Ir jų elgesys po šitos fazės, kai jos būna beveik neprieinamos, vengia artumo ir tampa netgi piktos partnerių atžvilgiu.

36 (redagavo Virš Putino 2022-03-08 22:18)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Prašom. Malonu, kad patinka. Ir man patinka tavo mintys, tavo protas.

Taip. Moterų ovuliacija yra labai stiprus, ir mylėjimosi kontrolės prasme, sunkiai išvengiamas fiziologinis procesas, nes kai tinkama daugintis moteris, siekia leisti vyrui su ja mylėtis, reprodukcine prasme, vyro bazinės smegenys, nenori atsisakyti galimybės daugintis, net jei manome, kad mylimės tik dėl teigiamos savijautos, o ne turėti vaikų, todėl tik viršutinėmis, protingosiomis mūsų smegenimis, galime stengtis suvaldyti tą poreikį, neleisdami bazinėms smegenims jo įgyvendinti bet kada, suprasdami, kodėl taip elgtis geriau, naudingiau, ir pasirinkti tinkamiausią mylėjimosi dažnumą, kuris apimtų ir savijautos bei santykių kokybę, ir gyvenimo rezultatų kokybę, kartu sudėjus, surandant idealų sekso dažnumą konkretiems žmonėms.

Supratęs visą masturbavimosi ir nesimasturbavimo (tiek savo patirtimi, tiek pasiklausęs kitų vyrų patirties youtube paieškoje nofap) skirtumą mano ir dėl to, kitų žmonių, su kuriais tinkame bendrauti, gyvenimams, visų mūsų gerovei, nusprendžiau išmokti valdyti savo bazines smegenis taip, kad niekada gyvenime nesimasturbuočiau. Tokiu atveju, praėjus oficialiai apie 2,5-3 spermatogenezės mėnesiams, pasiekiamas maždaug pilnas pagamintas kiekis, ir tada vyras tampa ir maksimaliai stiprus, protingas, dominuojantis, konkurencingas, ir kaip moteris ovuliacijos metu, tik 24 valandas per parą, 365 dienas per metus (lytinių ląstelių kiekio paruoštumo apvaisinimui prasme), o tai, esamoje visuomenėje, kurioje didžioji dauguma vyrų dažnai praranda spermą mylėdamiesi ir masturbuodamiesi, yra labai svarbus ir stiprus faktorius, kurį įgijus ir išlaikant, patenkama tarp, kaip teigiama, maždaug 1% vyrų, kurie šioje seksualioje visuomenėje, geba save valdyti taip, kad pavyktų išvengti visų teikiamų galimybių prarasti savo spermą kitaip nei labai retai.

Manau, kad šių veiksmų poveikis, turi lemiamą reikšmę meilei ir jos stabilumui bei ilgalaikiškumui, kartu su sveikata, kuri apima tiek gyvybiškai būtinų, vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumo nebuvimą, tiek ir įmanomą nuodingų medžiagų išvengimą, nes meilei reikia ir sveiko mūsų, kūno funkcionavimo.

Kiti žmonės gali parašyti daug kitų veiksnių, kurie lemia meilę ir jos pastovumą. Aš šiuo metu esu susitelkęs į šiuos, kol mokausi juos įgyvendinti, todėl rašau apie juos, o išmokus ir tapus savaiminiu elgesiu, galėsiu toliau sužinoti ir mokytis atlikti daugiau kitų veiksmų, kurie taip pat sudaro meilę ir galimybę mylėti ilgai ar visą gyvenimą.

37

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Virš Putino parašė:

Prašom. Malonu, kad patinka. Ir man patinka tavo mintys, tavo protas.

Taip. Moterų ovuliacija yra labai stiprus, ir mylėjimosi kontrolės prasme, sunkiai išvengiamas fiziologinis procesas, nes kai tinkama daugintis moteris, siekia leisti vyrui su ja mylėtis, reprodukcine prasme, vyro bazinės smegenys, nenori atsisakyti galimybės daugintis, net jei manome, kad mylimės tik dėl teigiamos savijautos, o ne turėti vaikų, todėl tik viršutinėmis, protingosiomis mūsų smegenimis, galime stengtis suvaldyti tą poreikį, neleisdami bazinėms smegenims jo įgyvendinti bet kada, suprasdami, kodėl taip elgtis geriau, naudingiau, ir pasirinkti tinkamiausią mylėjimosi dažnumą, kuris apimtų ir savijautos bei santykių kokybę, ir gyvenimo rezultatų kokybę, kartu sudėjus, surandant idealų sekso dažnumą konkretiems žmonėms.

Supratęs visą masturbavimosi ir nesimasturbavimo (tiek savo patirtimi, tiek pasiklausęs kitų vyrų patirties youtube paieškoje nofap) skirtumą mano ir dėl to, kitų žmonių, su kuriais tinkame bendrauti, gyvenimams, visų mūsų gerovei, nusprendžiau išmokti valdyti savo bazines smegenis taip, kad niekada gyvenime nesimasturbuočiau. Tokiu atveju, praėjus oficialiai apie 2,5-3 spermatogenezės mėnesiams, pasiekiamas maždaug pilnas pagamintas kiekis, ir tada vyras tampa ir maksimaliai stiprus, protingas, dominuojantis, konkurencingas, ir kaip moteris ovuliacijos metu, tik 24 valandas per parą, 365 dienas per metus (lytinių ląstelių kiekio paruoštumo apvaisinimui prasme), o tai, esamoje visuomenėje, kurioje didžioji dauguma vyrų dažnai praranda spermą mylėdamiesi ir masturbuodamiesi, yra labai svarbus ir stiprus faktorius, kurį įgijus ir išlaikant, patenkama tarp, kaip teigiama, maždaug 1% vyrų, kurie šioje seksualioje visuomenėje, geba save valdyti taip, kad pavyktų išvengti visų teikiamų galimybių prarasti savo spermą kitaip nei labai retai.

Manau, kad šių veiksmų poveikis, turi lemiamą reikšmę meilei ir jos stabilumui bei ilgalaikiškumui, kartu su sveikata, kuri apima tiek gyvybiškai būtinų, vitaminų ir mineralinių medžiagų trūkumo nebuvimą, tiek ir įmanomą nuodingų medžiagų išvengimą, nes meilei reikia ir sveiko mūsų, kūno funkcionavimo.

Kiti žmonės gali parašyti daug kitų veiksnių, kurie lemia meilę ir jos pastovumą. Aš šiuo metu esu susitelkęs į šiuos, kol mokausi juos įgyvendinti, todėl rašau apie juos, o išmokus ir tapus savaiminiu elgesiu, galėsiu toliau sužinoti ir mokytis atlikti daugiau kitų veiksmų, kurie taip pat sudaro meilę ir galimybę mylėti ilgai ar visą gyvenimą.

Teoretiškai tai artinimasis prie pirminės gamtos užduoties evoliucijos prasme. Tik gali būti, kad bus labai sudėtinga surasti visiškai monogamišką priešingos lyties atitikmenį. Bet jei tu jau būsi išmokęs, bus paprasčiau. Galėsi dalintis savo patirtimi, pagrįsti savo teorijas pavyzdžiais. Svarbiausia likti prie savo įsitikinimo ir vystyti savo idėjas toliau. Rašyk darbą apie tai. Jis padės nenuklysti į kitas idėjas.

38 (redagavo Virš Putino 2022-03-08 23:46)

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Kadangi negalime pakeisti savo įgimtų savybių ir jų tarpusavio tinkamumo, galime tačiau išmokti pašalinti visus faktorius, kurie turi neigiamą įtaką santykių kokybei, ypač, jei abu žmonės, mėgsta apie tai kalbėtis, surasti, kas ne taip, ir tai pagerinti.

Poravimęsi pastebėjau du galimus variantus, kurių neišeina pasirinkti, nes tinkamesni tinka labiau, ir kas pasitaiko aplinkoje, tas ir būna, bet vienas iš jų yra, kai žmonės skirtingesni, todėl labiau tinka turėti vaikų, ir dėl to blogiau sutaria, ir mažiau skirtingi, daugiau panašūs ar dalinai vienodi, kuomet turėti vaikų tinka mažiau, bet sutaria daug geriau. Ir visa skalė galimų variantų tarp kraštutinių, kuriuose viename maksimaliai tinka turėti vaikų, ir maksimaliai netinka bendrauti bei kitame minimaliai tinka turėti vaikų ir maksimaliai tinka bendrauti.

Rašysiu, kai tik atsiras pastovus poreikis pasidalinti, nes dabar dar labiau reikia gauti nei duoti, todėl neišeina dažnai prisėsti ir užrašyti viską, nes atrodo, o kam, jei dar tik sau, todėl vietoj to, dažniausiai vien galvoju apie tai.

Ar tu, Laimute, rašai ką nors? O gal esi parašiusi? Būtų įdomu paskaityti.

39

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

kristė parašė:

Ką aš sužinojau apie meilę

1. Mūsų neįsimyli už kažką ar dėl ko nors. Mus pamilsta nepaisant nieko. Arba nepamilsta nežiūrint į viską. Jeigu jūs vis dar kankinatės galvodami, kad kažkas pamatęs gerąsias jūsų savybes ir poelgius persigalvos, susipras, įvertins, tai taip galvojate veltui. Nekankinkite nei savęs, nei kito. Jei būdamas su jumis žmogus nesijaučia taip, lyg būtų laimėjęs loterijoje, tuomet suteikite šansą ir sau, ir tam, kuris tiki, kad laimingi bilietai egzistuoja. Pastangos, kurias dedate vardan to, jog kažkas jus pamiltų - tiesiausias kelias į depresiją. Tai nėra tas pats, kai ką nors darote todėl, kad mylite.

2. Nepatenkinti emociniai poreikiai ir nerealūs lūkesčiai yra didžiausi meilės žudikai. Jei viduje esate pasiligoję, liguistai ištroškę meilės, supratimo, įvertinimo, greičiausiai pritrauksite tokį patį emociškai neįgalų žmogų, kuris atspindės visus jumyse esančius skaudulius jūsų nemylėdamas ir nevertindamas. Siekiame kitų tokių kaip mes žmonių meilės, tikėdamiesi jos gauti, nors tie žmonės jaučiasi visai kaip mes. Ir jie nemyli patys savęs, tai kokios meilės galime iš jų sulaukti? Nepatenkinti mūsų poreikiai stumia mus į glėbius, kuriuose vėliau uždūstame. Įsiveliame į santykius su žmonėmis, kurių niekuomet nebūtumėte pasirinkę, jei būtume buvę laimingi, besidžiaugiantys savimi ir gyvenimu. Posakis "man meilės reikia kaip duonos" galbūt ir skamba romantiškai, bet realybėje daugiausia džiaugsmo santykiai teikia tuomet, kuomet jie yra "vyšnia ant torto", o ne "tyro vandens gurkšnis" ištroškusiam. Meilė neturi prašyti, neturi ir reikalauti. Meilė privalo turėti tiek galios, kad imtų savimi pasikliauti, kad duodama prisipildytų.

3. Su mumis visais kažkas pasielgė arba dar pasielgs nedovanotinai, negarbingai, niekšiškai. Paradoksas, tačiau daugiausiai apie meilę mus išmoko žmonės, kurie mūsų nemyli, kurie nustoja mus mylėti arba taip niekuomet mūsų ir nepamilsta.
Visgi nesibaigiantys skundai, nuoskaudų kaupimas ir pabaigos neturintys kaltinimai paprastai niekur mūsų nenuveda. Toliausiai - iki draugo, pasiruošusio ir vėl klausyti tos pačios istorijos, ausies. Turime išdrįsti suaugti ir prisiimti atsakomybę už savo patirtis. Tik taip galėsime išsilaisvinti. Šokiui reikalingi du. Vienas elgiasi, kitas leidžia su savimi vienaip ar kitaip elgtis; vienas negerbia, bet kitas pats savęs negerbia kur kas labiau; viena turi meilužį, bet kitam labai baisu likti vienam... Ratas sukasi. Kaip sako I. Yalomas, "Net jei 99% dėl to, kas su jumis nutiko yra kito kaltė, aš noriu girdėti apie tą vieną, už kurį atsakingi esate jūs".

4. Jūs esate priežastis ir šaltinis visko, kas su jumis vyksta. Tobulėkite, domėkitės tuo, kas vyksta jūsų viduje. Neabejokite - visa tai atsispindi jūsų išoriniame gyvenime. Pastebėkite, kaip kaskart kuriate tokias pat situacijas, kokios iki skausmo panašios jūsų patirtys. Paieškokite tam priežasčių. Pasigilinkite verčiau į jas, nei į naujo draugo trūkumus. Žmogų, kuris nemėgsta ir nevertina pats savęs labai sunku mylėti. Padarykite meilę sau prioritetu. Stenkitės patys padovanoti sau tai, ko jums trūksta: rūpestį, supratimą, įvertinimą, pagarbą. Tai nereiškia, kad tuomet šių dalykų nesulauksite iš kitų. Ne, tai iš tikrųjų yra vienintelis būdas jų iš kitų sulaukti. Negalite raktų nuo savo pilnatvės ir geros būsenos palikti kito - net ir mylimiausio žmogaus kišenėje. Jūsų laimė - jūsų pačių darbas.

5. Klystame manydami, kad jei jau sutikome "savo" žmogų, tai nebebus nesutarimų, ginčų, nusivylimų, nuosmūkių. Tikrieji sielos bičiuliai neišvengiamai meta mums iššūkius, iškelia į paviršių dalykus, kurių nenorime apie save žinoti, provokuoja mus ir jei esame nusiteikę sužinoti apie save daugiau - suteikia mums vertingiausias gyvenimo pamokas, galimybę augti ir keistis. Mes neišmokstame iš tikrųjų mylėti, kai viskas klostosi puikiai. Meilė gimsta tuomet, kai beviltiškai nesuprantame vienas kito, bet po didelių pastangų įstengiame surasti bendrų taškų. Kai užsidarę virtuvėje verkiame, o paskui nerasdami sau vietos skubame atsiprašyti ir pasakyti "nepyk, aš labai tave myliu. Prie meilės artėji ne tada, kai randi sau tobulą žmogų, o tada, kai kasdien mokaisi mylėti tą, kuris šalia, su visais jo netobulumais.

6. Jūsų santykiai su savimi duoda toną visiems kitiems jūsų santykiams. Todėl mokykitės, mokykitės, mokykitės mylėti save.
Meilė sau nėra meilė plėšraus žvėries, kuriam atrodo, kad viskas aplinkui skirta jam, kuris kiekvieną žmogų regi kaip galimą grobį, visas aplinkybes vertina tik savo paties - savo naudos, pasitenkinimo atžvilgiu. Kai ką nors myli, linki jam gera. "Mylimiems žmonėms linkime pačių aukščiausių, pačių šviesiausių, džiaugsmingiausių dalykų. Nelinkime jiems menko, priblėsusio džiaugsmo; linkime taip augti, kad jiems tektų didis džiaugsmas, kad lydėtų gyvenimo pilnatvė. Štai tokiu atžvilgiu reikia mokėti mylėti ir save", - teigia Grigorijus Skovoroda.

7. Labai dažnai savo laimę statome ant vienintelės - santykių kortos. Įsivaizduojame, kad jei tik turėtume savo žmogų, nieko daugiau ir nebetrūktų, išsispręstų visos problemos, amžiams dingtų mus kankinusi vienatvė. Harmoningi, šilti, meile ir pagarba grįsti santykiai iš tikrųjų suteikia daug džiaugsmo, įvairių spalvų ir prasmių gyvenimui, tačiau mes visada linkę pernelyg sureikšminti tai, ko neturime. O kuomet sutinkame žmogų, su kuriuo pradedame kurti bendrą gyvenimą, labai greitai suvokiame (jei tik turime savistabos dovaną) - koks buvau, tą ir atsinešiau į savo santykius, koks aš - tokie ir jie, manieji santykiai. Jei visą gyvenimą labai bijojau likti vieniša, tai nuo šiol ją pakeitė baimė prarasti mylymąjį. Jei anksčiau nežinojau, ką daryti su savo laiku, jausiuos atstumtas kas kartą, kai partnerė norės skirti laiko savo mėgiamai veiklai ir pomėgiams. Išsvajotos ramybės kaip nebuvo, taip ir nėra. O ką jau kalbėti, kai išorėn ima lįsti menka savivertė, noras būti visada teisiam ar seni skauduliai? Išvada ta pati - pradėkime nuo savęs. Susudraugaukime su savimi. Susidraugaukime su savo vienatve.

8. Mūsų suvokimas apie tai, kas yra meilė plečiasi ir kinta mums sąmoningėjant ir tampant brandesniais. Vieniems šis kelias prasideda ir baigiasi karštu ir visaapimančiu troškimu būti mylimiems, kitiems prasidėjęs nepasotinamu meilės alkiu baigiasi suvokimu, kad nėra didesnės laimės, kaip turėti galimybę dovanoti savo meilę kitam. Ieškodami meilės anksčiau ar vėliau suvokiame, kad patys esame toji meilė, kad jos nereikia ieškoti, ja reikia būti! Plėskime savo ribas, savo suvokimą bei savo gebėjimą mylėti. Nepamirškite, jog poelgis - tai meilė, tapusi regima, o jei mylėdami tikimės už tai kažką gauti mainais, nevadinkime to meile.

9. Mylėti pačiam yra vienintelis būdas būti laimingam. Jus gali mylėti kas tik nori, taip stipriai, kaip tik išgali, tačiau padaryti laimingais jus gali tik iš jūsų pačių sklindanti meilė. Mylėkite - save, aplinkinius, gyvenimą. Mylėkite visas savo patirtis, be kurių nebūtumėte tuo, kas šiandien esate. Jei laukiate savo žmogaus, nepamirškite, kad tik džiugi širdis pritraukia džiugius įvykius. Neieškokite pusiau tuščių puselių - tapkite pilni savyje, o tuomet stebėkite, kaip suveikia širdies magnetas!
Te viskas, prie ko jūs prisiliesite savo gyvenime, būna persmelkta meilės dvasia. Lai viskas tik iš meilės, su meile ir vardan meilės!

Mintys Materializuojasi

super super, bet aš nebūčiau aš jeigu nesukritikuočiau ir šio posto.... ok, šiaip gal ne dėl to kritikuosiu, tiesiog noriu būti pranoktas idelistiniu požiūriu, nors deje tikro objektyvumo gali pritrūkti ir man, nes visata dar nepriklauso man:D.
tad pastebėjau, kad sakoma, jog tikra meilė nesirenka pagal mylimo objekto +  -  santykį, deja su tuom nesutinku ir nelabai galėčiau gerbti asmenis kurie taip isimyli (taip gal ir pasenau, bet man vis dar gražios jaunos energingos moterys), tačiau kiek sutinku - reta kuri gali už "perlą" atsilyginti adekvačiai. nesutinku su tokia akla meile, rementis statistika, tai neveda prie harmonijos, kad galėtum duoti kitam, reikia turėti pačiam kažką, jeigu mylimas žmogus elgiasi netinkamai, reikia jį sudrausminti ir tai nėra koks tai abejingumas ar panašiai, tai yra priešingai - siekiama pasidalinti išmintimi su tuom kurį labai vertini, lygindamas save su juo tu sieki, kad jis tikrai nebūtų žemesnis už tave (tačiau durniai dažnai isižeidžia pamokomi), tuo pačiu jeigu tau duoda patarima mylimas arba gerbiams žmogus, labai atidžiai isiklausyk, bei suprask, ka jis tau bando pasakyti, nes jis dalinasi veikiausiai dideliais "turtais", tik isitikinus, kad jis tau duoda tai kas tau visiškai neaktualu, gali numoti kaip aš ranka ir laipioti ant to pačio grėblio, kol mylimasiis mokytojas gyvenimas pagaliau išmokins tave reikiamų pamokų. daryčiau prielaidą, kad kiekvienas gyvenantis žmogus žemėje turi galią mylėti vienas kitą labai stipria meile, tereikia ištrūkti iš iliuzijų pasaulių ir žvelgti vienas į kitą mylinčiomis pilnomis išminties bei šilumos akimis, mes neesame konkurentai-  mes esame išminties paieškos bendrakeleiviai, gal net tam tikras bendras kūnas.
oi labai išsiplėčiau... na žodžiu jeigu aš noriu mylėti, man malonu bendrauti su žmonėmis esant ir nesantykiuose su "gyvenimo partnere", tai wtf, kas per prielaida, kad nebus išdavysčių bei kažkokių skaudžių nesutarimų bendraujant su mylimu žmogumi...? totali nesamonė... jeigu aš padorus žmogus neslepiantis kažkokių tai užmačių, kuriu mielą sau gyvenimą, dar ir kitiems padedu, tai kodėl čia dabar turėtų būti kažkokių nemalonių, iššūkių bendraujant su mylima moterimi laikui bėgant santykiuose? dar pasakykit, kad meilė trunka max 3 metus. -------- NE meilė trunka tiek kiek norėsi... paprastos sąlygos -
1. tapk laimingas ir užtikrintas būdamas vienas. ir laimingas bendraudamas su aplinkiniais žmonėmis
2. atradęs pagarbos vertą partnerę, gali ją pradėti idealizuoti jeigu ji to verta, pamilti, tačiau visada turėti didesnę meilę kažkam kas niekam nepriklauso.
3. mylėk savo partnerę ar partnerį kad ir amžinai, jeigu nutruks meilė, galėsi kaltinti tik savo išminties trūkumą, ok jeigu jau myli savo žemiškąjį idealą, tikiuosi nešvaistote laiko aimanuodami per ilgai lovoje, o kuriate, kažką didingo verto to santykio kuris yra atsiradęs tarp jūsų.

40

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

Virš Putino parašė:

Kadangi negalime pakeisti savo įgimtų savybių ir jų tarpusavio tinkamumo, galime tačiau išmokti pašalinti visus faktorius, kurie turi neigiamą įtaką santykių kokybei, ypač, jei abu žmonės, mėgsta apie tai kalbėtis, surasti, kas ne taip, ir tai pagerinti.

Rašysiu, kai tik atsiras pastovus poreikis pasidalinti, nes dabar dar labiau reikia gauti nei duoti, todėl neišeina dažnai prisėsti ir užrašyti viską, nes atrodo, o kam, jei dar tik sau, todėl vietoj to, dažniausiai vien galvoju apie tai.

Ar tu, Laimute, rašai ką nors? O gal esi parašiusi? Būtų įdomu paskaityti.

Esu parašiusi, bet taip ir liko manuskriptais. Nebespėsiu jau išleisti. Kai kurie progresai nesustabdomi.
Rašyk kol ne vėlu.