21

Re: Ką aš sužinojau apie meilę

pati neatsispiriu pagundai pacituoti, tačiau iš esmės Kęstas yra teisus smile
i

22

Pritariu Kristei.
Vaikai užaugę džiunglėse be žmonių, niekuomet netampa pilnaverčiais žmonėmis. Galybė to pavyzdžių.

23

Gerutė parašė:

Gal aš ir jaučiu filosofiškai... Pasikliauti vien pojūčiais man - klaidingas kelias. Kam save skurdinti ir apriboti tik pojūčiais. Jie dalis to, kas veda į suvokimą ir išvadų darymą, kad vis neliptume ant to paties grėblio...

labai grazios mintys.

24

Sulamita parašė:

pati neatsispiriu pagundai pacituoti, tačiau iš esmės Kęstas yra teisus smile
i

nevisai, mano numone, jis teisus. ne kekvienas gali zodziais issakyti ka jaucia.

25

Meilė – tai lyg dievas: abu šie dalykai tikriausiai neegzistuoja, bet žmonėms patinka apie tai svaigti (kiti tai vadina filosofavimu arba mąstymu). Dėl to net kariaujama, žudoma(si). big_smile

26

Irmantas parašė:

Meilė – tai lyg dievas: abu šie dalykai tikriausiai neegzistuoja, bet žmonėms patinka apie tai svaigti (kiti tai vadina filosofavimu arba mąstymu). Dėl to net kariaujama, žudoma(si). big_smile

Arba...tikriausiai...egzistuoja. Čia ir yra šuo pakastas. Ir ko nepasvaigti, kai tai yra taip gražu.

27

Irmantas parašė:

...o as visada maniau, kad kariaujama is neapykantos :::041