481

Re: Oralinis seksas

Blemba man zmona pasake, ale jokiai mergai nepatinka vyrui daryt oralini ir jos daro tiknoredamos itikti vyrams:)Man sugalvojo to nebedaryt ji.Nusisneka, tai jai ir pasakiau, kad esu sutikes N merginu, kurios tai daro puikiai ir jei nejaustu malonumo, nebutu taip istobulinusios to meno smile

482

turbo parašė:

Blemba man zmona pasake, ale jokiai mergai nepatinka vyrui daryt oralini ir jos daro tiknoredamos itikti vyrams:)Man sugalvojo to nebedaryt ji.Nusisneka, tai jai ir pasakiau, kad esu sutikes N merginu, kurios tai daro puikiai ir jei nejaustu malonumo, nebutu taip istobulinusios to meno smile

istobulintas menas nebutinai reiskia, kad tai joms patinka. ka duoda merginai kunilingo darymas? manau, dazniausiai tik malonuma matant, jog jos pagalba vyras kaifuoja, kaip jau minejai...noras itikti, gal dar del geresnes jo erekcijos. tas pat, ko gero, ir vyrams darant ta pati merginai. gal todel ir ismoksta tobulai. o kai kurioms/kuriems tai tik profesija...

483

Klystate, Laimute, oi klystate.. smile

484

Rolandas parašė:

Klystate, Laimute, oi klystate.. smile

gal ir klystu, Rolandai, bet as nesakau, jog visi/visos. yra, zinoma, ir maloniu isimciu. smile

485

Cia del to daugiausei vyrai pamise