61

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Na taip, geriau kalbėtis. Čia aš įtariu jaunų žmonių problemos. Kai jiems reikia kariauti, nelabai supranta pačios santykių esmės. Daugelis tai praeina... Ypač jeigu veda anksti.

62 (redagavo gedukas 2015-03-30 06:42)

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Viktorija parašė:

man baisu skaityt kaip lietuviai vyrai save laidoja 40 metu..  realiai su metais gyvenimo kokybe tik turetu geret ..

Kuria linkme ta kokybė turėtu gerėti padrabniau jeigu galima.......:::607:::607

63

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Arvydas parašė:

Labai greitai po to supranta kaip tai malonu, reikia tik mokėti pastatyti žmones į savo vietą... Tada gyvenau, pagal principą akis už akį, dantis už dantį, galva už galvą, ranka už ranką... Nors tai ne visada prie gero priveda smile

Ar tikrai su tokia negatyvia strategija eini i pazintis su merginomis, Arvydai? Atkreipk gal pirmiausia demesi i tuos, kurie poroje gerai sutaria... Paziurek kaip jie bendrauja gal ko pasimokyk is ju, reiketu neatmesti galimybes, kad ir pats galbut nevisada teisingai bendrauji su mergina, jei jau kartojasi tokios situacijos...

64

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

ka reiskia padrabniau ?

65

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Viktorija parašė:

ka reiskia padrabniau ?

Kai jus dar buvot planuojama senovės Lietuviai taip sakydami turėdavo raumenį žodi - smulkiau .

66

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Vyrai yra vyrai

Viktorija parašė:

gal naudingiau butu kalbetis o ne erzinti ar skaudinti mylima zmogu...
kariaujanti tarpusavyje pora gaunasi ..tai veda tik i skirybas ..

man baisu skaityt kaip lietuviai vyrai save laidoja 40 metu..  realiai su metais gyvenimo kokybe tik turetu geret ..

67

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

profesoriux parašė:

siaip jo, jei mergina su vaiku, tada metu skirtumas nesvarbus... ji tikrai negali rinktis is jaunesniu, nes tie dar nepasirenge ar nenori buti tevais..  todel jai tenka rinktis is vyresniu, kurie jau nebijo tureti svetima vaika, turi santykiu patirties ir pan...  mano patarimas nepaleisk jos, nekreipk demesi i kalbas.. viskas nurims po biski... reikia laiko, kad visi priprastu. big_smile

68

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Dabar as jusu visu trolinsiu....
Kaip sakoma mergina iki 25 "Tik Jam", po 25 "Kam?"
Visa amziaus skirtumo esme.

Tiesa, uzdek ant pirstu auksiniu ziedu, ant kaklo grandinele, kuo storesne tuo geriau. jokio skirtumo, kad tai taboro auksas... Mergos atskrys kaip muses ant sudo....

69

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Tokios ir atskris.

70

Re: koks amzius skirtumas prijimtinas?

Vivrelavita parašė:

Tokios ir atskris.

...tipo, megstancios suda? big_smile