801

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

kleopatros memuarai

802

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Indre, 30 parašė:

Elias Canetti "Išgelbėtas liežuvis". Rašytojas apie savo vaikystę rašo. Santykiai su tėvais, išgyventas I pasaulinis karas... įdomi, gili knyga. Laura Sintija Černiauskaitė "Benedikto slenksčiai". pakankamai lengva, bet ne lėkšta knyga. Tiesa, siūlyčiau paskaityti K. Sabaliauskaitės "Silva Rerum". Kol kas man tai geriausia lietuviška knyga.

Benedikto slenksčiai super knyga, persiskaitė taip pat greitai ir lengvai kaip Bado Žaidynių trilogija, rekomenduoju!

803

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Eckhard Tolle "Šios akimirkos jėga"

804

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Aš tik ką pabaigiau "penkios meilės kalbos". Dabar labai išpopuliarėjusi knyga, bet man patiko. Labai lengvai skaitosi, pats tas vakare prieš miegą 1-2 skyrius paskaityt.

805

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Trumpa laiko istorija parašyta S. Howkingo

806

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Černobylis 1:23:40

807

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Pasivaikščiodamas vis apeinu kelias knygų keityklas - būdeles, namukus. Kartais parsinešu ganėtinai įdomaus skaitalo. Šiandienos laimikis CD Reis " Santuokos žaidimai" ir " Skyrybų žaidimai". Kol kas skaitosi lengvai. O, kur jūs imat knygas?

808 (redagavo Konstantinas 2021-02-13 16:56)

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Arunas parašė:

  O, kur jūs imat knygas?

niekur) skaitau elektronines knygas. parsisiunciu is interneto. arba is vis neskaitau. dar kartais klausausi audio knygas. ypac tinka vairuojant

809

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Fifty Shades of Grey 3

810

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Laimute parašė:

Fifty Shades of Grey 3

Cia rimtai? XDDZ

811

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Best in The World parašė:
Laimute parašė:

Fifty Shades of Grey 3

Cia rimtai? XDDZ

parupo ant senatves big_smile
lengva tema, prasiblaskymui... visai nieko...perverti, perverti idomesnius pasazus big_smile

812

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

A. Sapkowski Baptism of fire

813

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Pati geriausia knyga IKEA katalogas. Svarbiausia dalija nemokamai ir nuotraukos gražios. Dar galiu parekomenduoti EUROVAISTINĖS  katalogą. Užmetus akį į kainas - pasveiksti greičiau, nei gali patikėti pats:) Sekmingo skaitymo

814

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Lovoje su tavo vyru smile psichologes knyga..

815

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Sandrita parašė:

Lovoje su tavo vyru smile psichologes knyga..

meiluzes nuoykiai big_smile

816

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Kartais atsiverčiu Juozą Erlicką ir apsidžiaugiu, jei būna juokinga. Labiau apsidžiaugiu, jei nebūna.

817

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ar nors vienas iš čia esančių skaitėte Irvin D. Yalom kūrinius?

818

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Suvokimo durys

819

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Juozukas Erlickiukas 4 Knygos Spintoj tongue big_smile Viena su Autografuu is Juu smile SKANAUS

820

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Shameless parašė:

Juozukas Erlickiukas 4 Knygos Spintoj tongue big_smile Viena su Autografuu is Juu smile SKANAUS

Aš šiuo metu skaitau Fernando Pessoa Nerimo knyga smile