161

Re: vaikinu dovanos merginoms

Patarimą mamai dovanai išsirinkti geriau duokit. Žmonai, draugei tai lengviau, nes žinai ko nori. O mamoms atrodo nieko nereikia, kai paklausi tai visada sako sveikatos tik big_smile Gal žinot kur sveikatos galima kuponelį nusipirkt?

162

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vaistinėse

163

Re: vaikinu dovanos merginoms

geriausia dovana bobai kaktusas big_smile big_smile big_smile

164

Re: vaikinu dovanos merginoms

Figvamer parašė:

geriausia dovana bobai kaktusas big_smile big_smile big_smile

kodel? big_smile

165

Re: vaikinu dovanos merginoms

Svarbiausia dėmėsį ir meilę parodyt, nėra tiek svarbu kokią dovaną įtaisysi smile Aš ėmiau knygelę pegase, kuri kaip ir buvo nuoroda į mūsų asmeninį juokelį ir gėlyčių, gali čia mėgint knygučių pasieškot, turėtų dar prieškalėdinių nuolaidėlių būt. Kadangi pačiai su dovanų pakavimu nelabai sekasi, variau į panoramą gražiai supakuot - https://www.panorama.lt/dovanu-pakavimas/ ir viskas. smile Galima labai paprastai, per kažkokius tarpusavio suėjimo taškus dovanos ieškoti, tada maloniausia smile

166

Re: vaikinu dovanos merginoms

Sveiki, iškau konkrečios dovanos savo merginai, bet negaliu niekur tokios rasti. Kažkada rodė straipsnį ir konkretų lemenuką čia https://www.cupid.lt/seksualus-apatinia … ektai.html. Jai patiko antroje nuotraukoje pavaizduotas modelis, tačiau nei ji, nei aš dabar negalim rasti tokio varianto pirkimui. Gal yra merginų, kurios žino kur būtų galima rasti tokį ar bent kažką panašaus. Būčiau labai dėkingas!

167

Re: vaikinu dovanos merginoms

Petį ir širdį...

168

Re: vaikinu dovanos merginoms

Geras veido kremas visada gali tapti puiki dovana. Žinoma, čia galima ir paslysti:D Bet manau, kad rodyti dėmesį yra geras ženklas ir to užtenka

169

Re: vaikinu dovanos merginoms

maske parašė:

Geras veido kremas visada gali tapti puiki dovana. Žinoma, čia galima ir paslysti:D Bet manau, kad rodyti dėmesį yra geras ženklas ir to užtenka

Geras kremas tas, kuris tinka individualiu atveju, tad reikėtų tartis su gavėja ir automatiškai neliktų staigmenos. Man dovana, tai maloni staigmena.

170

Re: vaikinu dovanos merginoms

koks skirtumas ka dovanoja. svarbu, kad isviso dovanoja. big_smile

171 (redagavo Emile 2020-10-31 21:48)

Re: vaikinu dovanos merginoms

Aš mielai gaučiau kokius auskariukus - https://indivi.lt/28-auskarai-su-deimantais big_smile
Bet siaip is tikro, o koks skirtumas ka dovanoja,  faina bet kokiu atveju gauti, o to ko nori gali ir pats sau pasidovanoti wink

172 (redagavo Emile 2020-11-02 15:32)

Re: vaikinu dovanos merginoms

Ai jei kalbam apie rekomendacijas, tai dar pagalvojau iš savo varpinės, ką pati gaunu ar dovanu, ir kas tarkim tikrai būna panaudota, nedulką lentynose, arba sunku nepataikyti su dydžiu, skoniu ir pan.
Tai tarkim smagu gauti dovanų knygas, nes daug kas dagiau ar mažiau jas mėgsta skaityti, bet tarkim aš mieliau gausiu kuponą dovanų https://www.geradovana.lt/knygyno-pegas … is-pegasas tarkim, nei kolekcionuosiu vienodas knygas :DDD
Dar toks dalykas, nu kur visiem reikalingi, bet ne visi prisiruošia, tai burnos higiena pvz - https://www.pasiutuslape.lt/burnos-higiena - aš asmeniškia labai džiaugčiausi jei gaučiau tokią dovaną iš vaikino, bet dėl kitų merginų šiaip nežinau, nu tikrai visoms reikalinga, bet jei kitos turi problemų su perdėtom interpretacijom, tai čia gali irgi prižvejoti kabliukų,
O šiaip man patiktų ir ne fizinės kažkokios dovanos, tarkim nuvažiuoti kartu prie jūros, į gamtą, romatiškai laiką praleisti, kai vaikinas skiria laiką savo ir pasiruošia žvakes, o gal net kažką pats pagamina, čia man gal net tobuliausia dovana smile

173

Re: vaikinu dovanos merginoms

...// O šiaip man patiktų ir ne fizinės kažkokios dovanos, tarkim nuvažiuoti kartu prie jūros, į gamtą, romatiškai laiką praleisti, kai vaikinas skiria laiką savo ir pasiruošia žvakes, o gal net kažką pats pagamina, čia man gal net tobuliausia dovana //
tai yra paprasciausias demesio rodymas. dovana as to nepavadinciau. daugiu daugiausiai, jis paaukojo tau savo laika. nebent uz viska sumoka, tada jau dovana.

174

Re: vaikinu dovanos merginoms

Oazė parašė:

Svarbiausia dėmėsį ir meilę parodyt, nėra tiek svarbu kokią dovaną įtaisysi smile Aš ėmiau knygelę pegase, kuri kaip ir buvo nuoroda į mūsų asmeninį juokelį ir gėlyčių, gali čia mėgint knygučių pasieškot, turėtų dar prieškalėdinių nuolaidėlių būt. Kadangi pačiai su dovanų pakavimu nelabai sekasi, variau į panoramą gražiai supakuot - https://www.panorama.lt/dovanu-pakavimas/ ir viskas. smile Galima labai paprastai, per kažkokius tarpusavio suėjimo taškus dovanos ieškoti, tada maloniausia smile

Tikrai taip. Dovanos esmė ir yra dėmesys, o jau antram plane tai, kokia yra pati dovana. Žinoma, kartais tokios universalios dovanos kaip knyga, gali parodyti tai, kad apie tą žmogų tu nieko nežinai (galbūt jam nepatinka grožinė literatūra, o gal tas žmogus išvis nemėgsta skaityti). Tai kol dovanoji pasigilinęs į tą žmogų ir jo poreikius, o ne tai, ką dovanų norėtum gauti pats, tol, manau, eini teisinga linkme. Ir kaip jau čia kažkas pastebėjo - koks išvis skirtumas, ką gausi?

175

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vytautas parašė:

Tikrai taip. Dovanos esmė ir yra dėmesys, o jau antram plane tai, kokia yra pati dovana. Žinoma, kartais tokios universalios dovanos kaip knyga, gali parodyti tai, kad apie tą žmogų tu nieko nežinai (galbūt jam nepatinka grožinė literatūra, o gal tas žmogus išvis nemėgsta skaityti). Tai kol dovanoji pasigilinęs į tą žmogų ir jo poreikius, o ne tai, ką dovanų norėtum gauti pats, tol, manau, eini teisinga linkme. Ir kaip jau čia kažkas pastebėjo - koks išvis skirtumas, ką gausi?

tai kad dabartines mergos nelabai knygas skaito. universaliausia dovana tai dovanu kuponas kur nors. svarbiausia uz kuo didesne suma

176

Re: vaikinu dovanos merginoms

gera būtų gauti dovanų kuponą į knygyną :-)
tik kad knygos daug brangesnės už kosmetiką...

177

Re: vaikinu dovanos merginoms

O merginos ka dovanoja vaikinam?

178

Re: vaikinu dovanos merginoms

iš įdomesnių - gerą pypkę. kažką iš žvejybos, buvau tiksliai išsiaiškinus, ko tiksliai nori (eini drauge į parduotuvę ir akies kraštu stebi, į ką vis žiūri, tada blondiniškai išklausinėji).

179

Re: vaikinu dovanos merginoms

as manau kad geriausios dovanos merginoms tai prabangus automobiliai ir nekilnojamasis turtas

180

Re: vaikinu dovanos merginoms

berniukams kojines ir kaklaraiscius...na, dar triusikelius silkinius big_smile big_smile