61

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Cheshire Cat parašė:

tai kas kaltas, kad esi neidomus?

Neidomus xD
Atrodo amzius turėtum isminties turėti bet deja...

Bet kadangi tau galva neisnesa, tai paaiskinsiu:

Kaip tu išvis gali pasakyt kas idomu o kas ne jeigu tu nepazisti bet susipazint neketini? Tai tiesiog trumparegyste.

Ir cia ne man vienam, beveik niekam cia niekas nepraso ir cia net ne asmeniski dalykai man neskauda del to kad man neparaso nes as beveik niekam čia nerasau, kas tik patvirtina tai ka sakiau pries tai.

Su tavim sunku diskutuoti nes tu turi priešankstini nusistatyma ir asmeniskai uzsipuoli "neidomus" "verkia" "psichologo reikia" zmones kurie issako pagrįsta kritika.

Leisk pasakysiu tau paprasta dalyką. Tu nei velnio nerauki kas yra dizainas ir kam jis skirtas. Gink negynes neturi tu ka vertingo pasakyt siuo klausimu.

Bet kad tau paprasciausiai paaiskinti ta tu gali iskelti "klausima kokia šio tinklalapio paskirtis?". Atsakymas surasti.

Bet beveik niekas nieko cia nesuranda.
Kodel?
Nes as neidomus? O tai tada kiti irgi neidomus?
Kodel kituose appsuose kurie net nepazinciu , o taip pat ir pazinciu surandu tiek as tiek kiti?

Bet neeee. Gi greiciausiai cia mano kalte ir ieskok tobulybes įsikūnijimas neturintis nieko bendra su kažko suradimu ...

62

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Cheshire Cat parašė:

tai kas kaltas, kad esi neidomus?

tipiska tokiems, labai visiems "idomiems"...kai truksta argumentu, pulti i asmeniskumus.

63

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Laimutė mano mamytė xD ❤️

64

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Mažiau romo gerk

65

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Laimute parašė:
Cheshire Cat parašė:

tai kas kaltas, kad esi neidomus?

tipiska tokiems, labai visiems "idomiems"...kai truksta argumentu, pulti i asmeniskumus.

Laima, o kas sudaro portalo kontingenta? Pvz, as cia ilsiosiu, o kai dirbu dingstu porai menesiu. Taigi portalo administracija negali stebeti mano veiksmus. O kartais as isvis istrinu anketa, kai gyvenime atsiranda "vienintele". Ir ka?
Paneles, jus pacios supraskite save....
Nes 2000-2005 metais jus buvote paprastesnes, jusu domino lankytojai, o ne ju turtas ir padetis gyvenime/// Po krizes jus nuo 18 metu tapote barakudomis... Ar tai vel portalo administracija kalta?
As dar karta kartoju, esu senbuvis.... Ir pakanakamai ryskiai matosi skirtumas.

66 (redagavo Laimute 2021-01-05 15:54)

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Cheshire Cat parašė:
Laimute parašė:
Cheshire Cat parašė:

tai kas kaltas, kad esi neidomus?

tipiska tokiems, labai visiems "idomiems"...kai truksta argumentu, pulti i asmeniskumus.

Laima, o kas sudaro portalo kontingenta? Pvz, as cia ilsiosiu, o kai dirbu dingstu porai menesiu. Taigi portalo administracija negali stebeti mano veiksmus. O kartais as isvis istrinu anketa, kai gyvenime atsiranda "vienintele". Ir ka?
Paneles, jus pacios supraskite save....
Nes 2000-2005 metais jus buvote paprastesnes, jusu domino lankytojai, o ne ju turtas ir padetis gyvenime/// Po krizes jus nuo 18 metu tapote barakudomis... Ar tai vel portalo administracija kalta?
As dar karta kartoju, esu senbuvis.... Ir pakanakamai ryskiai matosi skirtumas.

jei cia i mane kreipiates, tai mano vardas Laimute. beje...jau geriau buciau nemaciusi tos nuortaukos albume kur stovite ant juodaodziu nugaru. tokie "juokeliai" labai daug pasako apie asmeni.

67 (redagavo Anna 2021-01-05 17:43)

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Ir Laimutės tikrai nebuvo 2005 ☺ Geriausiu atveju, 2015 užsuko pasilinksminti forume, bet ir tai kažin..

turtus įgyti lengviau nei šmaikštumą --jis duotas arba ne... dažnas painioja šmaikštuną su patyčiomis, sarkazmu, ironija, deja...

68

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Anna parašė:

Ir Laimutės tikrai nebuvo 2005 ☺ Geriausiu atveju, 2015 užsuko pasilinksminti forume, bet ir tai kažin..

turtus įgyti lengviau nei šmaikštumą --jis duotas arba ne... dažnas painioja šmaikštuną su patyčiomis, sarkazmu, ironija, deja...

net pati pasiziurejau, Anna, as cia nuo 2018.01.16 smile. patinka man cia...dar pabusiu wink

69

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

ziurekit ka uzmaciau: jei laisku kiekis dvizenklis skaicius tai lietuviskoj versijoij viskas telpa i viena eilute:
https://i.postimg.cc/VN8Xgm3j/3.jpg
bet esu tikras kad jei laisku skaicius bus trizenklis tai yra virsys 99 laikus tai ir lietuviskoj versijoj viskas pasislinks i apacia.
bet rusiskoj versijoj jei laisku skaicius virs 9 tai yra nuo 10 ir daugiau jau neuztenka ilgio pixeliais ir nauju perziuru kiekis pasislenka i apacia:
https://i.postimg.cc/xCqy7YPq/2.jpg
angliskoj versijoj viskas ok.
paskui footeryje:
angliska versija pilnai isversta:
https://i.postimg.cc/2yrjyjXS/5.jpg
rusiska versija: viskas isversta tik slapuku politika lietuviskai
https://i.postimg.cc/8Cpq7JT3/6.jpg

70

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

angliskoj versijoj nieko net neisverte:
https://i.postimg.cc/B6LLGvPL/7.jpg
https://i.postimg.cc/Zqy4bvjS/8.jpg

71

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

adminai kodel netramdote afrikiniu sukciu? Nes cia military scam ir dating scam uzkniso juodai. koks nors forumietis nukentes nuo sukciu ir paskui jus po teismus tampys. Du sukcius pats atsiekiau pagal saskaitos numeri i kuria prase pervesti pinigus pagal IP adresa ir profili soc tinkluose. Ir abiem atvejais tai buvo afrikieciai. Vienu atveju tai buvo afrikietis gyvenantis Madride o antru atveju tai buvo afrikietis studentas kuris gyvena ir studijoja Rusijoje. Paskutiniu atveju net atsekiau sukciaus varda pavarde mokimosi istaiga ir net adresa o tai pat ir profili soc tinkluose su afrikietisku snukiu. Bet tai kodel as turiu tuos sukcius sekti? Tramdykit sukcius nes uzpuole jusu tinklapi

72

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Sitas tinklalapis arba gal verciau reiktu sakyt apskritai skaitmeninis produktas yra pagal siuolaikinius standartus toks pasenes ir tiesiog luzes, kad cia renkasi jame tik prastuomene visokios "aldonos ir birutes 50 metu + is kaima ieska sirdies drauga rimtai draugystei is Prienu", kad jei kas nors uzkibtu ant to scamo tai tiesiog.. patys kalti, nes nu jeigu tu eini i cigonu tabora ir is taves nupyzdina pinigine tai pats kaltas xD

73

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Best In The World parašė:

Sitas tinklalapis arba gal verciau reiktu sakyt apskritai skaitmeninis produktas yra pagal siuolaikinius standartus toks pasenes ir tiesiog luzes, kad cia renkasi jame tik prastuomene visokios "aldonos ir birutes 50 metu + is kaima ieska sirdies drauga rimtai draugystei is Prienu", kad jei kas nors uzkibtu ant to scamo tai tiesiog.. patys kalti, nes nu jeigu tu eini i cigonu tabora ir is taves nupyzdina pinigine tai pats kaltas xD

TAI TUU Pats is Too Kaimoo Busii priee Biruciuuu tongue big_smile big_smile SUCKS All People

74

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Galėtų padaryti, kad nenorintiems pirkti vip narystės, ir nenorintiems laukti 12 valandų, kad galėtų parašyti kitą karštą žinutę, būtų galima įsigyti papildomų karštų žinučių rašymą už keletą centų (0,03/0,04/0,06 eur ir pan.), paspaudus nuorodą karštos žinutės rašymo lange. Tokiu būdu puslapis uždirbtų daugiau pinigų - iš ne vip vartotojų.

75

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

o jeigu as noriu issipirkti si portala kiek kainuotu?)

76

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Konstantinas parašė:

o jeigu as noriu issipirkti si portala kiek kainuotu?)

primokėtų kad pasiimtum, nes ant tiek garbage

77

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Best In The World parašė:
Konstantinas parašė:

o jeigu as noriu issipirkti si portala kiek kainuotu?)

primokėtų kad pasiimtum, nes ant tiek garbage

yra vienas pliusas - greit kraunas smile gal del to kad mazai zmoniu ir mazos apkrovos big_smile

78

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Gaila, kad per programėlę negalima naudotis forumu. Tenka per Google įeiti.

79

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Naikinti fake anketas,nes kokios pažintys jai nežinai ar žmogus real

80

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Darius parašė:
Best In The World parašė:
Konstantinas parašė:

o jeigu as noriu issipirkti si portala kiek kainuotu?)

primokėtų kad pasiimtum, nes ant tiek garbage

yra vienas pliusas - greit kraunas smile gal del to kad mazai zmoniu ir mazos apkrovos big_smile

yra ir daugiau pliusu: aukstos pozicijos googles paieskoje, geras lankomumas, geras domeno reitingas, labai senas domenas tai didelis zinomumas, ir palyginus nedaug konkurentu lietuviskoje erdveje.
ir dar as taip primeciau jeigu adminai paleido si tinklapi 2001 metais tai dabar jiems turetu buti gerokai virs 40-ties