21

Re: bisex

ka manau apie bisex? bobai atleidziama, o vyrams -ne. Vistgaidis ne paukstis...

22

Re: bisex

Cheshire Cat parašė:

ka manau apie bisex? bobai atleidziama, o vyrams -ne. Vistgaidis ne paukstis...

Aišku, kad paukštis. Mėsai.

23

Re: bisex

Visais laikais buvo bisex ir nieko tai nestebino, nebent vaikus, bet nuo jų tai slepiama kažkodėl...

24

Re: bisex

Ieva parašė:

Visais laikais buvo bisex ir nieko tai nestebino, nebent vaikus, bet nuo jų tai slepiama kažkodėl...

Kažkodėl nuo vaikų daug kas slepiama, bet esmė nesikeičia, jeigu vaikas toks gimė, tai jam bus sunkiau jeigu nuo jo slėps ir jam neaiškins apie homoseksualumą, o dar baisiau, jeigu vaikas gimsta homofobų šeimoje ir turi meluoti, pvz mano vienas pažįstamas yra gėjus, bet jis meluoja tėvams kad yra bi, nes nu ale tėvai tą geriau supras.
Man tokie dalykai yra labai keisti, nes nu tu vis tiek esi homoseksualus, tad kam meluoti...

25 (redagavo Ieva 2021-04-26 21:11)

Re: bisex

Mantė parašė:
Ieva parašė:

Visais laikais buvo bisex ir nieko tai nestebino, nebent vaikus, bet nuo jų tai slepiama kažkodėl...

Kažkodėl nuo vaikų daug kas slepiama, bet esmė nesikeičia, jeigu vaikas toks gimė, tai jam bus sunkiau jeigu nuo jo slėps ir jam neaiškins apie homoseksualumą, o dar baisiau, jeigu vaikas gimsta homofobų šeimoje ir turi meluoti, pvz mano vienas pažįstamas yra gėjus, bet jis meluoja tėvams kad yra bi, nes nu ale tėvai tą geriau supras.
Man tokie dalykai yra labai keisti, nes nu tu vis tiek esi homoseksualus, tad kam meluoti...

Būtent. Čia jau išlenda mentaliteto klausimas ir tradicinės religinės nuostatos. Praeities šleifas...

26

Re: bisex

Man taip liūdna matyti šitoje diskusijoje tiek daug bifobijos arba žmonių, kurie yra tik bi-curious.
Pabūsiu ta, kuri bent kiek aiškumo įneš. Buvimas bi reiškia kad tave ROMANTIŠKAI traukia daugiau nei viena lytis. Buvimas bi-curious yra tada kai tave TIK seksualiai traukia daugiau nei viena lytis.
Jeigu kas dar nežino, nors čia ir akivaizdu, bet biseksualai yra tiek pat homoseksualūs kiek ir gėjai ar lezbietės ar panseksualai.
Taip pat labai paplitęs bifobinis mąstymas kad jeigu bi žmogus yra poroje su kitoslyties partneriu, tai jis jau hetero. Jeigu esi bi, tai esi bi ir nesvarbu kokios lyties yra tavo partneris.
Taip pat buvimas bi kiekvienam bi žmogui yra skirtingas, vieniems tai 50/50, kitiems gali būti 60/40 ir pnš.Taip pat būna kad bi žmogai turi preferencija vienai iš lyčių ir tai yra normalu.
Apskritai seksualinė orientacija gali būti labai taki ir nepastovi, kitaip tariant fluid. Ir viskas yra gerai, jeigu pvz kažkas save identifikavo kaip bi, o dabar jau identifikuoja save kaip lezbiete ar gėju.

27

Re: bisex

Kadangi turim konkretų kūną ir jis gana neblogai ištirtas, tai žinom, kad yra hormonai ir kokia jų įtaka visam žmogaus organizmui, psichikai, lytiškumui ir pnš. Be abejo, kad ir čia dar yra daug nežinomų dalykų. Na, o įvr. hormonų kiekis nėra nekintamas ir tai priklauso nuo daug įvr.aplinkybių...Juk žmonės norėdami keisti lytį gauna ir atitinkamų hormonų terapiją. Taigi visokių žmonių buvo,  yra ir visokių bus.

28 (redagavo Mantė 2021-04-26 23:09)

Re: bisex

Andrius parašė:

Kodėl gydimo jokio nėra? Kuom skiriasi vyras, kuris jaučiasi moterimi, nuo vyro kuris jaučiasi esąs Napaleonas?  - čia kaip nori žiūrėk, tiek ten, tiek ten psichinės sveikatos sutrikimai. O jei žmogus viduje pasijus esąs katinu? - kaip čia tuomet skaitytusi? irgi normalu?

Čia tik beįsižeidimų smile čia diskusija smile Turim teisę į nuomonę smile be nuomonių nebus diskusijų,

Visų pirmą, kam gydyti tai, kas nėra liga?
Jeigu tu nesupranti translyčių žmonių, tai dar nereiškia, kad jie kažkuo serga.
Aš pvz turiu daug pažįstamų ir draugų, kurie yra trans. Ir viskas su jais gerai.
Daug kas yra susiję su hormonais ir panašiais dalykais nėštumo metu. Ir dar daug kas gali priklausyti net ir nuo genetikos arba nuo to, kaip tėvai gauną vaiką. Yra labai daug faktorių. Bet nė vienas iš jų nėra liga ir vienintelis "gydymas" tai yra leisti žmogui pasikeisti lytį ir gyventi sau laimingai. Kuo tau tas trukdo? Ar tu bendraudamas su kažkuo bendrauji su to žmogaus lytimi ir tai, kas tam žmogui yra tarp kojų? Nes aš tai bendrauju su žmogumi kaip žmogumi, su to žmogaus asmenybę ir man visiškai pom ar tas žmogus bus mergina, ar vaikinas ar trans mergina ar trans vaikinas, man visiškai pom ką tas žmogus turės tarp kojų.
Vėlgi, jeigu tu nenorėsi tų žmonių suprasti, tai ir nesuprasi ir niekas tavos nesupratimo nepakeis.
Visi mes esam kažkada, net ir būdami vaikais/paaugliais pagalvoja kas būtų, jeigu vienai dienai turėtume kitos lyties kūną. Vien dėl smalsumo. Tai vat pabandyk įsivaizduoti situacija, kad tu esi vyras, bet tavo kūnas yra moters. Nu ir kaip tu jausiesi? Nu nemanau, kad gerai jausiesi. Tai vat taip tie žmonės ir jaučiasi - užstrigę nesavame kūne. Bet tai niekada nebuvo liga.

29

Re: bisex

Kai DE bundestage diskutuojama apie tai, kad reikia įvesti asmens dokumentuose dar vieną lyties sąvoką, pas mus dar vis verdama toj pačioj sriuboj...Kita vertus, kas nori, rasdavo ir randa išeitį iš padėties.

30

Re: bisex

Ieva parašė:

Kai DE bundestage diskutuojama apie tai, kad reikia įvesti asmens dokumentuose dar vieną lyties sąvoką, pas mus dar vis verdama toj pačioj sriuboj...Kita vertus, kas nori, rasdavo ir randa išeitį iš padėties.

Mes esam taip nuo jų atsilikę, kad mums dar prireiks kokių 2 kartų pasikeitimo, kad būtų galima apie tokius dalykus kalbėti normaliai. Na gal mažiau nei 2 kartų, bet vis tiek.
Man tikrai netrukdytų, jeigu ir įvestų, tikrai nesu prieš, tuo labiau, kad manęs tokie dalykai ir nepaliestų.

31

Re: bisex

Prasyciau nenusisneketi ir neskleisti kairiu paziuriu liberalistines propagandos kuri yra pagrista hedonistine filosofija kuri tapo mainstream ir kiekvienas "jausmai visada nugales" paprasciokas ispazista nes per tv pasake kad taip reikia.

1.Nera nei vieno mokslinio irodymo kad gejais gimstama, tiesa sakant kiek bande replikuoti tuos visus "tyrimus" kurie "ale irodo" kad jais gimstama parode visiskai priesingus rezultatus, kad kaip tik ne.

2.Dauguma geju ir tolerastu kurie teigia kad yra toks dalykas kaip "geju genas" arba smegenyse liauka kuri padaro zmones gejais is tiesu turi omeny mokslininka ir jo darba kur dare tyrima ar yra geju genas. Nepaisant to kad jis tokio dalyko moksliniame darbe nerado visi tolerastai laiko ji kaip sito genu ar liaukos atradeju. Tai nusirito iki tokio lygio, kad jis pats dave atsakyma viesai kuriame pasake, jog "svarbu pamineti ka atradau bet taip pat svarbu pamineti ko as neatradau. Ir as neatradau jokio geju geno, nei liaukos". Jo darbas grynai buvo panaudotas propagandiniams tikslams.

3.Sita tolerastijos hedonistine propaganda turi ziauriai daug problemu filosofijoje ir yra labai stipriai kritikuotina, nes joje visur logines klaidos. Is esmes nera nieko veidmainiskiau uz reikalavima toleruoti to ko nemegsti kai patys gejai ir tolerastai reikalauja tolerancijos is tu kuriu nemegsta. Visiems kas galvoja jog tolerancija yra kazkokia morales virsune labai rekomenduociau apsisviesti.. Pagrindam rekomenduociau sita darbeli http://svedasai.info/--41/lt/kas-slepiasi-po-tolerancijos-skeciu-138.html

4.Sakyti kad taves kazkas neliecia asmeniskai todel gali buti yra taip durna kad durniau turbut tik ieskok legendinis narys valdas su savo autizmo genu sizofrenijom sugalvotu. Tai kad taves neliecia kazkas dabar tai ne pozicija, o busena. Klausimas, kas bus kai palies. O atsakymas jau liecia, tik ne tiesiogiai todel daug kam nerupi. Bet jei pasidometumete interente apie "neigiama homosexualumo puse" pamatytumet nebloga statistika kokia zala daro jie sau ir visuomenei.

5. Gejai tiesiog turi visus psichines ligos pozymius ir simptomus bet kazkodel nera pripazinti kaip psichiskai sutrike, nors vienu momentu buvo ir tai kad nebera yra labai daug kontraversisku priezasciu.

6. Realiai evoliucija per milijonus metu sukure vyriska ir moteriska lytinius organus kurie yra isskirtinai sutverti vienas kitam fiziologiskai pagal gamtos dizaina. Lytiskai suzalotu kaip gejai transai ir kitokie visame pasaulyje yra vos 6%. Tai visiska mazuma ir anomalija. Tiesa sakant siuo metu yra beveik tiek pat apie 6% apkurtusiu zmoniu bet kazkodel nedarome kurciu zmoniu paradu. Teigti kad gejai normalu yra tas pats kas teigti kad kurti zmones arba zmones su trim rankom arba be vienos kojos yra normalu. Toleruoti galima, bet nieko normalaus, akivaizdus sutrikimas.

7.Rezultate tik galiu pasakyti kad kiekvieno zmogaus pasirinkimas ar jis nori eiti i tobulejimo puse ar degradavimo, bet jeigu tavo budas tvarkytis su silpnybem ir trukumais kaip objektyviai moksliskai irodomas psichinis ir lytinis negalavimas zinomas kaip "homosexualizmas ar ten bisexualizmas" yra toleruoti tada tikrai nesi tas kuris eina uz tobuluma. Nezinau kodel tokie zmones yra kvaili ir galvoja kad tolerancija = gerai. Neisivaizduoju, absoliuciai vaikiska pasauleziura. Jus juk suvokiat kad yra pediku kurie nori isgyti kurie supranta, kad toks gyvenimo budas ju prie gero neprives ir jie nori tureti padorias tradicines seimas ir gyventi kokybiska gyvenima, bet deka jusu tolerastu jiem nera kur kreiptis pagalbos nes bet koks bandymas isteigti gydymo istaiga bus priimtas kaip "netolerancija" ir sukels jusu protiskai atsilikusiu ubagu protestus? Jus juk suvokiat kad gejai yra ziauriai linke i savizudybe ir ne del socialinio poziurio? (amerikoj ten uz tai kad tu gejus tau medali duos). Jus galvodami kad jus gerieciai toleruodami juos darot jiem patiems blogiau. Tiesiog reikia suvokti fundemantalius skirtumus apie tai kas yra gerai ir kas blogai. Duosi vaikui saldaini jo jis dziaugsis, bet ilgainiui ispus dantys ir taps atrofas nes normaliai nevalgo. Neduodamas saldainiu jis apsiverks laikys tave blogiuku bet pavalges normaliai po kurio laiko gaus saldaini o su metais isaugs. Cia same shit. Kodel jus visi tokio siauro mastymo ir matot tik 1 metras i prieki? Jei pazvelge metra i prieki matote kelia tai reiskias eiti saugu nepaisant to kad uz dvieju metru bedugne? Jei uz metro nera bedugnes reiskia ji neegzistuoja ane? xD

Nu zodziu. Va todel jus visi ir zlugsit ir masiskai, nes kuo daugiau zmoniu soka ant idealogijos (nes pripazinikime tas geju toleravimas nieko bendra su mokslu neturi) tuo labiau krisite nes ji turi realiu loginiu klaidu. Ismokit mastyt savo galva ir nustokit dirbti burna amerikai.

32 (redagavo Pašnekovas 2021-04-28 09:00)

Re: bisex

Koks skirtumas kas su kuo ten mylisi. Niekam nerupi - tegul ir tuokesi jie ten. Ne musu reikalas. Baisiausia kai kitos salys leidzia tokioms poroms isivaikinti. Nuo mazu dienu vaikai gyvena "nesveikeliu" seimoj, ir supranta tai kaip normalu.
          Baisus dalykas yra kitas. Jei tie GĖJAI gina savo orientacijas - tai kokiu velniu jie lenda prie musu vaiku. Tegul gimdo per ten kur ir mylisi - per subine.
         O taip tai vienodai man, tegul ir su arkliais ten duodasi, ne mano reikalas. Bet man asmeniskai yra slykstu.

33

Re: bisex

Pašnekovas parašė:

Koks skirtumas kas su kuo ten mylisi. Niekam nerupi - tegul ir tuokesi jie ten. Ne musu reikalas. Baisiausia kai kitos salys leidzia tokioms poroms isivaikinti. Nuo mazu dienu vaikai gyvena "nesveikeliu" seimoj, ir supranta tai kaip normalu.
          Baisus dalykas yra kitas. Jei tie GĖJAI gina savo orientacijas - tai kokiu velniu jie lenda prie musu vaiku. Tegul gimdo per ten kur ir mylisi - per subine.
         O taip tai vienodai man, tegul ir su arkliais ten duodasi, ne mano reikalas. Bet man asmeniskai yra slykstu.

Kadangi "ne tavo reikalas" todel ir vaikinsis. Negali sakyt "ai man p ant taves bet man nepatinka tas ir tas". Jei tau p tau p. Jei ne tai ne. Vidurio cia but negali nes tu kaip ir kisies kaip ir ne. Kiekvienas turi savo ribas kiek gali toleruoti. Bet cia reiktu ne i asmeniskumus linkti o i priezastis logika ir argumentus.

34

Re: bisex

Geriausia, kai prisigimdo ir sumėto į šulinius ar upes, ar parduoda sex išnaudojimui už narkotikus ar alkoholį.